Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το καλύτερο ραντεβού είναι αυτό που δεν λες στην σύνοδο που πάτε.

 

Καλά να περάσεις αύριο κλαρινόliv.

 

O grizzly σήμερα θα δώκει παρών Ζουγανελη. Αν και θα προτιμούσα Μποφίλιου, αλλα αυτή ξεκινάει τον άλλο μήνα στο Σταυρό....

 

Ώρα για μπανακι και ύπνο

 

Καληνυχτες insomniacs

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Postαρω Μποφίλιου θες εξήγηση :lol:

 

Τίποτε δεν έκανα αδερφέ μου, πήγα σε μια φίλη, φάγαμε, ήπιαμε μίση βότκα, την κραξαμε, εκραξε κ μένα, γύρισα κ that's it.

 

Ουδέν νεότερο από το μέτωπο, ολικό κλασιμο. Δεν προλάβαινε έμαθα (whatever that means) από τον insider που έχω. Φυσικά άλλο να παίξει μήνυμα "άκυρο δεν μπορώ" κ άλλο να αφήσει την μέρα να φύγει έτσι κ τον μαλάκα στο περίμενε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Postαρω Μποφίλιου θες εξήγηση :lol:

 

Τίποτε δεν έκανα αδερφέ μου, πήγα σε μια φίλη, φάγαμε, ήπιαμε μίση βότκα, την κραξαμε, εκραξε κ μένα, γύρισα κ that's it.

 

Ουδέν νεότερο από το μέτωπο, ολικό κλασιμο. Δεν προλάβαινε έμαθα (whatever that means) από τον insider που έχω. Φυσικά άλλο να παίξει μήνυμα "άκυρο δεν μπορώ" κ άλλο να αφήσει την μέρα να φύγει έτσι κ τον μαλάκα στο περίμενε.

 

Τσιλλ  τόσες φιλενάδες ούτε ο Tοxo. :lol:   Eίσαι περίπτωση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσιλλ  τόσες φιλενάδες ούτε ο Tοxo. :lol:   Eίσαι περίπτωση.

 

Xaxa

 

Δεν έχω πολλές φίλες ρε,λίγες και καλές. Απλά κάνω πάρα πολύ παρέα μαζί τους. Μπορω να πω ρε αδερφέ μου 5 πράγματα. Οι περισσότεροι άντρες φίλοι μου είναι είτε παντρεμένοι πια (καταραμένο 2013), είτε επαρχία, είτε κάπου στον Ινδικό Ωκεανό. Οι εναπομείναντες είναι ο ορισμός του κλαρίνου, καλά περνάμε δεν λέω αλλα απο συζήτηση σχετικά με γυναίκες άντε γεια. Κάνουν διαγωνισμό ποιος θα πάρει τα περισσότερα τηλέφωνα, ποιος θα εχει περισσότερα μηνύματα στο inbox το πρωί και ποιος θα φορτώσει τα περισσότερα :lol:. Στα υπόλοιπα τους δεν αντιλέγω καταπληκτικοί, αλλα στο θέμα γυναικα πλεουμε σε άκρως αντίθετες κατευθήνςεις.

 

Δεν με πιάνει ύπνος.....εμένα for fucks shake που μπορω να κοιμάμαι δυο μέρες σερί!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου κάτι όμως.. πώς συζητάς με γυναίκες για γυναίκες? Το ξαναλέω είσαι περίπτωση. Ρε μήπως είναι από Λέσβο?  :-D

 

 

Εγώ σε 10 λεπτά θα κοιμάμαι  το βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Viper, κάνε έναν κόπο=εξαίρεση* στην insomniaki περσόνα σου και λύσε μου την απορία με τι ασχολείσαι. Ιf you please, that is.

*a.k.a. χωρίς λιγόλογες αοριστίες

  

Το οποίο ουδεμία σχέση με την απορία μου.

