Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ξυριζομαι καθε 1,5 μηνα και αυτο για να νιωθω εγω καθαρος και οχι για κατι αλλο δεν καταλαβαινω που ναι το προβλημα... 

 

Το προτειμω απο το να ξεκιναει η τριχα απο το κεφαλι μου και να βλπεω μονο δερμα στις πατουσες μου...

 

 Οσο για το V οποτε με καπνισει βαζω και τετοιες μπλουζες που το κακο ... Εσας τους γαματους δεν βλεπω να ανεβαζεται καμια φωτο να σας δουμε και μεις... Μπας και μορφωθουμε λιγακι ρε αδερφε γιατι νομιζω πολυ πισω εμεινα.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξυριζομαι καθε 1,5 μηνα και αυτο για να νιωθω εγω καθαρος και οχι για κατι αλλο δεν καταλαβαινω που ναι το προβλημα... 

 

Το προτειμω απο το να ξεκιναει η τριχα απο το κεφαλι μου και να βλπεω μονο δερμα στις πατουσες μου...

 

 Οσο για το V οποτε με καπνισει βαζω και τετοιες μπλουζες που το κακο ... Εσας τους γαματους δεν βλεπω να ανεβαζεται καμια φωτο να σας δουμε και μεις... Μπας και μορφωθουμε λιγακι ρε αδερφε γιατι νομιζω πολυ πισω εμεινα.... 

 

δεν υπαρχουν πολλοι σαν και εμενα σε τουτο τον τοπο

minimum: allsaints/religion outwear

 

καταταλα

ειμαι απλο παιδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ενα βιντεο ντοκιμαντέρ για τις Νιγηριανες απάτες που κυκλοφορει (και νομίζω το εχω ποσταρει κι εγω καπου) υπάρχει πρόχειρο μηπως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα βιντεο ντοκιμαντέρ για τις Νιγηριανες απάτες που κυκλοφορει (και νομίζω το εχω ποσταρει κι εγω καπου) υπάρχει πρόχειρο μηπως?

Δεν ξέρω αν είναι αυτό που ψάχνεις

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λίβερπουλ τι τους έχεις κάνει και σε πειράζουν τόσο;

Με ζηλευουν..... 

χαχαχαχαχαχαχαχ

 

 

Απλα εχω μεγαλη καρδια και δεν με ενοχλει...γιατι ξερω οτι αυτα που λενε δεν ανταποκρινονται στην αληθεια, οσο αφορα το ατομο μου σαν ανθρωπος.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Θενξ Gtr34, αλλα δεν ειναι αυτο αν και ειναι επισης ενημερωτικο. Αυτο που ψαχνω δειχνει και σκηνες απο Νιγηρια κλπ.

 

Edit το βρηκα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν ο Joey Jordison ΔΕΝ "απολύθηκε" από τους Slipknot για προσωπικές διαφορές ή για ναρκωτικά ή για την δεύτερη του μπάντα. 

 

Και αν δεν αποκαλυφθεί ποιος θα τον αντικαταστήσει για το καινούργιο άλμπουμ.

 

Και αν ο ντράμερ που θα ανέβει στην σκηνή στο πρώτο live των Slipknot για το καινούργιο άλμπουμ, είναι...

 

...ο Joey Jordison.

 

logo@2x.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...