Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κομματάρα όμως, τους είχα δει όταν βγήκε αυτό το άλμπουμ. χτυπημένο πολύ; με καμμιά γρατζουνιά ζεις, παραπάνω ευτυχώς δεν μου έχει τύχει. edit; το φτερό μου έχουν φάει, έχει μεγάλο ξύσιμο, τώρα το θυμήθηκα (τόσο με νοιάζει :P  )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Έχει βουλιάξει η πόρτα του συνοδηγού, μάλλον με ρόδα από μηχανάκι. Τη προηγούμενη φορά είχε σκιστεί το πίσω αριστερά φτερό και είχε γδάρει και τη πόρτα. Ένα χιλιάρικο ζημία. Να δούμε τώρα τι θα μου πει ο φαναρτζής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει βουλιάξει η πόρτα του συνοδηγού, μάλλον με ρόδα από μηχανάκι. Τη προηγούμενη φορά είχε σκιστεί το πίσω αριστερά φτερό και είχε γδάρει και τη πόρτα. Ένα χιλιάρικο ζημία. Να δούμε τώρα τι θα μου πει ο φαναρτζής.

Σου τυχαίνει συχνά;Έχεις σκεφτεί το Επικουρικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει βουλιάξει η πόρτα του συνοδηγού, μάλλον με ρόδα από μηχανάκι. Τη προηγούμενη φορά είχε σκιστεί το πίσω αριστερά φτερό και είχε γδάρει και τη πόρτα. Ένα χιλιάρικο ζημία. Να δούμε τώρα τι θα μου πει ο φαναρτζής.

 

Κάλυψε η ασφάλεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου τυχαίνει συχνά;Έχεις σκεφτεί το Επικουρικό;

 

Απ'το '09 το'χω τ'αμάξι, δεύτερη φορά που μου τυχαίνει. Με το επικουρικό τι παίζει;

 

Κάλυψε η ασφάλεια?

 

Ούτε καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'το '09 το'χω τ'αμάξι, δεύτερη φορά που μου τυχαίνει. Με το επικουρικό τι παίζει;

 

 

 

Υπήρχε παλιά (νομίζω ακόμα...) ένα "κεφάλαιο" κίνησης γι αυτές ακριβώς τις φάσεις:"Το βρήκα έτσι το πρωί",πληρώναμε δε ένα επασφάλιστρο.

Κοίτα το με την ασφαληστρική σου,κοίτα και το συμβόλαιο αν έχει θέση πληρωμής επικουρικού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συμβόλαιο σίγουρα δεν καλύπτει τη περίπτωση μου. Για το άλλο θα το κοιτάξω.

Το κατάλαβα πως δεν έχεις μικτή.Για το επικουρικό ρώτησα αν έχει επισήμασνση στην ανάλυση τιμολόγησης του ασφαληστηρίου σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχετε αδερφες σαν ευχομαι να σας φερουν εναν σαν και αυτους που κοροιδευεται να δω τι θα κανετε μετα...

 

Ολα τα αρσενικα μεσα σε αυτο το φορουμ μαζευτηκαν...

 

Φορεστε τολην μαλλινη μπλουζα σας μαζι με το σκαρπινη και βγειτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχετε αδερφες σαν ευχομαι να σας φερουν εναν σαν και αυτους που κοροιδευεται να δω τι θα κανετε μετα...

 

Ολα τα αρσενικα μεσα σε αυτο το φορουμ μαζευτηκαν...

 

Φορεστε τολην μαλλινη μπλουζα σας μαζι με το σκαρπινη και βγειτε...

Πως σούρθε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...