Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

λες ε;

 

 

αδιάβαστο σε πιάνω μοδεράτορα.. :P

Eγω? Ζαμε των ζαμων, απλα δε θυμαμαι η εν λογω φωτο να ειχε μαλλια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Με στεναχωρεί πολύ όταν βλέπω κάποιον να προσπαθεί σοβαρά, αλλά να μην τα καταφέρνει. Έχει άπειρο κόσμο που ξυνει τα @@ του, που δεν έχει προσπαθήσει για τίποτα άλλα παρόλα αυτά είναι συνέχεια στην κλάψα. Δυστυχώς, άδικα κάποιοι παρόλο που κάνουν ότι μπορούν.. δεν τα καταφέρνουν.

Εγω που μαι στην δουλεια ο πιο νεος. Εχω μονο 5 μηνες .. Ολοι οι αλλοι πανω απο 8+ χρονια... Ζητανε απο μενα να τα κανω/ξερω ολα οπως αυτοι.. Κανουν μια αλλαγη σε καποια μηνανη.. Ο αλλος την κανεις σε 3 λεπτα, εγω προσπαθω να το κανω οσο πιο γρηγορα μπορω αλλα κατω απο 5 δεν κανω.. Αυτος το χει κανεις απειρες φορες ενω εγω αντε 80... Πρεπει να ξερω ολες τις βλαβες ταχα, γιατι εκει ειμαι 4+ μηνες..

 

Πολλες φορες ειπα να τα γραψω στα @@ μου και να φυγω αλλα λεω οχι θα κατσω να δω που θα με οδηγησει ολο αυτο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

φαίνεται όμως πρόσωπο που λέιπουν οι ρυτίδες της ωριμότητας που υποστηρίζουν γκριζάρισμα :ph34r:

 

Kαι σε αυτην το ιδιο ;)

post-122525-0-12589300-1391729090_thumb.jpg

 

Μην εγκλωβιζεσαι στις νορμες, δεν εχει να κανει με την ηλικια αλλα με το attitude. Ενταξει και με το μαλλι φανταζομαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

εντάξει άλλο κάνω μαλλί για διαφημιστική καμπάνια και άλλο το έχω στην καθημερινή μου ζωή..

Δε διαφωνω, παρολα αυτα ξαναλεω πως ο μοναδικος τροπος να εκφερουμε εμεις αποψη ειναι βλεποντας ολοκληρο το προσωπο. Εσυ σαφως ξερεις καλυτερα ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε διαφωνω, παρολα αυτα ξαναλεω πως ο μοναδικος τροπος να εκφερουμε εμεις αποψη ειναι βλεποντας ολοκληρο το προσωπο. Εσυ σαφως ξερεις καλυτερα ;)

Νομίζω πως η αρχική απορία ήταν στις πόσες άσπρες βάφεις μαλλί όχι αν μου πάει εμένα το γκρίζο :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Νομίζω πως η αρχική απορία ήταν στις πόσες άσπρες βάφεις μαλλί όχι αν μου πάει εμένα το γκρίζο :huh:

Τρου απλως εξελιχθηκε :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας ζάλισε η Gillette.....ξυριστειτε, καληνυχτακιδες, μπάκουροι....

 

In other news 52 days and counting.

 

No shave January: done

No shave February: in progress

 

Έχω πει πως ΜΙΑ μονο να μου πει ξυρίσου, θα βάλω αφρό και κόντρα......ακόμα την ψάχνω. Τι addiction όλες πια με το αντρικό μούσι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...