Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να λείπουν οι γενικεύσεις. Τι αηδία κατάσταση είναι αυτή η μόδα -μη χε- τα τελευταία χρόνια. Μία δικιά σου εννοείς, ή μία γενικά; Αν είναι γενικά, να σου το βροντοφωνάξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Να λείπουν οι γενικεύσεις. Τι αηδία κατάσταση είναι αυτή η μόδα -μη χε- τα τελευταία χρόνια. Μία δικιά σου εννοείς, ή μία γενικά; Αν είναι γενικά, να σου το βροντοφωνάξω.

cute_bear.png

cute-golden-color-kitten.jpg

images?q=tbn:ANd9GcS9UykZI4OpCFAoyCFzfFe

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Blue, θέλεις να μας πεις κάτι το ιδιαίτερο για τη σχέση σου με τα ζώα ή χρειάζεται να τονίσουμε το αυτονόητο αποτυχημένο του cuteness παραλληλισμού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι απλά είμαι λίγο τρελούλης

 

Σχέση με ζώα και τρελούλης....χμμμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Να λείπουν οι γενικεύσεις. Τι αηδία κατάσταση είναι αυτή η μόδα -μη χε- τα τελευταία χρόνια. Μία δικιά σου εννοείς, ή μία γενικά; Αν είναι γενικά, να σου το βροντοφωνάξω.</p>

 

Δικιά μου :lol:

 

Έφτασα αισίως τα 32 για να αφήσω γένια περισσότερο από τρεις ημέρες. Όχι από επιλογή, απλά είχα ξεμείνει από ξυριστικα κ βαριόμουν να παω super μόνο γι αυτά. Ξαφνικά άρχισαν τα πρώτα θετικά σχόλια για τα γένια λέω ας τα αφήσω λίγο ακόμα, ρε σου πάει, ρε είναι τέλειο, μην ξυριστεις,μέχρι το σημερινο αν ξυριστεις θα σε σκοτώσω μιας καλής φίλης που γενικά σιχαίνεται τα beards στους άντρες κ τους κραζει όπως εσύ.

 

Εχω baby face στην καλύτερη να με κάνουν 25 ξυρισμενο, επιτέλους τις τελευταίες ημέρες με λένε τριάντα νέες γνωριμίες. Μου αρέσει δε τρομερά η αντίθεση ματιών (γαλάζια) με το μούσι μιας κ τα υπερτονίζει!!!

 

Πριν το αφήσω είχα την ίδια άποψη με σένα...δεν ήμουν καθόλου fan. Τώρα εχω no shave February σε εξέλιξη :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Είναι πολύ παλιό αυτό, το έβαζαν στο fb κατά δεκάδες, τελειωμένες γκόμενες...

 

 

Μη μας πεις ότι είσαι εσύ ο ένας χωρίς facebook;!; 

Δικιά μου :lol:

 

Έφτασα αισίως τα 32 για να αφήσω γένια περισσότερο από τρεις ημέρες. Όχι από επιλογή, απλά είχα ξεμείνει από ξυριστικα κ βαριόμουν να παω super μόνο γι αυτά. Ξαφνικά άρχισαν τα πρώτα θετικά σχόλια για τα γένια λέω ας τα αφήσω λίγο ακόμα, ρε σου πάει, ρε είναι τέλειο, μην ξυριστεις,μέχρι το σημερινο αν ξυριστεις θα σε σκοτώσω μιας καλής φίλης που γενικά σιχαίνεται τα beards στους άντρες κ τους κραζει όπως εσύ.

 

Εχω baby face στην καλύτερη να με κάνουν 25 ξυρισμενο, επιτέλους τις τελευταίες ημέρες με λένε τριάντα νέες γνωριμίες. Μου αρέσει δε τρομερά η αντίθεση ματιών (γαλάζια) με το μούσι μιας κ τα υπερτονίζει!!!

 

Πριν το αφήσω είχα την ίδια άποψη με σένα...δεν ήμουν καθόλου fan. Τώρα εχω no shave February σε εξέλιξη :P

 

 

 

 

Ξυρίσου μωρή... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να λείπουν οι γενικεύσεις. Τι αηδία κατάσταση είναι αυτή η μόδα -μη χε- τα τελευταία χρόνια. Μία δικιά σου εννοείς, ή μία γενικά; Αν είναι γενικά, να σου το βροντοφωνάξω.

αχχαχαχαχαχαχα

μεθρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας ζάλισε η Gillette.....ξυριστειτε, καληνυχτακιδες, μπάκουροι....

 

In other news 52 days and counting.

 

No shave January: done

No shave February: in progress

 

Έχω πει πως ΜΙΑ μονο να μου πει ξυρίσου, θα βάλω αφρό και κόντρα......ακόμα την ψάχνω. Τι addiction όλες πια με το αντρικό μούσι!!!

δεν είναι addiction,μόδα είναι και θα περάσει. όπως τα πολλά τατού,ο καφές από το σταρμπακς,το όμπρε,τα πολύχρωμα γυαλιά καθρέφτης κλπ κλπ

ελπίζω μόνο να έχεις πολλά μούσια και να φαίνονται ομοιόμορφα και όχι σαν 15 χρονου μια τρίχα εδώ μια τρίχα στην δύση. no offense :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μοδα;;;

Τα τατουάζ μενουν δεν μπορεις να πεις οτι το κανεις γιατι ειναι μοδα... Για μενα ειναι ακυρο... Για ολα τα αλλα ναι...

Επεξ/σία από Liverpool89
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι όμως υπάρχουν άτομα που το κάνουν επειδή έχουν και οι άλλοι, και πως θα εμφανιστώ στη θάλασσα ή πως θα με βγάζει φώτο το redcarpet στο μαγαζί..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι δεν καταφέρνουν;

 

πχ έχεις κάποιον στην δουλειά που παρόλο που το προσπαθεί πολύ δεν του βγαίνει, ενώ άλλοι κάνουν την δουλειά τους παρόλο που είναι όλη μέρα στο ξύσιμο. Είναι κρίμα που αναγκαστικά πρέπει να τον απολύσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...