Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

9 ωρο μαλλον.. Μην βαζεις της 16:00..

 

Ναι ετσι.. Να λεμε παλι καλα που δουλευουμε ηταν τα λογια καποιου απο κει μεσα...

 

Α εχω αγορασει 10€ καρτα να την κανω κοσμοκαρτα πριν την βαλω ή να μεινω ετσι για ακομα ενα μηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα βαζω φορμες σκουφο και παω τραπεζα.....

 

Μπαινω μεσα και περιμενω να ερθει η σειρα μου πριν απο μενα παει ενας στην ταμια και λεει θελω να κανω την ταδε καταθεση. Του λεει η ταμιας η καταθεσης γινονται απο εκεινο το μηχανημα. Αυτος μιλησε λιγο αποτομα στην κοπελα. Λεει πανε και θα σου δειξουν.. Παει και σηκωνεται μια μπαμπο και του δειχνει τα βασικα γρηγορα..

Ερχεται η σειρα μου.. Παω στην ιδια την ταμια..

 

Καλημερα σας.. Θελω να κανω την ταδε καταθεση..

 

Αυτη. Θα πας σε εκεινο το μηχανημα να κανεις. Ξερεις. Ή´ να σου δειξω;

 

Της λεω οχι πρωτη φορα θα το δοκιμασω.. Σηκωνεται απο την καρεκλα και πηγαμε μαζι καναμε ολη την διαδικασια...

 

Στο τελος της ειπα και ενα ευχαριστω πολυ...

 

Ετσι ειναι .. Οπως φερεσαι σε φερονται... Η κοπελα δεν φταει σε τιποτα να τα ακουει απο τον καθε ανωμαλο...

 

Τωρα θα ξερω να τελειωνω τις δουλειες μου πιο γρηγορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρουμε ρε σεις κανά καλό καφέ για λίγο διάβαζμα με παρέα; Αθήνα, κέντρο. Να'ναι ήσυχα δηλαδή ή τουλάχιστον για τέτοια ώρα να μην έχει κόσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πάνω όροφος των Starbucks στην έξοδο Κοραή, μετρό Πανεπιστήμιο π.χ.

Οπ, καλά που μου το θύμησες. Έλεγα για κανά 360 πάνω πάνω που τέτοια ώρα δεν έχει κόσμο, αλλά νυχτώνει νωρίς γαμώτ.

 

Starbucks μέσα επιτρέπεται το κάπνισμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα σημερα στο βασιλοπουλο στο ικεα και παρατηρησα πως ειχανε σε μια ακρη ξεχωριστο κομματι με αυτοματα ταμια που περνας εσυ το barcode κλπ για πιο γρηγορα. Βαζεις λεφτά και σου βγαζει τα ρεστα. Μια κοπελα ηταν εκει για ολο το τμημα με τα αυτοματοποιημενα ταμεια.

Καλοοοοο. Σε λιγο ουτε ταμιες θα υπαρχουν πια.

 

 

Επισης, τα starbucks, τουλαχιστον εδω θεσσαλονικη και αυτα της καμαρας, κλεινουν 10 το βραδυ. Μια φορα μας εδιωξαν. :mellow:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα σημερα στο βασιλοπουλο στο ικεα και παρατηρησα πως ειχανε σε μια ακρη ξεχωριστο κομματι με αυτοματα ταμια που περνας εσυ το barcode κλπ για πιο γρηγορα. Βαζεις λεφτά και σου βγαζει τα ρεστα. Μια κοπελα ηταν εκει για ολο το τμημα με τα αυτοματοποιημενα ταμεια.

Καλοοοοο. Σε λιγο ουτε ταμιες θα υπαρχουν πια.

 

 

Επισης, τα starbucks, τουλαχιστον εδω θεσσαλονικη και αυτα της καμαρας, κλεινουν 10 το βραδυ. Μια φορα μας εδιωξαν. :mellow:

 

Αναβαθμίζεστε, χοχο.

 

Με μετρητά βολεύει περισσότερο, την κάρτα πρέπει πάλι να στην χτυπήσει άνθρωπας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...