Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ζωή σου λέει να τα'χεις καλά με τους συγγενείς σου, να'στε μονιασμένοι γιατί είναι αίμα σου και θα μπορείς να στηριχτείς κάποτε σ'αυτούς. Δε πρόλαβε να μας αφήσει ο παππούς και αρχίσαν τις πουστιές για ένα κομμάτι γης. Να χαρώ εγώ οικογένειες και μαλακίες. Βλαχονοοτροπία, κουτοπονηριά και πράσινοι ήλιοι παντού.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Welcome to the club pappou. Τωρα θα μαθεις απο την αναποδη τι κουμασια ειναι η "οικογενεια" σου...

 

Και συλλυπητηρια για τον παππου.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

4 στους 5 με πυρετό σήμερα. Ταμάμ. Τι γαμημένος κωλοχειμώνας είναι αυτός φέτος... Πάω να κοιμηθώ δίπλα στην λατρεία μου, να συντροφεύσουμε τους πυρετούς μας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ζωή σου λέει να τα'χεις καλά με τους συγγενείς σου, να'στε μονιασμένοι γιατί είναι αίμα σου και θα μπορείς να στηριχτείς κάποτε σ'αυτούς. Δε πρόλαβε να μας αφήσει ο παππούς και αρχίσαν τις πουστιές για ένα κομμάτι γης. Να χαρώ εγώ οικογένειες και μαλακίες. Βλαχονοοτροπία, κουτοπονηριά και πράσινοι ήλιοι παντού.

Απο τετοια αλλο τιποτα.

-Στην περιπτωση της γιαγιας

Οταν πεθανε'το βραδυ που την ξενυχτουσαμε η θεια μου (και νυφη της) προβαρε την γουνα γης γιαγιας και πηγαινοερχοταν να δει αν της κανει.

 

-Στην περιπτωση του παπου

Ηταν ενας θανατος με πολλα μπες βγες σε νοσοκομειο,οπου φυσικα τον ετρεχε η μανα μου γιατι κανενας δεν μπορουσε(να μαζευτουν για να τους γραψει τα χωραφια ηξεραν ομως) .οταν μας αφησε, η ατακα της θειας εξω απο το νεκροταφειο,μην κανουμε ακριβο ταφο δεν εχουμε λεφτα,ηταν ολα τα λεφτα. Βεβαια μετα θελανε να παμε να φαμε ολοι μαζι.

Τα θυμηθηκα και φουντωσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...