Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

  • Moderators

Ναι ιδανικά ναι, αλλα εχει να κανει και με το ποσο θελει να της σπάσει τα νευρα.

 

πωωω οσο με εκνευρίζουν οι γυναίκες ντιβες άλλο τοσο την παταω μαζί τους. Σε νιώθω τσιλλ :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα εσείς τις κάνετε ντίβες με την συμπεριφορά σας!!! Και μετά κι αυτές την ψωνίζουν και το συνεχίζουν.

Δώσε θάρρος στον χωριάτη που λέει και ο σοφός λαός...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι η συμπεριφορά ενός ανθρώπου διαμορφώνεται στο μεγαλύτερο ποσοστό στην οικογένεια, σίγουρα όμως επηρεάζεται  και από εξωτερικούς παράγοντες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα εσείς τις κάνετε ντίβες με την συμπεριφορά σας!!! Και μετά κι αυτές την ψωνίζουν και το συνεχίζουν.

Δώσε θάρρος στον χωριάτη που λέει και ο σοφός λαός...

γι αυτό όταν βλέπουμε συμπεριφορές που μας ξνίζουν και δεν μπορούμε να κάνουμε τα στραβά μάτια,τα κουβαδάκια μας σε άλλη παραλία!

ούτως ή άλλως ο χαρακτήρας δεν αλλάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά αλλάζει ο χαρακτήρας, αρκεί να μη βρίσκεις πλέον μ@λ@κες να παίζουν το παιχνίδι τους.

 

Αλλά, δυστυχώς, το κάτω κεφάλι είναι πολύ πιο ξεροκέφαλο από το πάνω  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσιλλ οταν σε πάρει τηλ μη δείξεις ενοχλημένος. Πες στο μπαη δε γουεη κατι του στυλ "κουλ ρε συ δεν πειραζει ειδα κι εγω που δεν επαιρνες και ειπα να μην παρω να σε ξυπνησω οποτε κανονισα καφε με τον/την Χ".

 

Το θέμα είναι ότι το έχει ξανακάνει.

 

Είχε εξαφανιστεί και μια ακόμη περίοδο, οπότε θεώρησα φυσιολογικό να κάνω πίσω. Βγήκα με άλλη, με πέτυχε με χαιρέτισε εντελώς ψυχρά της λέω και γω χάθηκες μη με παρεξηγείς. Μου λέει είχα τρεξίματα (όντως είχε με το παρελθόν) και της λέω να σε δω λοιπόν από δω και πέρα. Μου κάνει θα με δεις λοιπόν. Την συνοδό μου την στόλισε κανονικά εκείνη την ημέρα (έχω εσωτερική πληροφόρηση από κοινούς γνωστούς).

 

Μετά ξαναρχίζει το φλέρτ, της ανοίγομαι, κάνει το ίδιο.....χανόμαστε λόγω υποχρεώσεων. 

 

Χτες βγαίνω με μια φίλη, παίρνω τηλέφωνο από μια άλλη, μου χε πάει καλά η μέρα λέω δεν πάω για μια μπύρα μαζί της; Πήγα.....η συνέχεια αυτή που παρέθεσα πριν.

 

Είναι δύσκολη, το ξέρω, γνωρίζω πολλούς που έχουν φάει πόρτα, πάρα πολλούς. Το γεγονός αυτό με εξιτάρει. Δεν θα μπλέξει για να έχει έναν μαλάκα δίπλα της. Δεν θα πηδηχτεί γιατί έτσι της λένε οι καύλες της. Μου αρέσουν εξαιρετικά σπάνια γυναίκες τις οποίες θα μπω στην διαδικασία να κυνηγήσω και να θέλω κάτι περισσότερο από απλό physical μαζί τους. Είμαι σε πολύ καλή διάθεση τους τελευταίους μήνες μετά από μεγάλο διάστημα και θα ήθελα να εμπλακώ σε κάτι περισσότερο. Μου δίνει λοιπόν πράσινο φως, κανονίζουμε μετά από δική της πρόταση και μετά σιωπή.....

