Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

vlc

vlc

vlc

 

ulPlgpo.jpg

 

Father, forgive him, for he does not know what he is doing.

 

 

Βέβαια προκύπτει το άλλο. Υπονοείς πως κατεβάζεις... pffft δεν παίζει να θυσιάσω τον αποθηκευτικό μου χώρο για κάτι που θα με (όχι Θεσσαλλονικιώτικο) κρατήσει 1,5 λεπτό. Enjoy τα χαμένα GBs σου!!!!!1

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάω ψυγείο να πάρω νερό και ακούω το blood theme απ'το Dexter. Γυρνάω προς τη τιβί και βλέπω μια απ'τις συνηθισμένες μεσημεριανοπαπαροσειρές του Mega να παίζει. Γνωρίζει κανείς αν τα κάνουν license τέτοια κομμάτια πριν τα χρησιμοποιήσουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάω ψυγείο να πάρω νερό και ακούω το blood theme απ'το Dexter. Γυρνάω προς τη τιβί και βλέπω μια απ'τις συνηθισμένες μεσημεριανοπαπαροσειρές του Mega να παίζει. Γνωρίζει κανείς αν τα κάνουν license τέτοια κομμάτια πριν τα χρησιμοποιήσουν;

 

Δεν έχω inside info, αλλά προσωπικά αμφιβάλλω. Θυμάμαι χαρακτηριστικά (στο περίπου) διαφήμιση για κάτι πολύ παρακμιακό, όχι Τούρκικο κάτι άλλο τέλος πάντων, που είχαν βάλει από πίσω Feuer frei. Θα ήθελα να γνωρίσω τα άτομα στο μοντάζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάω ψυγείο να πάρω νερό και ακούω το blood theme απ'το Dexter. Γυρνάω προς τη τιβί και βλέπω μια απ'τις συνηθισμένες μεσημεριανοπαπαροσειρές του Mega να παίζει. Γνωρίζει κανείς αν τα κάνουν license τέτοια κομμάτια πριν τα χρησιμοποιήσουν;

αυτο το εχω απορια πχ στο κάτω παρταλι σε καποια φαση παιξαν downton abbey και εβγαλε ματι.νταξει το ξερω οτι δεν θα μπειτε στο κοπο να φτιαξετε μουσικη αποκλειστικα για τη σειρα αλλα μα το θεο μην παίρνεται και τα ποιο γνωστα να τα ριξετε οπου να ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες ύπνο σήμερα, το τελίκιασα.

 

Μια από τα ίδια, έστρωσα φράπα.

 

Ενεργοποιώ το mirror στο vlc οταν βλέπω τσόντες. Εσυ;

 

 

Μια χαρά βολεύει ο vlc για τα pr0n =p

 

in other news

https://www.youtube.com/watch?v=CEX8m2lt33E

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω inside info, αλλά προσωπικά αμφιβάλλω. Θυμάμαι χαρακτηριστικά (στο περίπου) διαφήμιση για κάτι πολύ παρακμιακό, όχι Τούρκικο κάτι άλλο τέλος πάντων, που είχαν βάλει από πίσω Feuer frei. Θα ήθελα να γνωρίσω τα άτομα στο μοντάζ.

  

αυτο το εχω απορια πχ στο κάτω παρταλι σε καποια φαση παιξαν downton abbey και εβγαλε ματι.νταξει το ξερω οτι δεν θα μπειτε στο κοπο να φτιαξετε μουσικη αποκλειστικα για τη σειρα αλλα μα το θεο μην παίρνεται και τα ποιο γνωστα να τα ριξετε οπου να ναι.

Το έψαξα και πρόκειται για την ίδια σειρά που είδα και γω.

Λοιπόν επειδή είμαι σκατόψυχος και κόβω το πουλί μου πως τα χρησιμοποιούν χωρίς άδεια θα τους δώσω στεγνά. Αντίποινα για τα παδιά που φτιάχνουν υπότιτλους αφιλοκερδώς και τους τρέχουνε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρνητική ενέργεια brah ^

μπορει να γαμηθεί το σύμπαν αν συγκεντρωθεί πολύ

Δεν υπάρχει αρνητική ενέργεια μέσα σ' αυτό το σπίτι sis, σφίζουμε από θετική ενέργεια: το -χαλασμένο- ψυγείο είναι γεμάτο με amita motion.

Πως γίνεται να βλέπουμε σε όνειρο μέρος που δεν έχουμε πάει ποτέ

Δεν χρειάζεται να έχεις πάει κυριολεκτικά. Αν έχεις δει φωτο, βίντεο, έχεις διαβάσει/ακούσει περιγραφή or whatever, η πληροφορία έχει φωτογραφηθεί / τα data έχουν καταγραφεί στον σκληρό και στα ξερνάει.

 

Eπαναλαμβάνομαι μουσικά τελευταία, αλλά αρμόζει:

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται να έχεις πάει. Αν έχεις δει φωτο, βίντεο, έχεις διαβάσει/ακούσει περιγραφή or whatever, η πληροφορία/τα data έχουν καταγραφεί στον σκληρό και στα ξερνάει.

as known as υποσυνείδητο

 

 

εγαμήθει ο μοζίλα σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

as known as υποσυνείδητο

 

 

εγαμήθει ο μοζίλα σήμερα.

πες τα ρε valerie και εχω τρελαθει μετα την αναβαθμιση.ολο reload για να παρει μπρος η παλιοαλεπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...