 

in other news όμως,

ίσως φανείς χρήσιμος στο να εξηγήσεις τι σόϊ OCD ηδονή είναι τούτη όταν ο τελευταίος καπνός του πακέτου συγχρονίζεται με το τελευταίο χαρτάκι. Questions, questions...

  

 

Και τι δεν κάνω θα ήταν η σωστή ερώτηση.

Επίσης

Γενικά είμαι φειδωλός, εκτός αν παίζουν λεφτα.

 

Άμα δεν κοιτάς ~10 χρόνια μικρότερες, τότε έπεσες σε πολύ περίπτωση που παίζει κάποιο κουσούρι

  

 

Οτι είπα πριν

 

Εχει ναι τωρα το κανονισα...αλλα τι ειστε εσεις οι γυναικες ρε παιδι μου... Εσυ οδηγας εσυ αποφασιζεις, οτι θελεις εσυ και τετοια.... 

 

 

Ε μετα πετατε και ενα δεν μ αρεσε για την επιτυχια....

  

 

Πωωω, ναι. Ξενέρωσα μεγάλη αυτό.

 

κι αφού το αμάξι με τυράνησε ένα 6μηνο γιατί "η μηχανικάρα" που το πήγαινα δεν ασχολιότανε και το ψευτοέφτιαχνε,συναντώ έναν φίλο κι αφού του λέω τον πόνο μου,μου λέει γιατί δεν πας στον τάδε; (εγώ νόμιζα πως είχε κλείσει).

Του το πάω,του λέω τι παρουσιάζει και τι έχει αλλαχτεί,το παίρνει βόλτα και μου λέει είναι ο αισθητήρας ψυκτικού υγρού. μέσα σε 2 μέρες το παράγγειλε,το έφτιαξε,τέλος.

Μέτα παραπονούνται μερικοί πως δεν έχουν δουλειά..

  

 

Αυτό που λες ισχύει. Είναι πόσοι "επαγγελματίες" εκεί έξω, που είναι μόνο για κλωτσιές και τίποτα άλλο

 

 

Μεγάλη αλήθεια.

 

 

Ε ναι...Για να δουμε τι γουστο εχει ο άλλος. :rolleyes:  Αν μπορει να παρει καμια πρωτοβουλία ή ειναι μαμούχαλος.

 

Αν δε τις αρεσαν αυτα.......δυσκολευουν τα πραματα...

And no that's not a trap, οταν σου δίνει το ελεύθερο η άλλη.

 

 

  

Πες μου κάτι όμως.. πώς συζητάς με γυναίκες για γυναίκες?

 

By sharing information?

 

 

In other news

Γυναίκα τι θα κάνουμε του βαλεντινου;

Φασόλια.

 

Μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί όταν είναι να γαμηθούν όλα, αυτός που τα γαμάει ειμαιγω;

 

 

Παραθέτω τον εαυτό μου, είμαι πάρα πολύ καλός στο γαμήσι. Σήμερα έχουμε φτάσει στο 90% του όλα, αύριο τελικιάζω, και μαζί παίρνω και τον Θέμο, τον Περρή και τα μουνέτα που φέρνει. 

 

Ένα θα σας πω, στο τελευταίο επαγγελματικό email του manager μου, απάντησα μονολεκτικά:

 

LoL.-

 

Και δεν ήταν αστείο το περιεχόμενο του, πιστεύω πως όντως ήταν το τελευταίο email του προς εμένα.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ αμα δω status "με τον -την στο κρεβάτι" όπως πέρσι θα ανεβάσω status "με την κουράδα μου / περιοχή -> στη χέστρα" 
ιδικά ένας τύπος που ειχε βάλει φωτογραφία με τη γκόμενα απο πάνω (με σεντόνι πάνω της) ιδρωμένοι και οι δύο 
μετά το φικι-φικι και έγραφε νομίζω "αφιερωμένη λόγο μέρας" στο κάτω μέρος της φωτογραφίας ηταν φοβερό 
χαχχαχαχαχαχαχαχαχα
  :lol:  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...