Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>κάθε πρωί τέντα , έλεος...<br>

μέρες </p>

 

Μια από τα ίδια.....

 

Μας ψεκαζουν καυλες nicoc!!!!

 

@viper

 

Δεν μιλάω για κοριτσάκια επιπέδου aria stark....σου πα pink, emma, knightly με κοντό επίσης....άντε να το φτάσουμε ασύμμετρο καρέ. Ε σπάνιο φαινόμενο.....η δε πλατίνα εξαφανιζολ.

 

Laterz boyz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ευτυχώς ξανανέβασαν (λουκεταρισμένο φυσικά) το θέμα.

Να μπαίνουν στα bookmarks αυτά τα επικά θέματα.

 

ΠΟυ ντο να το βάλω στα Bookmark? μονο την Cache του google βλεπω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το ματζαφλέρι λες; Και παραπονιέσαι;

δε παραπονιέμαι , αυτό παραπονιέται 

και πάντα όταν φοράω κολλητή φόρμα   :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά κράταγε το θέμα ζωντανό. Απανταγε μέχρι τέλους. Αναμένουμε το παρτ 2:πμ με τον εωαββ-χαμαμ δίχως αύριο.

 

Δεν έλεγε κάτι όμως, περιορίστηκε στο παθητικό "απαντήστε σοβαρά, νιώθω σκατά" ενώ είχε χώρο να παίξει τόση μπάλα. Στα συν ότι στα 2-3 πρώτα posts έδωσε πολλές πάσες, κατά τα άλλα όμως η ερμηνεία έπασχε κι εγώ πολύ απογοητεύτηκα. Εν τέλει OP was a fag.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί η Παρασκευή να μην είναι άλλη μια ordinary day; -_- έχω φάει άκυρο σχεδόν από όλους τους φίλους μου γιατί θέλουν λέει να περάσουν τη μέρα με τα ταίρια τους.

Πφφφφ δεν τα καταλαβαίνω αυτά με τις καρδούλες και τους βαλεντίνους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί η Παρασκευή να μην είναι άλλη μια ordinary day; -_- έχω φάει άκυρο σχεδόν από όλους τους φίλους μου γιατί θέλουν λέει να περάσουν τη μέρα με τα ταίρια τους.

Πφφφφ δεν τα καταλαβαίνω αυτά με τις καρδούλες και τους βαλεντίνους..

Θα σε ελεγα να βγουμε μαζι,ουτε εμενα μου αρεσουν αυτα...αλλα εισαι λιγο μακρια .....

 

Και μενα αυτη που γνωρισα απο δω το φερνει απο κει το παει, θελει να βγουμε για ποτο την παρασκευη..

 

Την προηγουμενη παρασκευη που κανονισαμε(βγηκα την κυριακη ομως) ηρθαν ολα ετσι ωστε δεν βολεψε να βγω μαζι της, αυτη την παρασκευη που ειμαι πιο πολυ να μην βγω επειδη ειναι η μερα τετοια και δωσω λαθος μυνηματα, θα πανε ολα ετσι ωστε να μην μπορω να πω οχι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί η Παρασκευή να μην είναι άλλη μια ordinary day; -_- έχω φάει άκυρο σχεδόν από όλους τους φίλους μου γιατί θέλουν λέει να περάσουν τη μέρα με τα ταίρια τους.

Πφφφφ δεν τα καταλαβαίνω αυτά με τις καρδούλες και τους βαλεντίνους..

εγω απο την αλλη εχω δεχτει προσκλησεις απο φιλεναδες για βολτες.

μεχρι αυτη τη στγμη αναρωτιομουν πως και επεσε κινηση.ειχα ξεχασει το βαλεντινο.θα ριξω τρομερη καζουρα τη παρασκευη :devil: :devil:

 

σημερα μου ετυχαν τα εξης νοστιμα:

1)απο ενα θεμα με τα ματια που ειχα ακολουθουσα θεραπεια.ο γιατρος που μου την εδωσε με ειχε μαλωσει που αλλαζω γιατρους σαν τα πουκαμισα.παω λοιπον σημερα να τον βρω γιατι μου ειχε πει να ερθεις σε 2 εβδομαδες να βρεις αποκλειστικα εμενα.δίνω το χαρτι μου λενε δεν ειναι εδω θα σε δει αλλος οκ λεω.ερχεται η γιατρινα και στα μισα της εξετασης μου ξεφουρνιζει οτι ο γιατρος που ηθελα αρχικα να δω μεταναστευσε :huh: :huh:  αιχαι καλα παμε λεω..

2)ειδα στην ομονοια μια ομορφη νεαρα εγκυο(απο αυτες τις αδυνατουλες που μονο αν πετυχεις τη κοιλια σου παει στο μυαλο οτι ειναι σε ενδιαφερουσα)να περναει με κοκκινο το δρομο και τελευταια στιγμη να σταματαει το αμαξι να μην τη πατησει,η κοπελια ουτε καν καταλαβε το σκηνικο.ο οδηγος σταυροκοπιοταν.αυτη η τυππισα θα γινει μανα. :huh: :huh:

και μια παρατηρηση:

3)τι στο π***** χρυσάφι μοιραζει αυτο το μαγαζι με φαλαφελ στην αιολου?καθε φορα που περναω 30 ατομα κοσμο εχει.δεν βαριεστε να καθεστε στην ουρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ορισμός του "θέλει η πουτάνα να κρυφτεί και η χαρά δεν την αφήνει"

05:00 και μετά

http://youtu.be/eJ9Xc7oWJTs

 

Συγκρατήσου βρε λούγκρα, τόσος κόσμος σε βλέπει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί η Παρασκευή να μην είναι άλλη μια ordinary day; -_- έχω φάει άκυρο σχεδόν από όλους τους φίλους μου γιατί θέλουν λέει να περάσουν τη μέρα με τα ταίρια τους.

Πφφφφ δεν τα καταλαβαίνω αυτά με τις καρδούλες και τους βαλεντίνους..

 

 

1509024_10152241752822277_26383748_n.jpg

 

Μόνο γατόνια! :wub:

 

 

Θα σε ελεγα να βγουμε μαζι,ουτε εμενα μου αρεσουν αυτα...αλλα εισαι λιγο μακρια .....

 

Και μενα αυτη που γνωρισα απο δω το φερνει απο κει το παει, θελει να βγουμε για ποτο την παρασκευη..

 

Την προηγουμενη παρασκευη που κανονισαμε(βγηκα την κυριακη ομως) ηρθαν ολα ετσι ωστε δεν βολεψε να βγω μαζι της, αυτη την παρασκευη που ειμαι πιο πολυ να μην βγω επειδη ειναι η μερα τετοια και δωσω λαθος μυνηματα, θα πανε ολα ετσι ωστε να μην μπορω να πω οχι...

 

 

κανεις δεν σας εχει δωσει την καρδια του;

 

 

KkpbmFu.gif 

 

 

σπερες

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωσαμε εμεις και πηραμε τα @@ μας μετα πισω...

 

Σημερα μεχρι και το μικρα δαχτυλα των ποδιων μυ πονανε....

 

Πολυ πιεση σημερα στην δουλεια για το τιποτα..... απλα επειδη ο αλλος ειναι κομπλεξικος...

 

Θα φαω θα πιω καφε και υπνο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...