Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Τα πραγματα ειναι απλα. Πριν βαλεις μεσα στο νεροχυτη πιατα κλπ, απλα με μια χαρτοπετσετα σκουπιζεις το πιατο για να μη μενουν μικρα υπολλειματα...

Ακρως εκνευριστικο ειναι πχ σε σαλατα μαρουλι που ολο και κατι θα μεινει στο πιατο. Ε εκει αν τα αφησεις ετσι στο νεροχυτη ολο και κατι θα μαζευτει σιγα-σιγα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τς τς τς... Το μόνο πρόβλημα είναι τα σκληρά, κομματάκια κόκαλο ξερωγώ, ή αγκάθια από ψάρι, κάνα κουκούτσι ελιάς, τέτοια. Τα υπόλοιπα που είναι μαλακά, μαρούλια, ντομάτες, κρεμμύδια, μπιζέλια, κλπ, μόλις μαζευτούν και αρχίσει να μαζεύεται νερό, βάζεις δάχτυλο και τα ζουπάς-στροφάρεις γύρω γύρω πάνω στο τέτοιο που έδειξα πριν (το κάτω, όχι το πάνω που βάζει ο Κθούλου) και το όλο σύστημα λειτουργεί ωσάν σκουπιδοφάγος με την λεπίδα του. Ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπραβο μαλακα.

κανω μπανιο κρεμες αρωματα χτενισματα.λεω ας κατσω στο πισι μετα απο καμια ωρα συνειδητοποιώ οτι τα μαλλια μου εχουν φουντωσει.what the f?παω στο καθρέφτη το μαλλι αβανα και τοτε θυμαμαι οτι ξεχασα να βαλω κρεμα για τις μπουκλες εβαλα εκεινη στη στιγμη δεν σωζει τιποτα.φακ τωρα αυριο πρεπει να τα ισιωσω για να φανω σαν άνθρωπος και οχι σαν 12 χρονο μαλακιστηρι που δν εχει πατησει στιγμη στα hondos.και βαριεμαι...

bored.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τς τς τς... Το μόνο πρόβλημα είναι τα σκληρά, κομματάκια κόκαλο ξερωγώ, ή αγκάθια από ψάρι, κάνα κουκούτσι ελιάς, τέτοια. Τα υπόλοιπα που είναι μαλακά, μαρούλια, ντομάτες, κρεμμύδια, μπιζέλια, κλπ, μόλις μαζευτούν και αρχίσει να μαζεύεται νερό, βάζεις δάχτυλο και τα ζουπάς-στροφάρεις γύρω γύρω πάνω στο τέτοιο που έδειξα πριν (το κάτω, όχι το πάνω που βάζει ο Κθούλου) και το όλο σύστημα λειτουργεί ωσάν σκουπιδοφάγος με την λεπίδα του. Ναι.

 

:eek:

 

Μην αναφερω οτι πλενω πιατα με γαντια. Θα με λιντσαρετε ε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν υπαρχουν γαντια στο σπιτι εγω ουτε πλενω ουτε καθαρισω.δεν θα χαλασω το μανικιουρ για να το παιξω χαρωπη νοικοκυρά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με την πετσέτα που λέτε δυσκολάκι. Μετά το ντερλίκωμα το μόνο που θες είναι να ή να ξαπλώσεις ή να δεις καμία σειρά. Να κάτσω να βγάζω χαρτοπετσέτες, να σκουπίζω κ.τ.λ.? Not for me :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαίρη θα λιντσάρουν κι εμένα μαζί!

 

αν δεν υπαρχουν γαντια στο σπιτι εγω ουτε πλενω ουτε καθαρισω.δεν θα χαλασω το μανικιουρ για να το παιξω χαρωπη νοικοκυρά.

ΑΔΕΡΦΕΣ ΜΟΥ!!

 

tony-stark-blows-kisses.gif

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γενικα θεωρουμαι μαλλον απο τους σιχασιαρηδες της παρεας μου, αλλα πραγματικα, σιχαινεστε να πλυνετε τα πιατα διχως γαντια ή να πιεσετε αυτα που εχουν απομεινει στον νεροχυτη? Αφου ετσι κι αλλιως υπολειμματα φαγητου ειναι, κατι που μεχρι πριν απο λιγο τοποθετουσατε στο στομα σας ξερωγω. 

 

Και επαναλαμβανω θεωρουμαι σιχασιαρης :lol:

 

Edit: Τα περι μανικιουρ του γατοκοριτσου το αντιλαμβανομαι παντως οκ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαίρη θα λιντσάρουν κι εμένα μαζί!

 

Και συ techno Bρούτε?!

 

αν δεν υπαρχουν γαντια στο σπιτι εγω ουτε πλενω ουτε καθαρισω.δεν θα χαλασω το μανικιουρ για να το παιξω χαρωπη νοικοκυρά.

 

Από σένα catgirl δεν το περίμενα..   :mellow:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι θέμα σιχασιάς. απλά το παγωμένο νερό δεν παλεύεται. και δεν παίζει με την καμία να ζεστάνω νερό για να πλύνω πιάτα. Ανοίγει το δέρμα για πλάκα και μετά από χρόοοονια επαφή με παγωμένα νερά τα δάχτυλα ξέρεις πως θα πονάνε; προσέχω για να έχω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...