Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βγαίνεις με γυναίκα Τετάρτη βράδυ.<br><br>

Σου λέει πάμε Πέμπτη πρωί για καφέ μιας κ οι δύο έχουμε day off. Κατά τις 10;<br><br>

Είχα σκοπό να λιωσω στον ύπνο σήμερα καθότι πτώμα για χατήρι σου κ μόνο θα σηκωθώ.<br><br>

Σηκώνομαι 9, με sting - desert rose....<br><br>

Η ώρα 10:52 δεν έχει πάρει ακόμα....<br><br>

Έβαλα Jorn van Deynhoven κ τουλάχιστον είμαι in trance στον ξύπνιο μου.....<br><br>

Biatch<br><br>

Ένας εκνευρισμένος grizzly bear....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ρε συ grizzly, το κορίτσι ήταν μεθυσμένο χθες...κι εσύ περίμενες να θυμάται ότι θα πηγαίνατε και για καφέ;;;;;; Μπορεί να σε βλέπει όμως στα όνειρά της αυτή την στιγμή. *πατ πατ*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν ήταν, απλά κουρασμένη γι'αυτό κ το σπασαμε νωρίς. Βγάλαμε πρόγραμμα (έβγαλε δηλαδή) για τις επόμενες μέρες, τι θα κάνουμε κ από την πρώτη κιόλας είναι ασυνεπης.

 

Γαμώ τη πουτ@ν@ μου δηλαδή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποοοοοόσο πολύ με εκνευρίζει κι εμένα νά'ναι ο άλλος/η ασυνεπής -_- Εννοείται μην την πάρεις τηλ τώρα! Άσε να δεις πότε θα σε θυμηθεί μπας και ζητήσει καμιά συγγνώμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σηκω-σηκω, κατσε-κατσε σε έχει Τσιλι.. Ξυπνησες εσυ απο τις 9, ηπχιες 10 καφέδες, αυτή κάπου τώρα θα σηκωθεί απο την κρεβατάρα της.. Θα παρει τηλεφωνο και την κολλητη της να της πει τα καψόνια που σου κάνει, κατα τη 1 θα σε παρει τηλ. να σου πει ότι παρακοιμηθηκε κλπ κλπ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σηκω-σηκω, κατσε-κατσε σε έχει Τσιλι.. Ξυπνησες εσυ απο τις 9, ηπχιες 10 καφέδες, αυτή κάπου τώρα θα σηκωθεί απο την κρεβατάρα της.. Θα παρει τηλεφωνο και την κολλητη της να της πει τα καψόνια που σου κάνει, κατα τη 1 θα σε παρει τηλ. να σου πει ότι παρακοιμηθηκε κλπ κλπ :P

 

τρομος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποοοοοόσο πολύ με εκνευρίζει κι εμένα νά'ναι ο άλλος/η ασυνεπής -_- Εννοείται μην την πάρεις τηλ τώρα! Άσε να δεις πότε θα σε θυμηθεί μπας και ζητήσει καμιά συγγνώμη.

 

Ντάξει, είναι λίγο καβαλημένη είναι η αλήθεια, "δικαιολογημένα" γιατί το χει και περιβάλλεται από αναρίθμητους μνηστήρες σαν άλλη Πηνελόπη αλλά for fucks shake όταν προτείνεις κάτι κοίτα να είσαι συνεπής. Υπάρχει ενδιαφέρον το γνωρίζω, το γνωρίζει, ξυνίζει μούτρα όταν βγαίνω με καμία άλλη και με πετυχαίνει και όταν πείθομαι να κάνω focus σε αυτήν ξεκινάει με φάουλ. Έχει φάει ήδη μια κίτρινη από παλαιότερο σκηνικό, αν δεν πάρει τηλ σήμερα ή έστω να παίξει καμιά δικαιολογία, κόκκινη.

 

Σηκω-σηκω, κατσε-κατσε σε έχει Τσιλι.. Ξυπνησες εσυ απο τις 9, ηπχιες 10 καφέδες, αυτή κάπου τώρα θα σηκωθεί απο την κρεβατάρα της.. Θα παρει τηλεφωνο και την κολλητη της να της πει τα καψόνια που σου κάνει, κατα τη 1 θα σε παρει τηλ. να σου πει ότι παρακοιμηθηκε κλπ κλπ :P

 

 

Ξύπνια είναι, έχουμε τον σπιούνο μην το ξεχνάς.......

 

Ντάξ, έναν καφέ μέχρι τώρα αλλά αρκετά τσιγάρα :lol:

 

Εν αναμονή......

 

Κατά τα λοιπά 

 

http://www.youtube.com/watch?v=pEvZpa5PEUM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...