Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ain't gonna happen δυσκολο να θελει μια κοπελα να χαρακτηριστει η ευκολη της παρεας. Εκτος αν στην παρεα υπαρχει οντως η ευκολη αλλα τοτε θα το ηξερες. Ειδες τι εκανα τωρα ε?

Storm, ξες υπάρχει και το "ρε δεν είμαι έτσι εγώ( εύκολη ) απλά με τον xyz έκατσε.....εγώ θέλω αγκαλίτσες"

 

Το χω ακούσει το τελευταίο τρίμηνο από φίλες μου (30+ ηλικιακά), τόσες πολλές φορές που την επόμενη φορα που κάποια θα μου το πει θα την πλακωσω στα μπινελικια. Μωρή κάργια αφού γουσταρες απλά τον λουτσο τι μου το παίζεις ιστορία...ότι έτυχε!!! Πες το ότι το γουσταρες το έκανες και τέλος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Με λέει μια μαύρη τις προάλλες  ''Θες σιμπούκι καλό σιμπούκι??''   :lol:  :lol:  :lol:

έπρεπε να τσι πεις σιμπούκι δε θέλω αλλα αμα είχες κανα καλό cdάκι το συζητάγαμε  :-D

 

Λιβε, ταυτοτητα να δεις να ναι 18+

 

Βοζνιωτης, καταθεση σε κοκκινο φωτακι ειναι η απαντηση σου.

 

Ριβολβερ, φωναξε τν Τοξο να σου ξεβουλωσει το πισω συστημα. Ακτινιδια κ αποξ.δαμασκηνα δοκιμασε.

στα 4 κ ας ειν 14  B) αμα φαίνεται 18 τι σε νοιάζει ?

σημασία εχει πόσο φαίνεται  :mellow: 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Storm, ξες υπάρχει και το "ρε δεν είμαι έτσι εγώ( εύκολη ) απλά με τον xyz έκατσε.....εγώ θέλω αγκαλίτσες"

 

Το χω ακούσει το τελευταίο τρίμηνο από φίλες μου (30+ ηλικιακά), τόσες πολλές φορές που την επόμενη φορα που κάποια θα μου το πει θα την πλακωσω στα μπινελικια. Μωρή κάργια αφού γουσταρες απλά τον λουτσο τι μου το παίζεις ιστορία...ότι έτυχε!!! Πες το ότι το γουσταρες το έκανες και τέλος.

True dat true dat κυκλοφορει πολυ αυτη η ατακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεγα να ανοιξω θέμα αλλά το μετάνιωσα.

 

Εδώ και καιρό βλέπω μια διαφήμιση μέσω adsense με τίτλο "Φυλάτε χρήματα στο σπίτι"??

 

Μπήκα από περιέργεια στην σελίδα τους και έχουν κάποιες θήκες φύλαξης χρημάτων και κοσμημάτων σε μορφη βιβλιου , φακού φωτογραφικής , αναψυκτικού κλπ κλπ

 

Εντάξει δε λέω , θέλουν να πουλήσουν. Αλλά τόση αφέλεια ρε παιδί μου. Δίνουν τροφή στους κλέφτες με την διαφήμιση αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεγα να ανοιξω θέμα αλλά το μετάνιωσα.

 

Εδώ και καιρό βλέπω μια διαφήμιση μέσω adsense με τίτλο "Φυλάτε χρήματα στο σπίτι"??

 

Μπήκα από περιέργεια στην σελίδα τους και έχουν κάποιες θήκες φύλαξης χρημάτων και κοσμημάτων σε μορφη βιβλιου , φακού φωτογραφικής , αναψυκτικού κλπ κλπ

 

Εντάξει δε λέω , θέλουν να πουλήσουν. Αλλά τόση αφέλεια ρε παιδί μου. Δίνουν τροφή στους κλέφτες με την διαφήμιση αυτή.

ενα πραγμα ξερω οσο ακυρη θεση και να βρει ενας αυτος που θελει να του τα κλεψει θα τα βρει.εδω σπανε ολοκληρα μπανια σε ενα κουτακι κοκακολα θα κωλώσουν?

 

και περιμενεις τη προσφορα του βασιλοπουλου για τριτη.

ολη τη δευτερα ακρα  μυστικοτητα δν λενε τιποτα πρεπει να μαθεις το πρωι της τριτης.

λες μαλακα κατι καλο θα ναι!για να το κρυβουν ετσι.

τριτη πρωι.

"προσφορα στα κατεψυγμενα"

-_- <_<

 

σιγα τη προσφορα ρε μάστορα που την εκρυβες κι ολας...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

True dat true dat κυκλοφορει πολυ αυτη η ατακα.

Και το ακομη πιο παράλογο;

 

Αν τύχει μια φίλη σου να σε γνωρίσει με καμία άλλη κοπελιά και καυλαντίζετε σε καμία έξοδο ή σε καμία μάζωξη σε σπίτι θα σε πιάσει και θα σου πει "ε τι τρέχει; Κοιτά να δεις, αν το ψήνεις με την μικρή, προχωρά αλλά μην την φορτώσεις για σήμερα και αύριο γεια σας, δεν είναι σωστό" :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και το ακομη πιο παράλογο;

 

Αν τύχει μια φίλη σου να σε γνωρίσει με καμία άλλη κοπελιά και καυλαντίζετε σε καμία έξοδο ή σε καμία μάζωξη σε σπίτι θα σε πιάσει και θα σου πει "ε τι τρέχει; Κοιτά να δεις, αν το ψήνεις με την μικρή, προχωρά αλλά μην την φορτώσεις για σήμερα και αύριο γεια σας, δεν είναι σωστό" :lol:

Αυτο που γενικα ανακατευεται η φιλη οταν τυχει να γνωρισεις καποια μεσω αυτης ειναι πολυ σπαστικο. Ετσι γιατι ειναι ανηλικη η αλλη και εγω ο κακος μπαμπουλας θα την εκμεταλλευτω. Το εντυπωσιακο ειναι πως συμβαινει σε ολες τις ηλικιες.

 

@Λιβε τι φαση χθες, πηγατε για για φαγητο τελικα?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...