Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι ειναι πολυ ψηλα για μενα :lol:

Καπου στο φβ το ειχα διαβασει νομιζω.

Ναι αφηνουν οι εκαστοτε φιλοσοφικες.

Σε μας βρισκεις σαινια, δυο φορες μου αποκεφαλισαν τα καναρινακια μου. :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

  • Moderators

c902 αλλά θυμήθηκα ότι το έχουμε ξανασυζητήσει και δεν βγήκε άκρη.

 

Η ρύθμιση που λες δεν υπάρχει και μια άλλη που βρήκα στο νετ είναι ήδη έτσι οπότε γιοκ

 

A ναι ρε συ κατι θυμηθηκα.

Ναι αφηνουν οι εκαστοτε φιλοσοφικες.

Σε μας βρισκεις σαινια, δυο φορες μου αποκεφαλισαν τα καναρινακια μου. :'(

Δεν το ειχα ξανακουσει για να ειμαι ειλικρινης! Καλα στην πολη τα αφηνουν κι αυτοι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και αφού τελείωσα το documentary που έβλεπα πα να ταΐσω τα γατόνια =ρ

(ακόμα και από αυτά έφαγα άκυρο σήμερα =ρ)

έχω και λάντζα να κάνω...

 

and in other news

Επεξ/σία από Material_Defender_1032
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Kαι η πολύμηνη κατάρα συνεχίζεται με σταθερά βήματα. Bουλώνει vεροχύτης, χαλάει pc, στάζει βρύση, ξαναχαλάει pc, στάζει βρύση νο2, χαλάει καζανάκι, χαλάει πιστολάκι, χαλάει ψυγείο, χαλάει μόντεμ, τώρα χαλάει οθόνη. Στάνταρ κάτι θα ξεχνάω. Ρολόι όλα τόσα χρόνια και μέσα σε λίγους μήνες καταρρέει το οικοσύστημα πάνω κάτω και πλαγίως, κάποιον θα πάρει ο διάολος, τους είπε κανείς ότι μου έπεσε το τζόκερ; σιχτίρ. :-(

Επεξ/σία από scullyist
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι η πολύμηνη κατάρα συνεχίζεται με σταθερά βήματα. Bουλώνει vεροχύτης, χαλάει pc, στάζει βρύση, ξαναχαλάει pc, στάζει βρύση νο2, χαλάει καζανάκι, χαλάει πιστολάκι, χαλάει ψυγείο, χαλάει μόντεμ, τώρα χαλάει οθόνη. Στάνταρ κάτι θα ξεχνάω. Ρολόι όλα τόσα χρόνια και μέσα σε λίγους μήνες καταρρέει το οικοσύστημα πάνω κάτω και πλαγίως, κάποιον θα πάρει ο διάολος, τους είπε κανείς ότι μου έπεσε το τζόκερ; σιχτίρ. :-(

αρνητική ενέργεια brah ^

μπορει να γαμηθεί το σύμπαν αν συγκεντρωθεί πολύ 

 

ξέρεις τι ειναι να γλιστράς να πέφτεις πατώντας νερά που ειχε χάσει το ψυγείο 

να πιάνεσαι ασυναίσθητα απο το τραπεζομάντιλο και να πέφτουν κάτω δύο τασάκια γεμάτα και δυο - τρία ποτήρια 

 

Μετά να κάνεις να βγεις απο το δωμάτιο σου φορώντας παπούτσια και να χτυπάς σε μια γωνία με την μύτη του παπουτσιού

να σε πονάει το δάχτυλο σου , να βγάζεις το παπούτσι και να ανακαλύπτεις οτι ράγισε το νύχι του μεγάλου δαχτύλου ποιο κάτω απο την μέση και οτι αν το χτύπαγες λίγο παραπάνω θα είχε φύγει  

εκεί σταμάτησε η γκαντεμιά 

 

και σαν κερασάκι στην τούρτα να τρεμοπαίζουν συνεχώς τα φώτα και εκεί που κάνεις δουλειές να βλέπεις με την άκρη του ματιού σου μια φιγούρα να κινείται στο χώρο (yeah i know οτι ειναι η ιδέα μας όταν βλέπουμε κάτι τέτοιο , αλλα ειναι σπαστικό α?).

 

 

Σχετικά με καζανάκια που λες , κάναμε ανακαίνιση στο μπάνιο μας πριν 3ης μηνες (πλακάκια , υδραυλικά ,καζανάκια , τα πάντα όλα) και αυτή τη στιγμή το καζανάκι τρέχει και η μπαταρία της ντουζιέρας χάνει . :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

και σαν κερασάκι στην τούρτα να τρεμοπαίζουν συνεχώς τα φώτα και εκεί που κάνεις δουλειές να βλέπεις με την άκρη του ματιού σου μια φιγούρα να κινείται στο χώρο

 

Αυτό δεν είναι αρνητική ενέργεια. Αυτός είναι ο μπουγκι μαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό δεν είναι αρνητική ενέργεια. Αυτός είναι ο μπουγκι μαν.

 

που τηλεφων-α-ε-ι στον slender man?

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^στην πάτρα κλείσανε όλα τα ΙΚΑ
μου κλείνουν ραντεβού 1,5 μήνα μετά με ενδοκρινολόγο , περιμένω τόσο καιρό και τώρα τα κλείνουν κ θα πάω να πληρώσω 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...