Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Εχθές το βράδυ έφαγα σαλάτα με αρκετό ξύδι(δεν βάζω ποτέ) και στο τέλος έφαγα και το ζουμί με ψωμί. Και μέσα σε λίγα λεπτά με έπιασε μικρός πονόλαιμος, και από σήμερα που σηκώθηκα με πονάει κάργα ο λαιμός και είναι ξερός. Υπάρχει περίπτωση να σχετίζεται το ξύδι με αυτό;

 

Και η μαλακία είναι ότι δεν έχω έρθει σε επαφή με κόσμο 2 μέρες τώρα και δεν μπορεί να κόλλησα τίποτα από πουθενά αλλού.

 

Από τι προκαλείται ο πούστης ο πονόλαιμος; Την προηγούμενη φορά έκανε 2 βδομάδες ταλαιπωρία μέχρι να περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να ερεθιστηκε.φαε κανα μελι πιες κανα χαμεμιλο θα περασει.

 

ps.εμενα παρολο που τελειωσε η θεραπεία για τις αμυγδαλες η ενοχληση ειπε ο γιατρος οτι μπορει να κρατησει μεχρι και ενα μηνα μετα..πολυ πουστης ο λαιμος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμενα μου φανηκε γλυκο αυτο το ψωμι , εκτος απο αυτο μου εδινε την εντυπωση οτι ετρωγα αφρο .

 

Και αυτό.. σωστόστ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δερφούλαμ μη τρως τόστ , φαει κανα ψωμί χωριάτικο που ειναι συμπαγές (οχι τη μούφα απο τους φούρνους , αυτό που ζυμώνουμε με προζίμ)
κάνει καλό τόστ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δερφούλαμ μη τρως τόστ , φαει κανα ψωμί χωριάτικο που ειναι συμπαγές (οχι τη μούφα απο τους φούρνους , αυτό που ζυμώνουμε με προζίμ)

κάνει καλό τόστ 

 

Και να πάει χαμένη η καινούρια τοστεριά? :P  Α ρε γατοκορίτσι   είδες ο μεγάλος αδελφός πώς σε σκέφτεται ?

 

 

images?q=tbn:ANd9GcQIiu32Bmzd2NPXNUWqHzT

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...