Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

έβαλα Σάκη να γελάσω λίγο

αυτό άκουγα αλλα είπα να το αλλάξω μετά τις 4ης ώρες που έπαιζε 

 

 

 

οι χιπχοπιές που ακούω θα μου έδιναν ένα ζμπρόξιμο να κάνω πράγματα που δε πρέπει 

θέλω κάτι να με χαλαρώσει  :mellow:

Ok με εκαψες με το τραγουδι αυτο ε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

μπραβο μαλακα.

[...] μαλλι αβανα [...] για να φανω σαν άνθρωπος και οχι σαν 12 χρονο μαλακιστηρι που δν εχει πατησει στιγμη στα hondos.και βαριεμαι...

bored.gif

 

 

1. μαλλί αβάνας; Σαν τα πούρα να υποπτευθώ...

2. είμαι παραπάνω από 12 και δε θυμάμαι να έχω πατήσει ποτέ μου σε hondos, ούτε καν για αναπτήρα, έκλεβα από όπου έβρισκα... Ας μας πουν και τα υπόλοιπα αγόρια του φόρουμ ηλίκιες και επισκέψεις στα hondos.

3. ωραίο gif.

Ξέχασα:

 

πλύσιμο πιάτων και γάντια, γιατί;; για να κρατάτε τα χέρια σας ζεστά όταν το πλυντήριο δουλεύει;;; Αντουανέτος speaking.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ μια φορά πήγα σε Χόντος, η γνιέκαμ ήθελε κατιτίς να πάρει (παίζει να μην ήταν καν γυναίκα μου τότε, τόσο παλιά λέμε, αλλά σίγουρα ήμασταν πάνω από 12), κόντεψα να πάθω εγκεφαλικό με τόσες αφηνιασμένες βλαμμένες εκεί μέσα, πήρα αναπτηράκι όμως, και φυσικά δεν ξαναπάτησα. Το μαλί μου δεν είναι αβάνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι είναι οι άντρες λεφτέρη μου... τους σέρνει η γυναίκα μέχρι και στο hondos!!! 

 

Στα 12, αν θέλει ας έρθει στο γήπεδο που παίζω "μονό", όχου. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. μαλλί αβάνας; Σαν τα πούρα να υποπτευθώ...

2. είμαι παραπάνω από 12 και δε θυμάμαι να έχω πατήσει ποτέ μου σε hondos, ούτε καν για αναπτήρα, έκλεβα από όπου έβρισκα... Ας μας πουν και τα υπόλοιπα αγόρια του φόρουμ ηλίκιες και επισκέψεις στα hondos.

3. ωραίο gif.Ξέχασα:

 

πλύσιμο πιάτων και γάντια, γιατί;; για να κρατάτε τα χέρια σας ζεστά όταν το πλυντήριο δουλεύει;;; Αντουανέτος speaking.

Πλυντηριο πιατων εννοεις;

Αχρηστο πραγμα προτιμω ενα στεγνωτηριο ρουχων καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑαΑαΑαΑαΑααααααααααα, κατάλαβα. Πούρα αβάνας από την Καλαμάτα.

 

Ναι έτσι τα λένε εκεί κάτω ''τα καλά''. Αν σε φέρει ο δρόμος σου στον Μοριά, μη διστάσεις μια τζούρα να δοκιμάσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε λαμπρόπουλο στη Σαλονίκη;;; Στο ισόγειο έχει κολώνιες και παπαριές ομορφιάς, κάθε φορά που το διέσχιζα μικρός με τη μαμά μου:

 

1. Είχα πονοκέφαλο από τη μπόχα,

2. Σκεφτόμουν ότι όταν γεράσουν όλες αυτές θα είναι άνεργες (όταν πήγαινα, ακόμα ο Τσοβόλας τα έδινε όλα, δεν υπήρχε ανεργία και ο κόσμος ξόδευε για καλλωπισμό, πια πρέπει να είναι συνταξιούχες της ολυμπιακής).

 

Edit: και δε νομίζω να πούστεψα, όσο ήμουν τόσο είμαι... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. μαλλί αβάνας; Σαν τα πούρα να υποπτευθώ...

 

2. είμαι παραπάνω από 12 και δε θυμάμαι να έχω πατήσει ποτέ μου σε hondos, ούτε καν για αναπτήρα, έκλεβα από όπου έβρισκα... Ας μας πουν και τα υπόλοιπα αγόρια του φόρουμ ηλίκιες και επισκέψεις στα hondos.

 

3. ωραίο gif.

 

Ξέχασα:

 

 

 

πλύσιμο πιάτων και γάντια, γιατί;; για να κρατάτε τα χέρια σας ζεστά όταν το πλυντήριο δουλεύει;;; Αντουανέτος speaking.

 

1)ήμουν σίγουρη οτι εγραψα αφανα.oh well..γραψε λαθος.2) αναφέρουμε σε κοριτσι με μαλλι ακυρο που φαίνεται λες και το έχει αφήσει στη μοιρα του.και βασικα αμα δεν φτιαξω μαλλι+μούρη με ρωτανε ποτε τελειώνω το σχολείο(εξου και το 12χρονο reference).μην φοβάστε αγορια αν δεν έχετε πατησει στο hondos δεν πειράζει δεν θέλω να μου παθετε υπαρξιακό. 3):D4)ωραιος..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλυντηριο πιατων εννοεις;

Αχρηστο πραγμα προτιμω ενα στεγνωτηριο ρουχων καλυτερα.

 

Άλλη θέση.   /Κωστής Ραπτόπουλος mode 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλες τιμες αλλα πολυ βασικες γευσεις.για τους ξενους καλα ειναι υποθετω.για πες τουφακο τι παραγγειλες?εγω θα τσιμπαγα ετσι για τ γευση φετα,παστουρμαδοπιτα,σπανακοριζο και τα λουκανικα+γυρο.

πατατες με στακα, ντακο, μουσακα, γυρο, γραβιερα φουρνου. 3 ατομα, και ειχαμε φαει σε ενα μαγαζι πιο πριν, και αυτο ηταν το 2ο.

στην κουζινα ειχε 2 sous vide παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...