Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

http://www.copyblogger.com/writing-exercises/?utm_content=buffer90311&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

 

σπερες



Φρούτα,λαχανικά και γενικότερα τροφές που μας βοηθούν να ενεργηθούμε?Ώρες ώρες περνά και 1,5 βδομάδα...κάτι το οποίο δεν νομίζω να είναι φυσιολογικό.

 

κατσε ρε φιλαρακι, περιμενε δλδς. Οταν κλανεις τι γινεται, σκανε τυποι με κιτρινη στολη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όμως όχι...από ότι έχω διαπιστώσει το όλο σύστημα είναι αργό...πχ κάτι το οποίο θα φάω σήμερα το μεσημέρι θα το χωνέψω αύριο το πρωί.Σήμερα έφαγα beans με ψάρι και ακτινίδια για φρούτο....Ίδωμεν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την δευτερη μεγαλυτερη απολαυση που ειχα και πηγαινα η μια φορα βαρβατη την μερα ή δυο καλες... Τωρα δεν θελω ουτε να μου ερθει...

 

Φακ οφφ,....Οταν ημαστε καλα δεν μας νοιαζει και δεν προσεχουμε...Τωρα παρτα....(σε μενα παει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ηταν να βγειτε με μια κοπελα που θα πηγαινατε;

 

Εχω τρεις επιλογες σινεμα, φαγητο, μπαρακι για ποτο..

 

Το σινεμα ειναι λιγο μακρια,κουραστικο, δεν μπορεις να μιλησεις αφου θα κοιτας την ταινια... Μπορει να γυρισεις πτωμα..

 

Φαγητο καλη ιδεα αλλα δεν ξερω καμια χαλαρη ταβερνουλα με χυμα κρασακι, για πολυγυρο μερια..

 

Ποτο παλι στον πολυγυρο εχω κατι στα υποψιν μου, αλλα κολυομαι με την ωρα...

 

Ελεγα να συνδυασω φαγητο με ποτο...

 

Δεν θελω ουτε να εντυπωσιασω τιποτα απλα να περασει ευχαριστα η ωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ποτο. Χαλαρα ποτο σε μπαρακι. Βεβαια εγω δεν ειμαι και ιδιαιτερα φαν του φαγητου για ραντεβου γενικοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι λεω και γω...

 

Απλα η ωρα θα με φοβισει λιγο γιατι μπορει να χει θεμα...

 

Φαγητο κανενα κουτουκακι ελεγα αλλα μονο ποτιδαια ξερω ενα αλλα εκει μπορει να μαστε οι δυο μας και δεν θελω να δωσω κατι εντυπωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...