Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

πολλοί πωλητές δεν το "έχουν" πραγματικά και με τη συμπεριφορά τους ζημιώνουν τον εργοδότη τους.
Εάν πρόσβαλε το άτομο μου, θα απευθυνόμουν κατευθείαν στον εργοδότη του. 
εάν έχει θράσος αυτός μια, εγώ έχω δέκα.
συν το ότι δεν θα επέτρεπα σε κανέναν να με προσβάλλει .... θα του #%#@ ό,τι έχει και δεν έχει #@%$#@

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γατοκορίτσαρε, μια που είσαι η ειδική επί του θέματος.. πήρα ψωμί του τοστ από τον απαχθέντα και είναι σαν να έφαγα γλυκό... Τι στο καλό ζάχαρη βάζουνε μέσα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολλοί πωλητές δεν το "έχουν" πραγματικά και με τη συμπεριφορά τους ζημιώνουν τον εργοδότη τους.

Εάν πρόσβαλε το άτομο μου, θα απευθυνόμουν κατευθείαν στον εργοδότη του. 

εάν έχει θράσος αυτός μια, εγώ έχω δέκα.

συν το ότι δεν θα επέτρεπα σε κανέναν να με προσβάλλει .... θα του #%#@ ό,τι έχει και δεν έχει #@%$#@

Έχω καιρό να μπω στο fitness thread, δεν πιστεύω να έπιασες τεστοστερόνες και λοιπά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην κολλάς στο προϊόν αλλά στη στάση του πωλητή.

 

Άλλωστε τέτοια συμπεριφορά είναι σύνηθες πολλών εξυπνάκιδων. Γιατί στο εξωτερικό δεν πετυχαίνω πότε τέτοια άκυρα ένας θεός το ξέρει.

 

Διότι ο μανάβης σου είναι πιο πιθανό να βρίσκεται Σκαμβανίδων και Κειριαδών γωνία, παρά Hammer Landstrasse και Wichernsweg γωνία...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά μην καθόμουν να έψαχνα τον εργοδότη . Ο τύπος εκανα τα παντα για να χάσει τη πώληση και εγώ κράτησα τα λεφτά μου. Δεν είχε να μου πουλήσει άλλο ποιο ακριβο σαν αυτό που ήθελα. Απλά γυρνάει με το στυλ εγώ να στο δώσω αλλά δεν κάνει για αυτό που θες(που είναι ψέμα γιατί κάνει) δεν θέλω να σου πουλήσω κάτι που δεν θα σου δώσει ποιότητα και άλλες βλακειες λες και μου κάνει χάρη. Και αφότου είχε πετύχει το σκοπό του μου είπε ένα αλλο μαγαζί ονλινε που έχει ένα καλύτερο προϊόν από αυτό που πουλάνε. Ε ωραία αυτό το ξέρω εγώ όμως ήθελα αυτό που δεν ήθελε να μου πουλήσει.

 

Τεσπα τι να πεις μερικοί νομίζουν ότι βοηθούν αλλά τα κάνουν μαντάρα...αντε πάλι ψάξιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dildo αγόραζες;

 

Lol όχι.

 

Δεν θέλω καμιά εκδίκηση άλλα δεν θα κάτσω να το πληρώσω και να με λυπάτε που το περνω. Άμα θέλω το αγοράζω online απλά είδα ότι έπαιζε μαγαζί και πίστευα ότι θα έχω μια σωστή συμπεριφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α) ναι το κατάλαβα 100% και δεν ισχύει στο σημείο που το είχε τραβήξει

β) δεν σφάξανε που θα του δώσω και τα λεφτά με το ζόρι. Μου την έσπασε η συμπεριφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω καιρό να μπω στο fitness thread, δεν πιστεύω να έπιασες τεστοστερόνες και λοιπά;

κλιμακτήριο λέγεται..

 

χάθηκες χάθηκες, τι έγινε; κάνουμε lift τα hamburger και τα κρουασάν; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α) ναι το κατάλαβα 100% και δεν ισχύει στο σημείο που το είχε τραβήξει

β) δεν σφάξανε που θα του δώσω και τα λεφτά με το ζόρι. Μου την έσπασε η συμπεριφορά.

 

Δηλαδή επειδή σου την έσπασε η συμπεριφορά του, είπες να κάτσεις να παιδευτείς εξαιτίας του πόσες μέρες και να μπλέξεις με το Internet, αντί να το έχεις στα χέρια σου εκείνη τη στιγμή και να τον ξεχνούσες τη στιγμή που θα έβγαινες από την πόρτα. Εντάξει δε με αφορά στο κάτω κάτω, απλά προσπαθώ να καταλάβω τη λογική σε όλο αυτό. Μου θύμισες αυτό:

 

Understanding_women_volume_one.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...