Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως γίνεται να μου μπανάρουν τον λογαριασμό χωρίς να παραβώ τους κανόνες του φόρουμ ;

 

Δεν τους παραβαίνεις καλύτερα, να το φχαριστηθείς κιόλας;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Δεν ξέρω τι εννοείς, εμένα ως western digital, seagate, samsung, hitachi και τα συναφή μου τα μάθανε

το ίδιο λέμε. απλά του έχουν ένα όνομα. και δεν σηκώνει φορμάτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τους παραβαίνεις καλύτερα, να το φχαριστηθείς κιόλας;

 

Χαχαχαχαχα δεν θα ήθελα να αποχωρίσω έτσι από το φόρουμ ν αν και θα ήταν ωραία ιδέα :-D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και δεν σηκώνει φορμάτ.

Eυτυχώς να λες. Ένα επιλεκτικό defragment κατά καιρούς από την άλλη δενκακό. Κατά βούληση πάντα, διότι σε τέτοια ύψιστη τεχνολογία δεν αρμόζει βία. Αν και μια λοβοτομή σε πολλούς θα ήταν ευχής έργον άλλα έτερον εκάτερον =p

 

 

καφεεεεεεέ....

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γίνεται να μου μπανάρουν τον λογαριασμό χωρίς να παραβώ τους κανόνες του φόρουμ ;

 

pm σε mod, ταρίφα ανάλογη του χρονικού διαστήματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως γίνεται να μου μπανάρουν τον λογαριασμό χωρίς να παραβώ τους κανόνες του φόρουμ ;

ξερουν οτι θα τους παραβεις πριν καν το κανεις. :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω νεότερο, στο ολικό κλασικό σας εχω αφήσει και εκει βρίσκομαι ακόμα :lol:

 

Υποτίθεται σήμερα με κάλεσε να παμε με την παρέα της σε ένα μαγαζί (απο την Ημερα που βγήκαμε αυτό). Ωστόσο από τότε άκρα του τάφου σιωπή. Να στείλω μήνυμα; ΟΥΤΕ ΚΑΝ....

 

ΟΙ λύσεις είναι δυο

 

- Να σκάσω μύτη στο μαγαζί με αυτήν απο την οποία πήρα τηλ την Τετάρτη. Ολίγον τι offensive, μπορεί να υποθέσει και ότι την γράφω στις grizzly balls μου και ότι με χει κάψει και σκάω αντίποινα μπροστά της. Δεν μου φταίει και η άλλη εξάλλου που είναι επίσης εξαιρετικά δυνατό κομμάτι.

 

- Να μείνω σπίτι και να δω house of cards. Βότκα εχω, τσιπς εχω, γέμισα ψυγείο πήρα και μια ολόφρεσκια σοκολατοπιτα....δεν ακούγεται άσχημο.

 

Για την ώρα ύπνο, όταν σηκωθώ βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω νεότερο, στο ολικό κλασικό σας εχω αφήσει και εκει βρίσκομαι ακόμα :lol:

 

Υποτίθεται σήμερα με κάλεσε να παμε με την παρέα της σε ένα μαγαζί (απο την Ημερα που βγήκαμε αυτό). Ωστόσο από τότε άκρα του τάφου σιωπή. Να στείλω μήνυμα; ΟΥΤΕ ΚΑΝ....

 

ΟΙ λύσεις είναι δυο

 

- Να σκάσω μύτη στο μαγαζί με αυτήν απο την οποία πήρα τηλ την Τετάρτη. Ολίγον τι offensive, μπορεί να υποθέσει και ότι την γράφω στις grizzly balls μου και ότι με χει κάψει και σκάω αντίποινα μπροστά της. Δεν μου φταίει και η άλλη εξάλλου που είναι επίσης εξαιρετικά δυνατό κομμάτι.

 

- Να μείνω σπίτι και να δω house of cards. Βότκα εχω, τσιπς εχω, γέμισα ψυγείο πήρα και μια ολόφρεσκια σοκολατοπιτα....δεν ακούγεται άσχημο.

 

Για την ώρα ύπνο, όταν σηκωθώ βλέπω.

 

wtf re man. Απο το κακο στο χειροτερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυτυχώς να λες. Ένα επιλεκτικό defragment κατά καιρούς από την άλλη δενκακό. Κατά βούληση πάντα, διότι σε τέτοια ύψιστη τεχνολογία δεν αρμόζει βία. Αν και μια λοβοτομή σε πολλούς θα ήταν ευχής έργον άλλα έτερον εκάτερον =p

 

 

καφεεεεεεέ....

 

ποια λοβοτομή, σφαίρα χρειάζονται.

μόλις πήρα από γρηγορη καφέ νια νια νια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποια λοβοτομή, σφαίρα χρειάζονται.

Νοnono, η bullet είναι επιεικής αντιμετώπιση/easy way out, η περίπτωσή τους απαιτεί ολίγον σαδισμό.

μόλις πήρα από γρηγορη καφέ νια νια νια

Εγώ από Σταμάτη, οι Γρηγόρηδες εμάς τους χαΛαρούς βόρειους μας αγχώνουν.

Τιν τούτος, cafe-αλυσίδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...