 

If you want more, scream it out louder αλλιώς stfu και πάνε στο καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει κάποιον καλύτερο (στα δικά της μάτια ) να ασχοληθεί κι εσένα σε παίζει για να σε έχει στο περίμενε.

να την περιμένεις όταν ξεμείνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το ζέστη-κρύο δείχνει είτε ότι αυτόν τον καιρό είναι 'απασχολημένη' με πολλούς και δεν σας προλαβαίνει όλους είτε ότι είναι στον χαρακτήρα της να είναι ασυνεπής προς όλους και όλα είτε ότι το κάνει για να δει πόσο μπορείς να κολλήσεις... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι το έχει ξανακάνει.

 

Είχε εξαφανιστεί και μια ακόμη περίοδο, οπότε θεώρησα φυσιολογικό να κάνω πίσω. Βγήκα με άλλη, με πέτυχε με χαιρέτισε εντελώς ψυχρά της λέω και γω χάθηκες μη με παρεξηγείς. Μου λέει είχα τρεξίματα (όντως είχε με το παρελθόν) και της λέω να σε δω λοιπόν από δω και πέρα. Μου κάνει θα με δεις λοιπόν. Την συνοδό μου την στόλισε κανονικά εκείνη την ημέρα (έχω εσωτερική πληροφόρηση από κοινούς γνωστούς).

 

Μετά ξαναρχίζει το φλέρτ, της ανοίγομαι, κάνει το ίδιο.....χανόμαστε λόγω υποχρεώσεων. 

 

Χτες βγαίνω με μια φίλη, παίρνω τηλέφωνο από μια άλλη, μου χε πάει καλά η μέρα λέω δεν πάω για μια μπύρα μαζί της; Πήγα.....η συνέχεια αυτή που παρέθεσα πριν.

 

Είναι δύσκολη, το ξέρω, γνωρίζω πολλούς που έχουν φάει πόρτα, πάρα πολλούς. Το γεγονός αυτό με εξιτάρει. Δεν θα μπλέξει για να έχει έναν μαλάκα δίπλα της. Δεν θα πηδηχτεί γιατί έτσι της λένε οι καύλες της. Μου αρέσουν εξαιρετικά σπάνια γυναίκες τις οποίες θα μπω στην διαδικασία να κυνηγήσω και να θέλω κάτι περισσότερο από απλό physical μαζί τους. Είμαι σε πολύ καλή διάθεση τους τελευταίους μήνες μετά από μεγάλο διάστημα και θα ήθελα να εμπλακώ σε κάτι περισσότερο. Μου δίνει λοιπόν πράσινο φως, κανονίζουμε μετά από δική της πρόταση και μετά σιωπή.....

 

If you want more, scream it out louder αλλιώς stfu και πάνε στο καλό.

That was one scary story...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μπααα με βαση την περιγραφή και αν συγκρινω καλα τις καταστασεις, δε θα ελεγα πως παίζει αλλος/αλλοι. Περισσότερο μου φαίνεται για γυναίκα που ψάχνει για καποιον πιο δυναμικό απο την ιδια και τεστάρει.

Μπααα με βαση την περιγραφή και αν συγκρινω καλα τις καταστασεις, δε θα ελεγα πως παίζει αλλος/αλλοι. Περισσότερο μου φαίνεται για γυναίκα που ψάχνει για καποιον πιο δυναμικό απο την ιδια και τεστάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

σε περίπτωση που σε έχει στο περίμενε για όταν ξεμείνει και το μάθεις οτι κάνει παιχνίδι με άλλον ξενέρωσε τη λίγο, βρες τρόπο να της τη σπάσεις άσχημα , κάντο για το γαμώτο , να καταλάβουν κάτι τέτοιες οτι γιαυτό το λόγο τις λέμε 

 

photof1.jpgριόλες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...