Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηγα στο μαγαζι του σκαρμουτσου εδω στο λονδινο, πολυ καλο φαγητο.

Βάζω στοίχημα ότι θα είναι απολαυστικό, αλλά με πόσα τρως εκεί για να χορτάσεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Τα "άσχημα" του να μένεις μόνος:

 

Σηκώθηκα μεσημέρι σήμερα, μαγείρεψα σνίτσελ με πατάτες έφαγα κατα τις 5.....τηλέφωνο στην τελευταία μου μπουκιά. "Να κανονίσουμε κανενα buzz;" Άντε να κανονίσουμε απαντάω και μια ώρα μετά χτυπάει το πρώτο κουδούνι. Η πόρτα έκλεισε τελευταία φορα στις 4'30 περίπου το πρωί και μέχρι αυτήν την ώρα μάζευα το άνω κατω σπίτι καθότι δεν μπορω να κοιμηθώ αν η οικία δεν είναι τζιτζί.

 

Ο απολογισμός απο 8 επισκέπτες(3 άντρες-5 γυναίκες)

 

21 μπύρες

3 μπουκάλια λευκό κρασί

Δυο κουτιά γλυκά

5 σουβλάκια

2 πίτσες γίγας

3 club

2 σαλάτες

3 coce 1,5lt

Άπειρα αποτσίγαρα

Άπειρα lays

 

Και σχεδόν 11ωρες με FIFA, buzz, guitar hero, pictionary και taboo.

 

Το μονο που ήθελα Σάββατο βράδυ ήταν να δω καμία ταινία solo και να σαπίσω στον ύπνο :lol:. Ευελπιστώ η Κυριακή μου τουλάχιστον να ναι έτσι....

 

Αναμένοντας το ξημέρωμα να δω αν εχει συννεφιά για να απλωσω ρούχα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα "άσχημα" του να μένεις μόνος:

 

Σηκώθηκα μεσημέρι σήμερα, μαγείρεψα σνίτσελ με πατάτες έφαγα κατα τις 5.....τηλέφωνο στην τελευταία μου μπουκιά. "Να κανονίσουμε κανενα buzz;" Άντε να κανονίσουμε απαντάω και μια ώρα μετά χτυπάει το πρώτο κουδούνι. Η πόρτα έκλεισε τελευταία φορα στις 4'30 περίπου το πρωί και μέχρι αυτήν την ώρα μάζευα το άνω κατω σπίτι καθότι δεν μπορω να κοιμηθώ αν η οικία δεν είναι τζιτζί.

 

Ο απολογισμός απο 8 επισκέπτες(3 άντρες-5 γυναίκες)

 

21 μπύρες

3 μπουκάλια λευκό κρασί

Δυο κουτιά γλυκά

5 σουβλάκια

2 πίτσες γίγας

3 club

2 σαλάτες

3 coce 1,5lt

Άπειρα αποτσίγαρα

Άπειρα lays

 

Και σχεδόν 11ωρες με FIFA, buzz, guitar hero, pictionary και taboo.

 

Το μονο που ήθελα Σάββατο βράδυ ήταν να δω καμία ταινία solo και να σαπίσω στον ύπνο :lol:. Ευελπιστώ η Κυριακή μου τουλάχιστον να ναι έτσι....

 

Αναμένοντας το ξημέρωμα να δω αν εχει συννεφιά για να απλωσω ρούχα.

Θέλω να πιστεύω ότι όλοι κουβαλάγανε το κατιτίς τους (μάσα-πιώμα) και έμεινε και γκανιότα για το σπίτι.

Ζηλεύω...

 

Εμείς παλιά το ρίχναμε και στη ψιλοπαρτούζα άμα βρισκώμασταν "πάνω από τρεις και σκύλο",παίζεται άραγε ακόμα έτσι το παιχνίδι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

550362_10152255462474083_214562760_n.jpg

καλες τιμες αλλα πολυ βασικες γευσεις.για τους ξενους καλα ειναι υποθετω.για πες τουφακο τι παραγγειλες?εγω θα τσιμπαγα ετσι για τ γευση φετα,παστουρμαδοπιτα,σπανακοριζο και τα λουκανικα+γυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπεχ, μέρα φαγητού μαη ας, 3 άτομα και την βγάλαμε με 1,5 κιλό παϊδάκια αρνίσια, μισό κιλό παντσέτα, μισό κιλό συκώτι και δυο μικρές λουκανικάρες. Κράησις, φάκιν κράησις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...