Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σέλερζ, λείπεις και εδώ στην Δυτική όχθη γίνονται σημεία και τέρατα. Έκλεισε η Αφροδίτη ρε φίλε, το ήξερες;

sorry που σφηνώνω στην κουβέντα,δυτική θεσσαλονίκη εννοείς; το νησί της αφροδίτης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Σέλερζ, λείπεις και εδώ στην Δυτική όχθη γίνονται σημεία και τέρατα. Έκλεισε η Αφροδίτη ρε φίλε, το ήξερες;

 

ΕΛΑ ΡΕ ΜΛΚ? 

 

Παει και το νησί? Ειχα χρονια βεβαια να φαω, αλλα ειχα αφησει ενα σεβαστο ποσο, μια περίοδο κι εκεί.

 

R.I.P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρε ο Markis το μαγαζί. Το έκανε και ανακαίνιση, κυρίλα λέμε. 'Αφρω τέλος... Τα αρώματα και η ποιότητα της Άφρως είναι συνυφασμένα με την 14ετή παρουσία μου στον Δύσοσμο... Μόνο τα Βλαχάκια μου έχουν πάρει περισσότερα λεφτά, στην τρίτη θέση είναι το στεγαστικό μου δάνειο και στην τέταρτη η εφορία. Τέλος πάντων, τα Βλαχάκια είναι αυτά που με κρατάνε σε τούτο τον τόπο πλέον...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 Ο/η συγγραφέας ειναι ή γυναικα κολωνακιώτισσα που το πιο μακρινό ταξίδι που έχει παει ειναι στην Αργυρούπολη για κρέπα και αναφέρει τη θεσσαλονίκη ως ερωτική πολη (και ας μην εχει παει ποτε) ή δαπίτης που επίσης δεν εχει βγει ποτε απο το σπίτι και βγήκε έξω γιατι λόγω κρίσης τα κονε του μπαμπα δεν μετράνε πια. Κλασικό παράδειγμα Έλληνα που πρέπει να αποφευγεις αν είσαι έξω και ψάχνεσαι για socialize ή σε έχουν καλέσει για dinner ή κανα after drink και είναι και αυτός εκεί. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι όμως υπάρχουν άτομα που το κάνουν επειδή έχουν και οι άλλοι, και πως θα εμφανιστώ στη θάλασσα ή πως θα με βγάζει φώτο το redcarpet στο μαγαζί..

οι άνθρωποι είμαστε σαν τα πρόβατα , όπου πάει το κοπάδι πάμε, με μερικές εξαιρέσεις .  

ακόμα κ στο δρόμο αν παρατηρήσεις όλοι περπατάνε σαν υπνωτισμένοι.

 

 

ακόμα και  σε ενα forum με την ανωνυμία για σύμμαχο παραμένουν πρόβατα. Εχω κάνει τόσα μαζικά αλλα και μεμονωμένα τεστ εδω μέσα που φτάνουν για να τρελάνουν ψυχολόγο. Ολο αυτό πηγάζει απο τα προσωπικά κόμπλεξ του καθενός .

 

 

θα κάνει κάποιος tattoo νομίζοντας οτι κάνει κάτι extreme ? hell no , αν ειναι να κάνει κάτι extreme ας κάνει εμφύτευση αφτιού στο χέρι του

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μας ζάλισε η Gillette.....ξυριστειτε, καληνυχτακιδες, μπάκουροι....

 

In other news 52 days and counting.

 

No shave January: done

No shave February: in progress

 

Έχω πει πως ΜΙΑ μονο να μου πει ξυρίσου, θα βάλω αφρό και κόντρα......ακόμα την ψάχνω. Τι addiction όλες πια με το αντρικό μούσι!!!

δεν είναι addiction,μόδα είναι και θα περάσει. όπως τα πολλά τατού,ο καφές από το σταρμπακς,το όμπρε,τα πολύχρωμα γυαλιά καθρέφτης κλπ κλπ

ελπίζω μόνο να έχεις πολλά μούσια και να φαίνονται ομοιόμορφα και όχι σαν 15 χρονου μια τρίχα εδώ μια τρίχα στην δύση. no offense :D

Περιέργως (δεδομένου οτι είμαι ανοιχτόχρωμος) εχω και γαμώ τις τρίχες....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι άνθρωποι είμαστε σαν τα πρόβατα , όπου πάει το κοπάδι πάμε, με μερικές εξαιρέσεις .  

ακόμα κ στο δρόμο αν παρατηρήσεις όλοι περπατάνε σαν υπνωτισμένοι.

 

 

ακόμα και  σε ενα forum με την ανωνυμία για σύμμαχο παραμένουν πρόβατα. Εχω κάνει τόσα μαζικά αλλα και μεμονωμένα τεστ εδω μέσα που φτάνουν για να τρελάνουν ψυχολόγο. Ολο αυτό πηγάζει απο τα προσωπικά κόμπλεξ του καθενός .

 

 

θα κάνει κάποιος tattoo νομίζοντας οτι κάνει κάτι extreme ? hell no , αν ειναι να κάνει κάτι extreme ας κάνει εμφύτευση αφτιού στο χέρι του

 

 

 

γιατί αν δεν το έκανε ένα μεγάλο ποσοστό για να είναι στη μόδα δεν θα κάνανε όλοι τα ίδια σχέδια (αστέρια-κορώνες κλπ κλπ)

εδιτ:εκτός από το να περπατάνε σαν υπνωτισμένοι ,οδηγούν με τον ίδιο τρόπο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει καταντήσει αηδία πάντως όλο αυτό με τα ταττού. Υποτίθεται ότι το κάνεις και έχει κάποια σημασία. Όχι είναι μόδα πάω σαν πρόβατο και χτυπάω την σφραγίδα μου και εγώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ο/η συγγραφέας ειναι ή γυναικα κολωνακιώτισσα που το πιο μακρινό ταξίδι που έχει παει ειναι στην Αργυρούπολη για κρέπα και αναφέρει τη θεσσαλονίκη ως ερωτική πολη (και ας μην εχει παει ποτε) ή δαπίτης που επίσης δεν εχει βγει ποτε απο το σπίτι και βγήκε έξω γιατι λόγω κρίσης τα κονε του μπαμπα δεν μετράνε πια. Κλασικό παράδειγμα Έλληνα που πρέπει να αποφευγεις αν είσαι έξω και ψάχνεσαι για socialize ή σε έχουν καλέσει για dinner ή κανα after drink και είναι και αυτός εκεί. :P

 

''Δε με ξυπνάει η σκούπα της μάνας μου πια...''

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...