Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Σε μας ολοι ταχα προσεχουν την γιαγια...

 

Ο ενας γιος της απο αγγλια, ο αλλος απο Ρωσια την προσεχουν..

 

Οποτε ερχονται εχουν και κατι να πουν.. Εμεις σαν εγγονια την παμε στους γιατρους απο δω και απο κει. Οταν ερχεται η ωρα και ειναι αυτοι εδω, βρισκουν δικαιολογιες οτι δεν μπορουν να την πανε στο γιατρο, οτι πρεπει να την παμε εμεις...

 

Αλλα πετανε την μπηχτη τους οτι αδυνατισε, δεν ειναι καλα ταχα... 80 χρονων ειναι, οχι 50 ...

 

Οποτε ερθουν τους κανει γλυκα, φαγηταρες.., τοτε δεν κουραζεται... Οταν ειναι να κανει ενα φαγητο για μας, κουραζεται την γιαγια σας...

 

Ρε αι σιχτιρ... Ουτε καλημερα δεν τους λεω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ζωή σου λέει να τα'χεις καλά με τους συγγενείς σου, να'στε μονιασμένοι γιατί είναι αίμα σου και θα μπορείς να στηριχτείς κάποτε σ'αυτούς. Δε πρόλαβε να μας αφήσει ο παππούς και αρχίσαν τις πουστιές για ένα κομμάτι γης. Να χαρώ εγώ οικογένειες και μαλακίες. Βλαχονοοτροπία, κουτοπονηριά και πράσινοι ήλιοι παντού.

Κλασικη ελληνικη οικογενεια. Ολοι εχουμε τετοιους στο σόι.

Η ντροπη του ανθρωπινου ειδους ειναι.

Οχι τιποτα άλλο, καταληγουν να πληγωνονται οι λάθος άνθρωποι.

 

@liverpool νεα απο το ραντεβου;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ναι...

Πηγα για καφε στον πολυγυρο..

 

Ειχαμε επιτυχια... Αν και ο πολυγυρος δεν ειναι για τετοια πολυ ξενερα... Απο θεμα κοσμου...

 

Εγινε και το κατι της... @Αθλιε δεν θελω μαλακιες... Χαχαχα...

 

Και οταν την αφησα να παει σπιτι, μετα μου στειλε μηνυμα. Αντι να στειλω εγω..

 

Πως περασα σημερα(ειπα μια ρε συ αλλαξανε οι ρολοι, αλλα δεν μασησα) ..

 

Της εστειλα μια χαρα περασα... Και ρωτησα το ιδιο..

 

Μου απαντησε υπεροχα και μου ειπε να το ξανακανουμε και οτι ειναι ελευθερη το επομενο Π/Σ/Κ....

 

Θα την ξαναπω..

 

Αλλα η βλακεια ειναι αλλη οτι ενθουσιαζομαι και το ειπα σε εναν την παρασκευη που βγηκα για ποτο.

 

Με παιρνει τηλεφωνο την κυριακη να παμε για καφε, του κεω δεν μπορω, θα βγω με την κοπελα...

 

Σημερα στο φβ με κανει σχολιο κατω απο ενα τραγουδι που ανεβασα χτες ο καφες ειχε επιτυχια; Βαλαμε γκολ; Παιζεις με στενα τερματα... Με νευριασε γιατι εγω δεν εδωσα δικαιωμα να σχολιασει κανεις, γιατι το θεωρω ακομψο προς την κοπελα...

 

Του στελνω μυνημα και του λεω μαλακα τι γραφεις και μου απανταει Παρτα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σβησε τα σχολια. Μη σκας.

 

Μια χαρα παντως πηγε. Αντε και τη παρασκευη του βαλεντινου κανε πιο στενο μαρκαρισμα. Αν γουσταρεις βεβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα δεν με πολυ αρεσουν... Χαχαχα....

 

Θα δω πως θα παει και θα πραξω... Γιατι οταν κανονιζω κατι μπαινει στην μεση η δουλεια και δεν βολευει...

 

Πολυγυρο γιατι να ναι κλειστα; Δεν ειναι παραθαλασσιο μερος!!!

 

Τα εσβησα γιατι θα τον σκισω αν μου πει τιποτα.. Θα νομιζει οτι καθομαι και δειχνομαι, πραγμα που δεν ισχυει...

 

Η βλακεια ειναι οτι αυτος παρακαλουσε μια κοπελα να πανε για καφε ποτο και δεν εκατσε και στα καπακια τυχαινει αυτο σε μενα χωρις να το επιδιωξω... Και μετα εγραψε αυτο..

 

Λεω ειναι μαλακας δεν εξηγητε... Γιατι εγω δεν θελω να μιλανε για ατομα που ουτε τους ξερουν και δεν τους ζητησα να μου πουν την γνωμη τους....

 

Εγω ενιωσα καπως οταν μου ειπε εβαλες γκολ; Αν ηταν πηγαινα σε ενα μπ@υδελο και εκανα την δουλεια μου...

 

Μετα λενε γιατι οι γυναικες γινατε ετσι.. Γιατι καποιοι μαλλον σαν βλεπουν σαν πραγματα

Λίβερπουλ, καλή;

Σαν κλαρινογαμπρος που μαι... Καλη θα ναι... Δεν νομιζεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...