Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νοnono, η bullet είναι επιεικής αντιμετώπιση/easy way out, η περίπτωσή τους απαιτεί ολίγον σαδισμό.

Εγώ από Σταμάτη, οι Γρηγόρηδες εμάς τους χαΛαρούς βόρειους μας αγχώνουν.

Τιν τούτος, cafe-αλυσίδα;

*σαπούνι μέσα σε πετσέτα και δώσε πόνο δηλαδή;

 

ναι,καφέ αλυσίδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Trolls... Καμένα τυπάκια της σοφίτας. Άνεργα, άεργα μισάνθρωπα, όντα που βγάζουν το μίσος για τον εαυτό τους σε άλλους... Απλά τους αγνοείς και τους αφήνεις σιγά σιγά να εξαφανιστούν μέσα απο στην θλίψη και την αρρώστια τους όπως και γίνετε ήδη.. Θα μπορούσες βέβαια να βοηθήσεις κάποιον απο αυτούς. Αλλά η ανωνυμία και η μυστικότητα αυτών των ατόμων στρέφεται εναντίων τους...

 

Ωχ η κοιλιά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Δεν εχω νεότερο, στο ολικό κλασικό σας εχω αφήσει και εκει βρίσκομαι ακόμα :lol:

 

Υποτίθεται σήμερα με κάλεσε να παμε με την παρέα της σε ένα μαγαζί (απο την Ημερα που βγήκαμε αυτό). Ωστόσο από τότε άκρα του τάφου σιωπή. Να στείλω μήνυμα; ΟΥΤΕ ΚΑΝ....

 

ΟΙ λύσεις είναι δυο

 

- Να σκάσω μύτη στο μαγαζί με αυτήν απο την οποία πήρα τηλ την Τετάρτη. Ολίγον τι offensive, μπορεί να υποθέσει και ότι την γράφω στις grizzly balls μου και ότι με χει κάψει και σκάω αντίποινα μπροστά της. Δεν μου φταίει και η άλλη εξάλλου που είναι επίσης εξαιρετικά δυνατό κομμάτι.

 

- Να μείνω σπίτι και να δω house of cards. Βότκα εχω, τσιπς εχω, γέμισα ψυγείο πήρα και μια ολόφρεσκια σοκολατοπιτα....δεν ακούγεται άσχημο.

 

Για την ώρα ύπνο, όταν σηκωθώ βλέπω.

wtf re man. Απο το κακο στο χειροτερο.

Μμμμμμμμμμμ

post-57520-0-96414000-1392491491_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορειται να φανταστειτε ποσο αδιαφορο με αφηνει μια τετοια εικονα.

Βασικα ολες με παιρνουν μαζι για να φανε τα γλυκα που μου δινουνε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μμμμμμμμμμμ

τι να νιωσει αυτο μπροστα στο προβειο γιαουρτακι με καφτερη παπρικα που τρωω.

 

:ph34r: δεν θα κολαστω!δεν θα κολαστω!καλο μου γιαουρτακι με κρατας αδυνατη και σ'αγαπω :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοκολατακια με λικερ.....

Μπηκα στις "ιδιαιτερες" μερες του μηνα και πλακωνω σοκολατες.

 

Τσικνοπεμπη μας ερχεται και να δω τι θα κανονισουμε.

Κυριακη της Αποκριας η επόμενη, και ο άλλος εχει ημεριδα! ΜΑ ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΑ ρε πουλιμ;;; :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να νιωσει αυτο μπροστα στο προβειο γιαουρτακι με καφτερη παπρικα που τρωω.

 

:ph34r: δεν θα κολαστω!δεν θα κολαστω!καλο μου γιαουρτακι με κρατας αδυνατη και σ'αγαπω :ph34r:

Δεν πείθεις :lol:

 

On the other hand μη νομίζεις και γω που εχω την σοκολατοπιτα ακόμα απείραχτης την εχω. Η vodka κατεβαίνει σταθερά πάντως και το πακέτο αδειάζει :lol:

 

  

chill έχω το wallpaper του τάμπλετ σου στο κινητό :P

  

 

Είναι κορυφαίο. Δεν το χω αλλάξει δεν ξέρω και γω πόσο καιρό......

 

 

Τσικνοπεμπη μας ερχεται και να δω τι θα κανονισουμε.

Κυριακη της Αποκριας η επόμενη, και ο άλλος εχει ημεριδα! ΜΑ ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΑ ρε πουλιμ;;; :(

Ψησταριά υπάρχει; Αν ναι μην το πολυακεφτεσαι. Δεν είναι για εξω η μέρα......γίνεται της πουτανας και το service suckάρει παντού.

 

Too bad για την Κυριακή....αλλα ok αποκριες ειναι κάτι θα βρεθεί να κανεις με παρέα.

 

Μίλησα με την αδερφή μου μπας και βρεθούμε αύριο, της εξηγώ την κατάσταση και μου την ειπε "ντύσου τώρα και πήγαινε να την βρεις, η κοπέλα ειναι Θεά, κυνήγα ρίξε τα μούτρα σου αλλιώς πάλι με κανά τσόλι θα βρίσκεσαι"......γυναίκες

 

Στα καλά.....εχει να με δει απο την πρωτοχρονιά. Της έστειλα φωτό με το beard, υποκλίθηκε στο grizzly look.60 μέρες no shave συνεχίζουμε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...