Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάθε φορα που βγαίνω σε ταβέρνα νομίζω ότι ειναι η τελευταία μου μέρα. Δεν μπορω να σταματήσω να τρώω. Τουμπανιαζω κυριολεκτικά και όλο το βράδυ μετανιώνω για την λαίμαργια μου.

 

Μάντρα : η χαρά του κρεατοφαγου παρέα με τζόλια και τυροπυτάρια. Ηδονή!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

@angmar: Σε νορμάλ κόσμο. =P Από την άλλη -αν είσαι νότια- τα δικά σας τα "σουβλάκια" εκεί κάτω είναι και μισές μπουκιές... ή' τα δικά μας διπλές/τριπλές, όπως το πάρει κανείς.

 

..........

 

Also, υπάρχει βασικό πρόβλημα στο μέτρημα με μερικούς. Αν είναι να διορθώσετε κάποιον και να του πείτε ότι τα 20s δεν είναι η 2η αλλά η 3η δεκαετία της ζωής του/μας, τα 30s όχι η 3η αλλά η 4η κ.ο.κ.,

κάντε το -το κατά δύναμην- με τρόπο. Σχεδόν ένιωσα άσχημα με τα νέα που παρέδωσα lol

 

και in the meantime,

την επόμενη φορά που θα βάλω αγγελία κάτι αξίας "10" σε τιμή "9" και μου το ζητήσουν σε τιμή "6,5", θα ξεχάσω τους καλούς μου τρόπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε για 3 ήταν, λέει. Άσε που μου χαλάς την διπλωματία με τον ρεαλισμό σου, chill, είπα να εξομαλύνω λίγο το αρχικό μου σχόλιο περί "νορμάλ" κόσμου =P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη Θεσσα(λλλ)6oνίκη είμαι. 

 

Ο τύπος εκεί έχει καλό μέγεθος σουβλακίων πάντως για Αθήνα. Φυσικά όταν λέω σουβλάκι εννοώ το ξύλο με το κρέας μόνο, εξηγούμαι γιατί έχουμε και το language barrier :P

 

Η αλήθεια είναι ότι ήταν πολλά τελικά, ο υποφαινόμενος θυσιάστηκε για την ομάδα, γιατί ως γνωστόν, δεν κάνει να μένει φαί στο τραπέζι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 σουβλάκια είτε στον βορρά είτε στο νότο για δυο άτομα ειναι υπερβολή.....

 

Είναι, αν εισαι σπουργιτάκι :P

Και τώρα που το σκέφτομαι λέω να κανονίσουμε καμια τσικνοπαρασκευη γιατι την πεμπτη θα γίνεται χαμος.

 

προς Θεσσαλονικεις προτείνετε κανα ταβερνακι προς κεντρο στο στυλ η Ωραια Ελλάς κ Βαρυ Πεπόνι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[...] Λέκκα με Περικλέους, στο Σύνταγμα, πρόσφατα. 2 άτομα 15 σουβλάκια[...]

 

 

Έχει στην Περικλέους σουβλατζίδικο;;; Εκεί μόνο είδη προικός και εκκλησιαστικά είδη είχε, α ρε καταραμένη φτώχεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 σουβλάκια είτε στον βορρά είτε στο νότο για δυο άτομα ειναι υπερβολή.....

 

10 σουβλάκια κατεβάζω άνετα μόνος αν είναι σκέτα πάντως (χωρίς πίτα ή ψωμί) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα κάνεις? ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ??? Μιλάμε για ΤΗ γιορτή!κρέας καλοψημενο άφθονο all day long. Αγαπάμε Τσικνοπέμπτη :D

Τα τρώει σενιάν καλό μου παιδάκι αυτός τα κρέατά του,με το σπερμ αιματάκι τους....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...