Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γαμώ το σπιτάκι μου, τα κατάφερα και κρύωσα χωρίς να έρθω σε επαφή με κανέναν για 2 μέρες πριν κολλησω, με τον πιο κλειστό χώρο που μπήκα να είναι το σούπερ μάρκετ και χωρίς να έχω ιδρώσει ή εκτεθεί καν στο κρύο ή στην υγρασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Κρυωςες επειδη είσαι μούχλα.

 

In other news

 

Ακούω το running trax 2014 και παρατηρώ οτι ειναι μέσα τα drops. Πολλά drops όμως.

Για τρέξιμο θα πανε ή για πάρτυ στο αλεποχωρι;

 

 

Μέρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νικοκ κάνε με μέλος της κλειστής κοινωνίας των βαμπίρων.Είναι το όνειρο μου να γίνω ένα σέξι dark βαμπίρ.Αρκεί φυσικά να με δαγκώσεις αισθησιακά εσύ το λαιμό

θα σε δαγκάσω όποτε θες , τίποτα άλλο μη θες γιατι είσαι άγριμ   B) 

 

.

Τοξο απο μενα το ελευθερο για τν υιο μου, αρκει να το θελει κ ο ιδιος.

Θανατος στους ομοφοβικους!

ε γκαλά δε μας νοιάζει τι καν ο καθένας στο κρεβάτ του ή στα όρθια ή στους νεροχίτες/τραπέζια/πεζούλια/πεζοδρόμια/τάφους

αλλα γω ειμ str8 100%  

 

μανα δημητρα δεν ημεθα ομοφοβικοι.δεν βλεπς οτι θα τον ξεμυαλίσει?θα τον παρει μακρια!θα γινουν λεστατ και λουις και εγω η μικρη κλαουντια θα μεινω πισω :(

 

εδιτ.yo φιλολογοι ημεθα ή ειμεθα?

δερφούλαμ μη φοβάσαι , πάντα μαζι μου θασε, ο τόξο οταν θα φύγει ήσυχα θα κοιμάσαι 

 

 

lestat-4.jpg

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμώ το σπιτάκι μου, τα κατάφερα και κρύωσα χωρίς να έρθω σε επαφή με κανέναν για 2 μέρες πριν κολλησω, με τον πιο κλειστό χώρο που μπήκα να είναι το σούπερ μάρκετ και χωρίς να έχω ιδρώσει ή εκτεθεί καν στο κρύο ή στην υγρασία.

ναι κανεις ποτε δεν παει αρρωστος σουπερμαρκετ και πιανουν τα πραγματα με γαντια και σιγουρα αεριζετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερες...

 

Βγηκαμε, πηγα καταλαθος σε χορο λυκειου, με επριξε ο αλλος παμε εκει και παμε εκει... Ε δεν μαμιεται...

 

Παω πλερω 10 ευριδια στην εισοδο, λεω θελω αυτο το ποτο, α αυτο το ποτο γιατι εχουμε χωρο θα δωσεις αλλα 3 ευρω, καλα του λεω επειδη ειστε για το λουτσο φερε μια αβανα μαυρη με ανανα, δεν εχουμε αβανα μαυρη μονο ενα αλλο λευκο ρουμι...

 

Δεν μαμιεται φερτο...Ολα τα μικρα παραπατουσαν...Καθομουν σε μια γωνια και γελουσα, ολα ψωνισμενα...και τυφλα...

 

Αδειαζει το μπαρ, λεμε τον εναν μπαρμαν που ηταν το μερος του ειναι πιασμενο, οχι, καθομαστε ενω ειχαμε παρει δευτερο ποτο, μιλαω με καποιον, γυρναω βλεπω τον φιλο μου πιο εκει, λεω τι εγινε ρε μαλακα, με λεει ηρθε ο διπλανος μπαρμαν και με ειπε να παω πιο εκει για να κατσουν αλλοι εδω, με βλεπει να με γυρναει το μυαλο...Μαλακα μην τον πεις τιποτα αστον...Τι αστον μαμω το φελεκι του λεω...Ας το ελεγε απο την αρχη...Δεν ξαναηρθε απο κει ο μακακας...καταλαβε...

