Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι δουλειά κάνεις?

Το αφεντικό σου είναι μαλάκας και σε εκμεταλλεύεται αλλά με την κατάσταση που επικρατεί στην Ελλάδα παντού τα ίδια σκατά είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Δουλεια γαμησετα...

 

1ον ειναι ανθυγιεινη και δινουν απλα ενσημα...

 

2ον με πηρανε στην δουλεια με την αφορμη οτι θα αντικαθιστω τον προισταμενο οταν λειπει.. Οι ευθυνες που μου δωσανε ειναι πολλες, αλλα δεν με τπολογιζουν στις αποφασεις του, μονο ευθυνες που αν παθει καποιος κατι μεχρι φυλαλη μπορει να παω..

 

3ον εμενα το κλιμα που υπηρχε/υπαρχει δεν μ αρεσει, στην βαρδια μου κανω αυτο που θελω εγω και θεωρω σωστο αλλα υπαρχουν μερικοι που καταλαβαινω οτι με καρφωνουν...

 

Μια φορα ειπα αλλαξε τον ταδε που κανει συνεχεια την νυχτεριμη βαρδια σε πρωινη γιατι εχει παιδι και ειναι χωρισμενος και μου λεει αυτα εδω να τα ξεχασεις.. Εγω το πα σαν ανθρωπος που σκεφτεται τον αλλον, αυτος μου απαντησε σαν να μιλουσε για ζωα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπιταλισμο εχουμε. Οτι θελει κανει το αφεντικο. Εισαι ελευθερος να φυγεις οποτε θελεις και να πας σε καλυτερα αφεντικα. That's the spirit.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πουλέτε, ήταν τέτοια ώρα τέτοια μέρα πριν 4 χρόνια ακριβώς, 20 Φλεβάρη δηλαδή 4 και κάτι το μεσημέρι, που βγαίνω από το Ιπποκράτειο και έχω έναν πόνο στην κοιλιά μου - την νιώθω να εγκυμονεί που λέει και ο Τζιμάκος, είναι τα σωθικά μου όλα δεμένα ένας κόμπος τέλος πάντων, και δεν ξέρω τι να κάνω και λέω "γουά δα φακ", δεν έχω ξαναπεί τόσο μεγάλο "γουά δα φακ" στην ζωή μου. Και κοιτάω βλοσυρά το περίπτερο απέναντι και πάω και παίρνω τσιγάρα και αναπτήρα, τσιγάρα γιατί ήθελα να καπνίσω και αναπτήρα γιατί δεν είχα, και πώς να έχω αφού είχα πάνω από 4 χρόνια να βάλω τσιγάρο στο στόμα μου. Και μετά κατεβαίνω την Μπότσαρη τέρμα κάτω ως την θάλασσα και πάω και κάθομαι στο πρώτο παγκάκι, έχει ωραία μεγάλα παγκάκια εκεί, μας τα είχε μόλις φτιάξει ο ατσαλάκωτος, καλή του ώρα εκεί στην ψειρού που τον έχουνε χωμένο. Και καπνίζω καμιά ώρα, δύο ίσως, και κοιταω την θάλασσα, λιακάδα είχε, και λέω από μέσα μου "γουά δα φακ; Γουά δα φακ;;;". Τεσπά, η μεγαλύτερη μαλακία είναι ότι πρέπει να πάω δουλειά τώρα και συνεπώς να διακόψω την κατάνυξη. Η συνέχεια κατά τις 8 με μπύρες και ψητά σουβλάκια, και μην ξεχάσω του χρόνου τέτοια μέρα να μην κλείσω ραντεβού καθόλου. Αυτά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το φορας τοτε....

