Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω τι είναι ο λιποσυλλέκτης αλλά μάλλον όχι. Εμένα βουλώνει συνέχεια η μεταλλική σίτα που έχει (από τα σκουπιδάκια του πλυσίματος των πιάτων κυρίως) και μου την σπάει να την καθαρίζω γιατί είναι σίχαμα. Σκέφτομαι να το γυρίσω σε πλαστικές σίτες και να τις πετάω. Έχουν 1,55€ οι 2 αλλά δεν τρελένομαι σαν λύση. Βέβαια θα μπορούσα να βγάλω τελείως τις σίτες και να φεύγουν όλα χύμα, δεν ξέρω γιατί δεν είναι καθιερωμένο αυτό :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

πλλλάκα κάνεις, βγάλε την σίτα να βρεις την υγειά σου. Σου λέω εγώ ζουπάω και τα αποφάγια να φύγουν στην αποχέτευση, είναι ένας μικρός σκουπιδοφάγος.

 

Λιποσυλλέκτης

 

liposilektis-monos-500x500.jpg

 

σιφώνι

sifoni1.jpg

 

 

αλλά δεν έχει σημασία, νόμιζα βούλωνε μέσα, η αποχέτευση ξερωγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο το σκέφτομαι δεν καταλαβαίνω τι κάνουν οι σίτες, αφού μαχαιροπίρουνα και τέτοια δεν χωράνε να τα χάσεις.

 

Σιφόνι έχω. Λες να τα βγάλω όλα ε, και να φεύγουν χύμα. Αυτό θα κάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο το σκέφτομαι δεν καταλαβαίνω τι κάνουν οι σίτες, αφού μαχαιροπίρουνα και τέτοια δεν χωράνε να τα χάσεις.

 

Σιφόνι έχω. Λες να τα βγάλω όλα ε, και να φεύγουν χύμα. Αυτό θα κάνω

 

Κι άμα πέσει μέσα η βέρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε μην το συζητάς, βγάλε το απο πάνω τέτοιο και άσε σκέτο το από κάτω τέτοιο. 12 χρόνια τώρα δεν έχει βουλώσει τίποτα.

 

 

 

 

Καίνε διόδια. Στην Μαλακάσα. Τους αλήτες. Τους τραμπούκους. Ντροπή. Καταδικάζω απερίφραστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκουπιδοφάγος;

εγώ έχω ένα μικρούτσικο σετ σκουπάκι-φαρασάκι και μαζεύω ότι μένει στον νεροχύτη και στη σίτα (γιατί όντως έιναι αηδία να τα πιάσεις)

τα πετάω και ούτε γάτα ούτε ζημιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τέτοιο πράμα δεν έχει ο νεροχύτης;

 

none-31894085.jpg

τετοιο εχω και μου βούλωσε μια φορά βέβαια ανοιξε με τουμποφλον και δεν είχα αλλο θεμα αλλά βαριέμαι να προσέχω και να εχω να βγάζω μια σαρκα απο το νιπτήρα  ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...