Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Μπορουν να πλυνουν τα πιατα και μετα να κανουν μανικιουρ :P

 

Α γεια σου.. πιάτο και μανικιούρ! Πώς δεν το 'χανε σκεφτεί??  :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από σένα catgirl δεν το περίμενα..   :mellow:

γιατι?ασε που τα γαντια βοηθανε για να μην μου φυγουν τα πιατοποτηρα με τις σαπουναδες και να το κανω παραλιακή το σπιτι.μιλαμε γλιστράνε πολυ  τα ατιμα.

VRCu8.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι?ασε που τα γαντια βοηθανε για να μην μου φυγουν τα πιατοποτηρα με τις σαπουναδες και να το κανω παραλιακή το σπιτι.μιλαμε γλιστράνε πολυ  τα ατιμα.

VRCu8.gif

:lol: :lol:

Σε μενα το αντιθετο συμβαινει. Με γαντια με γλυστραν αλλά προσεχω. Σιγα μη χαλασω μανικιουρ για τετοια.

Βλεπω και τα χερια της μανας μου που 30 χρονια τωρα ετσι γυμνα τα χρησιμοποιει. Κακτος ειναι και εχουν καταστραφει και τα νυχια επειδη εγιναν πιο μαλακά.

 

δηλαδή και με τα γάντια ακόμα σιχαίνεσαι να ζουπήξεις το κομματάκι της ντομάτας μέσα στην τρύπα του νεροχύτη;

Οχι.

Αλλά η μανα μου μας απογορευει να τα ζουπαμε μεσα. Οτι εμεινε στο σιτακι θα τα πεταξουμε στον καδο. Εκει να δεις σιχαμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: :lol:

Σε μενα το αντιθετο συμβαινει. Με γαντια με γλυστραν αλλά προσεχω. Σιγα μη χαλασω μανικιουρ για τετοια.

Βλεπω και τα χερια της μανας μου που 30 χρονια τωρα ετσι γυμνα τα χρησιμοποιει. Κακτος ειναι και εχουν καταστραφει και τα νυχια επειδη εγιναν πιο μαλακά.

tumblr_m7zsk59AQ81rsy50k.gif

μιλας στη καρδια μου αποψε.αυτα ακριβως που λες.μακρια απο απορρυπαντικα/νερα=μαλακα χερακια ^_^

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απογοήτευσε το αλογόκριτο «Nymphomaniac» στo Βερολίνο
 

η ταινία δεν πρόσφερε και πολλά, εκτός από μερικές ακόμη τολμηρές σκηνές (που έχουμε δει και σε άλλες καλλιτεχνικές ταινίες, ξεκινώντας από την «Αυτοκρατορία των αισθήσεων» του Οσίμα και φτάνοντας ως το «Irreversible» του Γκασπάρ Νοέ, για ν’ αναφέρω μόνο μερικούς), με αιδοία και πέη καθώς και σύντομα, αν και αρκετά γλαφυρά, πλάνα από τη σεξουαλική πράξη.

 
Την άλλη φορά να πάτε σε τσοντάδικο. Μαλάκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί σε είχα για χαρωπή νοικοκυρά  που καθόλου δε μασά! Με απογοήτευσες.  :mellow:

συγνωμη..δεν ηθελα να σε απογοητευσω..

 

tumblr_n01knpnRUq1r4kkpvo1_500.gif

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θες να κάνς καντάδα απ το τηλέφωνο πως μπορεις να βεβαιωθείς οτ ο ήχος τσι φωνής σου θα ειν κελαρυστός ?
είμ καλός τραγουδιστής (επίπεδ σκουόρπιονς) και δε θέλ να βγει σα δυάρια 

θα πω το "έλαμ" τσι Ρουβά 
 

το διόρθωσα. Εμένα με έβγαζε στο οοτ :-D

περίεργο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...