Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκέφτομαι οτι θελω ενα χαρτοκουτο και πραγματικά δεν ξέρω που θα πρεπει να πάω για να το βρω.

Το κόβω να γυρίζω όλη την ανατολική Αττική

 

Σούπαμαρκετ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

 

τι ειναι αυτό ? μου το έβγαλε τώρα

Ζητούμε συγγνώμη, δε μπορέσαμε να το βρούμε αυτό!

 

[#103139]

Δεν έχετε δικαίωμα εμφάνισης αυτού του forum.[/

 

 

Γνωστός δυσκοίλιος θα οργανοπαίζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

τι ειναι αυτό ? μου το έβγαλε τώρα

 

Ζητούμε συγγνώμη, δε μπορέσαμε να το βρούμε αυτό!

 

[#103139]

Δεν έχετε δικαίωμα εμφάνισης αυτού του forum.

 

τούφα πρόσεχ τι λες στη δερφούλαμ , με ταράζς κ μετ θα λες οτ ομιλάω σα καθηστεριμενσ 

 

 

 

 

 

jIc3Ery.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα κάνατε αν κάποιος έμπαινε στο σπίτι σας πρωί (11μιση ας πούμε) και μάλλον ξέρατε ποιος είναι αφού πήγε σε συγκεκριμένο σημείο του σπιτιού και άνοιξε συγκεκριμένο συρτάρι και σε έκλεβε;

 

Παιδιά, εμπιστοσύνη σε κανέναν. Όσο γνωστός και να είναι, όσο καλός και να φαίνεται.

Έλα τρολλάρεις....το OOT έχει καταλήξει μια μίξη Λάμψης,Οικογενειακών Ιστοριών και The wire.

Άλλα πες ότι υπάρχει μια μικρή πιθανότητα να συμβαίνει...ποιος είναι τόσο χαζός και συγγενής ώστε να έρθει να σε κλέψει μέρα μεσημέρι και να πάρει πράγματα που χαρακτηρίζουν τον ίδιο?Όπως και αν έχει κάνε τον ρεζίλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήταν συγγενής και δε τρολλάρω. Τόσα χρόνια με ξέρετε, δεν ήρθα να σας δουλέψω σήμερα.

 

Δυστυχώς συμβαίνουν και αυτά. Θα το ψάξω το θέμα, δε θα το αφήσω έτσι και αν όντως ήταν αυτή που νομίζω, να βρει μέρος να κρυφτεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου λέω αν είναι γνωστός σου κάνε τον ρεζίλι σε όλους τους κοινούς σας γνωστούς...Θα τον πονέσει...be sure for that.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πομπό νιώθω τυχερός στο θέμα με τον αδερφό και την γκόμενα. Δεν είχα ποτέ αδερφό... ούτε γκόμενα.

 

Forever alone....

μου θυμισες αυτο

tumblr_inline_mguamwLusv1r9h856.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2014-01-31_000139_zps62b049d9.jpg

 

 

δεν ξέρω, ώρες ώρες πιστεύω ότι τα πιτσιρίκια σήμερα είναι εντελώς καθυστερημένα ε. Πάω να κοιμηθώ, αύριο σχολείο, τι ωραία ήταν σήμερα που δεν είχαμε σχολείο γαμώτο. Τρεις ήταν οι ιεράρχες, τρεις μέρες δεν θα έπρεπε να τους τιμούμε και να τους εορτάζουμε; Ε; Ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...