Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

 

 

Μπαη δε γουέη, ο βουλωμένος νεροχύτης γουάη φέρνει επιθυμία για σκουπιδοφάγο; Στον νεροχύτη τα πετάς τώρα τα σκουπίδια;

Ψίχουλα, μακαρόνια, ξεραμένα υγρά, φλούδια κλπ μαζεύονται συνέχεια και χωρίς πέταγμα σκουπιδιών μέσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

rohypnolcarbide τα λέει όπως είναι.

 

ps: Βάλε ένα μεταλλικό φιλτράκι για να μη πέφτουν μέσα, όποτε μαζευτεί κάτι το μαζεύεις και το πετάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είσαι η αμερικανιά προσωποποιημένη ρε Ινσόμνιακ.

 

Μπαη δε γουέη, ο βουλωμένος νεροχύτης γουάη φέρνει επιθυμία για σκουπιδοφάγο; Στον νεροχύτη τα πετάς τώρα τα σκουπίδια;

Δείξε μου κάτι άχρηστο από τη λίστα:

Πάρκινγκ;

Πλυντήριο;

Στεγνωτηριο;

Ερ κοντίσιον;

Καθαρίστρια;

Σκουπιδοφάγο;

 

Btw τον σκουπιδοφάγο μην το χρησιμοποιείτε ιδιαίτερα, διότι η οργανική ύλη δεν μπορει να αφαιρεθεί εύκολα και καταλήγει σε ποτάμια και θάλασσες!

 

Playroom; με 3 παιδιά μάλλον έχεις και playroom και δεν το ξέρεις!!! :·)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει που κράτησες το playroom.

 

Ναι, αλλά μιλάμε για την ιδανική περίπτωση τώρα. Εφόσον υπάρχει η δυνατότητα το play room είναι στάνταρ, όπως και η τουαλέτα με θερμαινόμενη λεκάνη, pc και custom made cockpit.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο με την τουαλέτα μου έτυχε στην ταιβαν και έπαθα κοκομπλοκο. Είχε ενα χειριστήριο με 30 κουμπάκια και οδηγίες στα κινεζικά, που ουσιαστικά μπορούσες να το δεις μόνο όταν καθόσουν...

Πες με το χέρι στην καρδιά, έχοντας τον κώλο εκτεθειμένο, θα αρχίζες να πατάς κινέζικα κουμπάκια;;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν, η λίστα μια χαρά χρήσιμη είναι, αλλά αυτό δεν αναιρεί ότι είναι αμερικανιά. Μπαη δε γουέη, έχω από όλα εκτός από σκουπιδοφάγο και καθαρίστρια. Πλέηρουμ είναι όλο το σπίτι.

 

Σίτα στον νιπτήρα; Τι λε ρε Σλιπκνοτ, μεγάλος μπελάς, συνέχεια γεμίζει αυτό το σκατό και πρέπει να το βγάζεις να το καθαρίζεις. Εγώ τα ψιλοσκουπιδάκια τα ζουπάω κιόλας να περάσουν από τις τρύπες του νεροχύτη να φύγουν, και δεν βουλώνει ποτέ. Κθούλου μήπως έχει λιποσυλλέκτη από κάτω; Αν ναι βγάλτον και βάλε απλό σιφώνι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...