Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>Tελικά το ψωμί του Καραμολέγκου έχει ζάχαρη ή εγώ έβαλα πολύ κέτσαπ?</p>

 

Και εμενα μου φανηκε γλυκο αυτο το ψωμι , εκτος απο αυτο μου εδινε την εντυπωση οτι ετρωγα αφρο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

κόλλα και ζάχαρη όλα τα ψωμιά έχουν.

όπως τα αντίστοιχα κάνουν πλέον και στα κρέατα

http://www.pentapostagma.gr/2013/10/transagloutaminash-h-kolla-kreatos-pou-metatrepei-ta-skoupidia-se-fileto.html#.UumMJPvAiNV

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήριαλ έχει καταντήσει, αλλά έχει ενδιαφέρον σαν συζήτηση γενικότερα. Προσωπικά δεν θα ξαναπατούσα σε κατάστημα που δε θα μου φέρονταν στοιχειωδώς ευγενικά, αλλά δε θα έβαζα τον εαυτό μου σε έξτρα κόπο για τον βλάκα. Δηλαδή αν είχα αποφασίσει να πάρω κάτι θα το έπαιρνα και απλά δε θα ξαναπατούσα. Δε θα είχα κανένα πρόβλημα να του δώσω λεφτά, γιατί δεν αγοράζω υπηρεσία αλλά προϊόν. Το έχω κάνει, δε μιλώ θεωρητικά. Απλώς σε κάποιους τομείς(πχ εστίαση ή διασκέδαση),δίνω κάτι παραπάνω στο σωστό επαγγελματία.

Στο κάτω κάτω ο βλάκας σου χαλά τη διάθεση τόσο όσο εσύ τον αφήνεις. 

Εκτός φυσικά και αν ψάχνετε δικαιολογίες για να ξαναπάτε για ψώνια. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι νταξ σε παραδεχομαι, εχεις κοτσια ειδικα αν το κανεις κατ εξακολουθηση... Δε θα το εκανα ποτε αυτο σε καποιον που εχει προσβαση στο φαγητο μου. Σε φαση να μπορει να ανοιξει το πακετο και να τροποποιησει το περιεχομενο προσθετοντας Dna.

99-00 δούλευα σε ψησταριά γκαρσόν.

 

Αν έπεφτε πολύ δουλειά έκανα και delivery με αυτοκίνητο.

 

Μια μέρα που γινόταν της πουτανας, μου κάνει ο αφεντικός, πάρε αυτά και έφυγες γιατί έχουμε καθυστερήσει.

 

Βλέπω διευθύνσεις και ονόματα να δω αν ξέρω τους δρόμους.

 

Κοζαρω διευθηνση και όνομα του παλιού κολλητού ο οποίος μου έπαιξε μια τιτανομεγιστη πουστια με γκομενα και ήμασταν σε ψυχρό πόλεμο (βασικά θερμό, κάθε μήνα άλλαζε λάστιχα στο crx του....βοηθούσε το κουζινομάχαιρο μου :lol:, του χα σπάσει την μύτη με κουτουλιά και γενικότερα είχα απίστευτο rage για την πάρτι του)

 

Το τι σκέψεις πέρασαν απο το μυαλό μου δεν λέγεται.

 

Ευτυχώς μπήκε το άλλο παλικάρι εκείνη την ώρα και με έσωσε (βασικά τον άλλο αλλά you get the point :P)

 

ΔΙΔΑΓΜΑ : ΜΗΝ ΤΑ ΒΑΖΕΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΣΑΣ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξυπνάω στις 3ης τη νύχτα και με πόναγε όλο μου το σώμα , δε μπορούσα να κουνηθώ και άκουγα ένα ήχο σαν μουρμουρητό  . Κάνω μια απότομη μετά απο δευτερόλεπτα και σηκώνομαι να παω τουαλέτα.

κοιμάμαι 
βλέπω στον ύπνο μου οτι άλλαξα σώματα με έναν άλλο 18 χρονών που ότι είχε μπει φαντάρος (holy terror )σε μια φάση φώναξα στο όνειρο μου "ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΟ..ΣΤΗ , ΠΑΛΙ ΣΤΡΑΤΟ ???!

ξυπνάω και σκέφτομαι wtf? περίεργο όνειρο(δεν ήξερα τι θα δω μετά..)
κοιμάμαι και βλέπω άλλο όνειρο οτι γνώρισα δυο γκόμενες στα 20-25 και αρχίζει μια ωραία φάση

εν συντομία βρισκόμαστε σε ενα τζακούζι και περνάμε καλά . Σε μια φάση μου λέει η μία στο άσχετο , δεν στο έχω πει αλλα είμαι γιατρος και βγάζει ενα νυστέρι απ το πουθενά κ τραβάει μια κοψιά σε εμένα στο στομάχι και μια στην άλλη (η οποία ηταν έγκυος γιατι βγήκε το μωρό στο τζακούζι).

βγαίνω έξω με τα χίλια ζόρια , η μία που μας έκοψε λεει είχε φύγει αναίσθητη με κάτι χάπια που πήρε ποιο πριν για έξτρα fun 
και η άλλη νεκρή με το μωρό να επιπλέει .

γυρίζω σπίτι και όπως είμαι έτοιμος να καταρρεύσω χτυπάει το κουδούνι κ ειναι ο 50cent, μου λέει στα Ελληνικά "έλα bro ίσα που προλαβαίνεις , φευγουμε για το αμάξι του σχεδόν τρέχοντας (κράταγα το στομάχι μου και αίματα παντού!) και μπαίνουμε στη lamborghini του και πάμε σφαίρα στο νοσοκομείο .

μετά δε θυμάμαι κάτι άλλο , αλλα έκανα σκατά ύπνο απόψε
καλημέρα 


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...