Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Υδατάνθρακες; Απαπαπαπα

Τι στον δαίμονα, θα ξαναβρεξει πάλι;

απ το να τρως άσπρο που έχει ζάχαρη κ κακής ποιότητας αλεύρι καλύτερα να φτιάχνεις μόνος σου και να ξέρεις τι τρως  B) 
 

Και να πάει χαμένη η καινούρια τοστεριά? :P  Α ρε γατοκορίτσι   είδες ο μεγάλος αδελφός πώς σε σκέφτεται ?

 

 

images?q=tbn:ANd9GcQIiu32Bmzd2NPXNUWqHzT

 

οχι ρε , το βάζεις και το ψηνεις στην τοστιέρα 
δε παίρνεις χαμπάρ πως γίνεται και θα χορτάσεις κιολας

θα σου δωσω ενα παράδειγμα 

φέτα ψωμί ->ζαμπον, τυρί - > φέτα ψωμί
το ψηνεις καλά στην τοστιέρα και μετά το ανοίγεις να φύγει λίγο ο ατμός και βάζεις ντομάτα και τζατζίκι πχ
θα σε φύγει το μυαλό   :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ποσο πλακα εχει να βλεπεις κοπελες που ειναι νορμαλ-προς πολυ νορμαλ απο εμφανιση να σου κοτσαρουν ενα σωρο μοντελιστικες φωτος στο facebook. Πρεπει να αρχησω να λεω και εγω τετοιες πιπες σε κοπελες για να πηδαω μου φενεται. Με το Iphone 5 θα κανω καλη δουλεια ή δεν θα γινω πιστευτος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

απ το να τρως άσπρο που έχει ζάχαρη κ κακής ποιότητας αλεύρι καλύτερα να φτιάχνεις μόνος σου και να ξέρεις τι τρως  B) 

 

οχι ρε , το βάζεις και το ψηνεις στην τοστιέρα 

δε παίρνεις χαμπάρ πως γίνεται και θα χορτάσεις κιολας

 

θα σου δωσω ενα παράδειγμα 

 

φέτα ψωμί ->ζαμπον, τυρί - > φέτα ψωμί

το ψηνεις καλά στην τοστιέρα και μετά το ανοίγεις να φύγει λίγο ο ατμός και βάζεις ντομάτα και τζατζίκι πχ

θα σε φύγει το μυαλό   :-D

 

αδελφε μου μολις περιεγραψες το χθεσινο βραδυνο μου. :whistle: :whistle: :whistle: :X

πως το ηξερες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αδελφε μου μολις περιεγραψες το χθεσινο βραδυνο μου. :whistle: :whistle: :whistle: :X

πως το ηξερες?

ειμ μέσα στα μυαλά σας (4real)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο πλακα εχει να βλεπεις κοπελες που ειναι νορμαλ-προς πολυ νορμαλ απο εμφανιση να σου κοτσαρουν ενα σωρο μοντελιστικες φωτος στο facebook. Πρεπει να αρχησω να λεω και εγω τετοιες πιπες σε κοπελες για να πηδαω μου φενεται. Με το Iphone 5 θα κανω καλη δουλεια ή δεν θα γινω πιστευτος?

Τι σχέση έχουν οι μοντελίστικες πικ(ποιες είναι αυτές btw?) με το αν θα πηδήξεις αν γίνεις γλύφτης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...