 

 

Εγω εχω αλλη αποψη οτι φορας κατι που σε κανει να νιωθεις ωραια εσενα... Στα @@ μ αν τον αλλον δεν τον αρεσει

 

Άμα ήταν όντως στα αρχίδια σου, δεν θα μας έκανες κήρυγμα κάθε φορά που ειπώνεται κάτι κακό για το V. Καρφώνεσαι και δεν το καταλαβαίνεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πουλέτε, ήταν τέτοια ώρα τέτοια μέρα πριν 4 χρόνια ακριβώς, 20 Φλεβάρη δηλαδή 4 και κάτι το μεσημέρι, που βγαίνω από το Ιπποκράτειο και έχω έναν πόνο στην κοιλιά μου - την νιώθω να εγκυμονεί που λέει και ο Τζιμάκος, είναι τα σωθικά μου όλα δεμένα ένας κόμπος τέλος πάντων, και δεν ξέρω τι να κάνω και λέω "γουά δα φακ", δεν έχω ξαναπεί τόσο μεγάλο "γουά δα φακ" στην ζωή μου. Και κοιτάω βλοσυρά το περίπτερο απέναντι και πάω και παίρνω τσιγάρα και αναπτήρα, τσιγάρα γιατί ήθελα να καπνίσω και αναπτήρα γιατί δεν είχα, και πώς να έχω αφού είχα πάνω από 4 χρόνια να βάλω τσιγάρο στο στόμα μου. Και μετά κατεβαίνω την Μπότσαρη τέρμα κάτω ως την θάλασσα και πάω και κάθομαι στο πρώτο παγκάκι, έχει ωραία μεγάλα παγκάκια εκεί, μας τα είχε μόλις φτιάξει ο ατσαλάκωτος, καλή του ώρα εκεί στην ψειρού που τον έχουνε χωμένο. Και καπνίζω καμιά ώρα, δύο ίσως, και κοιταω την θάλασσα, λιακάδα είχε, και λέω από μέσα μου "γουά δα φακ; Γουά δα φακ;;;". Τεσπά, η μεγαλύτερη μαλακία είναι ότι πρέπει να πάω δουλειά τώρα και συνεπώς να διακόψω την κατάνυξη. Η συνέχεια κατά τις 8 με μπύρες και ψητά σουβλάκια, και μην ξεχάσω του χρόνου τέτοια μέρα να μην κλείσω ραντεβού καθόλου. Αυτά.

Που το μπήγες το καρκίνο ρε;

Μου θύμισες τα δικά μου,πριν καμια εικοσπενταριά χρόνια,πούλαγα κουβέρτες στους Άγοιυς Ανάργυρους και με γονάτισε ο πούστης ο πόνος κανα μισάωρο.Τούδωσα και κατάλαβε με κανα τετράφυλλο ύστερα,οπου φύγει-φύγει ο πούστης,ακόμα να φανεί,με ξέχασε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωπα ρε παππου.

 

 

 

 

Πότε έγινε το σκούπισμα επί πάγου ολυμπιακό άθλημα;

 

ΑΥΤΟ ΑΥΤΟ ΑΥΤΟ. Τι στον πεο ειναι αυτο το πραγμα.

 

*Εχω κατσει να παρακολουθησω κερλινκ σε τηλεοραση που δεν εχει ηχο και το μισησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΙΑ ΠΕς για πες

Φάε,πιές,γάμα,πάρτον,ό,τι τεσπά θες...

 

..να σ' εύρη χορτάτο λέμε,ίσως σ' αφήσει και πάει προς τον νηστικό. :P

 

 

 

 

 

 

Κατατά,πληρωμή σε μπανάνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη το δειτε αν φαγατε μολις τωρα ή πριν λίγο...

Αλλά ειναι πολύ αστειο οπως το λέει... :lol: :lol:

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=4gTm_-RahwA#t=385

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Eχουν ψιλοπαγωσει καποιες σειρες τυπου Modern Family, 2 and a half men κλπ? Μου φαινεται εχουν καιρο να βγουν επεισοδια ή εχω χασει αισθηση του χρονου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...