Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Μου στείλανε μήνυμα (απ' το κλειδωμένο) απ' το δικτυακό μαγαζί που έκανε τη κουτσουκέλα.

 

Μου ζήτησαν συγνώμη για το λάθος που κάνανε στην αποστολή (να μου στείλουνε άσχετο αντικείμενο με αυτό που παρήγγειλα,αλλά δεκαπλάσιας αξίας) και με διαβεβαίωσαν πως θα μου στείλουνε το σωστό αντικείμενο αυτή τη φορά.

 

Α,το ακριβό (που ήρθε κατα λάθος σε μένα) μου είπαν να το κρατήσω.

 

Σε κείνον το στόκο που συνηγόρισε στον τίτλο του κλειδωμένου post μου,έχω να πω ότι ναι,είμαι πολύ μαλάκας,μ' αρέσει αυτό που κάνω και θα το συνεχίσω ες αεί.

Αν το πουλήσω (είμαι επαγγελματίας) θα του χώσω donate το εμπορικό του κέρδος,πιστεύω να το αποδεχτεί.

 

Το γαμώτο είναι ότι αυτός ο  αγκαούγκας απολαμβάνει τη διαρροή του δικού μου καλού (δεν έχουν βγει ακόμα firewall στη εκφορά του...) χωρίς να το αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα

 

Win 8.1 φυσικά

  

To ερώτημα είναι για ποιο λόγο σκέφτεσαι να βάλεις τα 8;

Βασικά, θελω να φύγω απο τα 7χ64, που τα έχω χωρίς φορμάτ εδώ και 3~4 χρόνια.

Να μείνω λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα format θα το ήθελε μετά απο 3-4 χρόνια είναι η αλήθεια. Άμα δεν έχεις πρόβλημα με το να συνηθήσεις το metro περιβάλλον, τότε πάνε στα 8.1. Δεν έχει νόημα να πας στα 8.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα μου δημιούργησαν πρόβλημα στον ήχο και πρέπει κάθε φορά που ανοίγω το πισι να κλικαρω κάτι στον μεικτη. μετάνιωσα που τα έβαλα.

 

Μεσώ update ή καθαρό install;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...