Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

¨Εχει πάντως το σάιτ κάτι βδομάδες τώρα που κάνει ίσα και με 45 δευτερόλεπτα να δημοσιεύσει την απάντηση και σπάει μπάλες

reload και τελείωσες...

 

[το μήνυμα αυτό γράφτηκε με reload]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γύρος με λιωμένο κασέρι από πάνω μετράει άσχημα πάντως. Είναι από τα αγαπημένα μου.

 

Είσαι σύντροφος εσύ. Toν ζητάς έτσι ή κάνεις home made μετατροπή?  Ηοw about γύρος με τυροσαλάτα/τυροκαυτερή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι σύντροφος εσύ. Toν ζητάς έτσι ή κάνεις home made μετατροπή?  Ηοw about γύρος με τυροσαλάτα/τυροκαυτερή?

 

Μόνος μου δεν έχω κάτσει να το κάνω, απλά ξέρω κανά 2 μαγαζιά που το προσφέρουν. Και η τυροκαυτερή μετράει επίσης πολύ, ειδικά σε ψωμάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γύρος με λιωμένο κασέρι από πάνω μετράει άσχημα πάντως. Είναι από τα αγαπημένα μου.

όου εμ τζι, τι μου έκανες βραδυάτικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α το κακομοιρούλι! Θα νιώθει μοναχούλι, χάιδεψέ το! Φίλα τα παγάκια! Κάλε σε τους φίλους του να παίξουν το επόμενο σάββατο! Καθάρισε το λάστιχο της πόρτας που έχει πιάσει μάκα! Ζωγράφισε μία καρδούλα, και κόλλα τη με μαγνητάκι στην πόρτα! Βάλε στο ράδιο Κακαουνάκη, να βαράει μια στο καρφί και μια στο πέταλο, όλα τα ψυγεία αγαπούν Κακαουνάκη (κι ας πέθανε), ρώτα τη συνταξιούχο μαμά, θεία, ξαδέρφη σου! Πήγαινε δίπλα του όταν λειτουργεί το μοτέρ και μουγγάνισε με κατανόηση...

 

Γίνε ο πατέρας που θα ήθελες να έχεις, ως ψυγείος...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...