Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Storm, ξες υπάρχει και το "ρε δεν είμαι έτσι εγώ( εύκολη ) απλά με τον xyz έκατσε.....εγώ θέλω αγκαλίτσες"

 

Το χω ακούσει το τελευταίο τρίμηνο από φίλες μου (30+ ηλικιακά), τόσες πολλές φορές που την επόμενη φορα που κάποια θα μου το πει θα την πλακωσω στα μπινελικια. Μωρή κάργια αφού γουσταρες απλά τον λουτσο τι μου το παίζεις ιστορία...ότι έτυχε!!! Πες το ότι το γουσταρες το έκανες και τέλος.

Τι θες ρε; Θες να μας χαλάσεις το ωραίο αυτό target group;

 

Ναιιιιιιιιιιι!

23 ειναι η κυριακη της αποκριας και 20 τσικνοπέμπτη!!

 

1-2 Μάρτη είναι το Καρναβαλίστικο σ/κ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1-2 Μάρτη είναι το Καρναβαλίστικο σ/κ

3 μαρτη είναι καθαρα δευτερα και επομενως το κλεισιμο του καρναβαλιού.

Το εκκλησιαστικο ημερολογιακι της μαμάς λέει 23 κυριακη της αποκριας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξύπνησα σήμερα με πιασμένα πόδια. Λες και έκανα γυμναστική ένα πράγμα.

 

Τι γίνεται;  :mellow:  :mellow:  :mellow:  :mellow:  :mellow:  :mellow:

 

Θυμήσου τι έκανες χθες και μοιράσου το μαζί μας.  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι βρίσκω παράλογο το γεγονός οτι υπάλληλοι σε ΑΕ, δεν μπορούν να στείλουν emails, in our year of our lord and savior 2014?

 

Σπερες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μες στη γ@αμημενη την αφραγκια μου, απογοητευμενος απο τα παντα και τους παντες, χωρις δουλεια χωρις φιλους, στο ενα χερι το τσιγαρο στο αλλο το ποτηρι με whiskey on the rocks και ακουγωντας αυτο...

...συνειδητοποιώ οτι ισως να υπαρχει ενα καλυτερο αυριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μες στη γ@αμημενη την αφραγκια μου, απογοητευμενος απο τα παντα και τους παντες, χωρις δουλεια χωρις φιλους, στο ενα χερι το τσιγαρο στο αλλο το ποτηρι με whiskey on the rocks και ακουγωντας αυτο...

...συνειδητοποιώ οτι ισως να υπαρχει ενα καλυτερο αυριο

Διαβάζω το μήνυμα και ταυτόχρονα στο background παίζει το ρεφρεν αυτού. Κοελιανό σύμπαν. Ψυχραιμία πάντως:

 

 

Επίσης, για τέτοιες καταστάσεις,γνωστές οι λύσεις.

 

ΥΓ Ρε πως αλλάζουν τα ακούσματα σε 5 χρόνια (!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που γενικα ανακατευεται η φιλη οταν τυχει να γνωρισεις καποια μεσω αυτης ειναι πολυ σπαστικο. Ετσι γιατι ειναι ανηλικη η αλλη και εγω ο κακος μπαμπουλας θα την εκμεταλλευτω. Το εντυπωσιακο ειναι πως συμβαινει σε ολες τις ηλικιες.

 

@Λιβε τι φαση χθες, πηγατε για για φαγητο τελικα?

Την παρασκευη θα παω... Αν ολα πανε καλα και δεν με μαμησουν οπως σημερα.. 16:00 με 01:00 δουλεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι 8 ώρες συνεχόμενα στη wiki. Έχω διαβάσει για τη θεωρία χορδών, την M-Theory, την θεωρία κβαντικών δακτυλίων, το φαινόμενο Casimir, το παράδοξο της πληροφορίας των μελανών οπών, τον ισομορφισμό, την υπερσυμμετρία, την παράμετρο Immirzi, τα G2 και Calabi-Yau manifolds, οικιακή ηλεκτρική συνδεσμολογία και γιατί οι πρίζες σούκο είναι non-polarized (δεν ξέρω πως μεταφράζεται τώρα), παραδοσιακές συνταγές γκούλας, τις προ-Ισλαμικές θρησκείες στην Αραβική χερσόνησο, την δεύτερη πολιορκία της Τύρου (ξανά), τη ζωή του Ασουρμπανιμπάλ και τα πρώτα κεφάλαια του συντάγματος της Ελλάδας.

 

Καλημέρα, πάω να κοιμηθώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...