 

 

Χτες εκλεισε η βραδια...

 

Ειδα ονειρο πολυ γαματο...

 

Με κυνηγουσαν δυο ατομα με οπλα, εγω ετρεχα με το αμαξι και τρακαρα... Μετα βρηκα μια γυναικα πηγα μαζι της και μολις φτανω στο σημειο οπου το νερο θα μπει στο αυλακι, διαπιστωνω οτι ειναι τραβελι....Τι σκατα ξυπνησα σαν να δα εφιαλτη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαγγελματικά καλά... από υγεία καλά... κιλά αρχίσαμε να χάνουμε... γκόμενα για σχέση βρήκαμε... άρχισα να δικαιώνομαι για κάτι κόντρες με την ομάδα από παλιά...

 

...στατιστικά να το πάρεις, πρέπει τις επόμενες μέρες να μου συμβεί κάτι πάαααααρα πολύ άσχημο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι κανεις ποτε δεν παει αρρωστος σουπερμαρκετ και πιανουν τα πραγματα με γαντια και σιγουρα αεριζετε.

Ότι είναι τεραστιος χώρος δεν λέει τίποτα ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαγγελματικά καλά... από υγεία καλά... κιλά αρχίσαμε να χάνουμε... γκόμενα για σχέση βρήκαμε... άρχισα να δικαιώνομαι για κάτι κόντρες με την ομάδα από παλιά...

 

Δεν είσαι ο άνδρας που γνώρισα Αλέκο... Δεν είσαι πλέον ο άνδρας που γνώρισα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είσαι ο άνδρας που γνώρισα Αλέκο... Δεν είσαι πλέον ο άνδρας που γνώρισα...

Άστονα βρε μλκ να βάλει τη παπαρίτσα του στη σαλάτα....

 

..του τη λες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν είσαι ο άνδρας που γνώρισα Αλέκο... Δεν είσαι πλέον ο άνδρας που γνώρισα...

Τι εννοεις Λευτέρη μιλα ξεκάθαρα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαγγελματικά καλά... από υγεία καλά... κιλά αρχίσαμε να χάνουμε... γκόμενα για σχέση βρήκαμε... άρχισα να δικαιώνομαι για κάτι κόντρες με την ομάδα από παλιά...

 

...στατιστικά να το πάρεις, πρέπει τις επόμενες μέρες να μου συμβεί κάτι πάαααααρα πολύ άσχημο. 

 

Η στατιστική δεν υπακούει σε τέτοιες καταστάσεις, μπορεί να σου έρθουν σιγά σιγά.;ρ

 

Δεν είσαι ο άνδρας που γνώρισα Αλέκο... Δεν είσαι πλέον ο άνδρας που γνώρισα...

 

Δεν ήταν άντρας όταν τον γνώρισες Λεφτέρη, δεν ήταν άντρας.;ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίταζα το γκώλο μου στον καθρέφτη γιατι φόρεσα μια φόρμα καινούρια και φαίνεται ωραίος και φουσκωτός και διαγράφονται 4κέφαλος/2κέφαλος και χάζεψα λίγο , πάω να γυρίσω να φύγω και παραλίγο να σπάσω το μεγάλο νύχι του ποδιού σε μια γωνία 

ευτυχώς χαράχτηκε μόνο επιφανειακά σαν γδάρσιμο, δεν έπαθε τίποτα αλλα έβγαλα μια φωνή σα ταρζαν :cry:  



αν είχα λεπτό νύχι θα είχε φύγει    :ph34r: 

τι έχω πάθει και χτυπάω τελευταία , τα πόδια μου όλο μελανιές ειν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...