Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

2 μερίδες κιμά δεν είναι και λίγες(ναι, 2 είχα αφήσει απέξω). Και βάλε νουμπ 8 φέτες του τοστ να δεις πάχος που έχουν. Άσε που λίγο κιμά τον έφαγα σκέτο γιατί δεν χώραγε στο τοστ.

 

Μπιφτέκια δεν φτιάχνω οπότε έκανα το εύκολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετά λέτε για τις μπουγάτσες. Άκου τοστ με κιμά.

 

έτσι ρε φίλε, διαφορετικό το φύλλο της μπουγάτσας από αυτό του τόστ, πόσες φορές πρέπει να το επαναλαβουμε;;;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισχύει οτι αν σε κόψουν τσι μοιριαία αρτηρία πεθαίνεις γρήγορα?
σε μένανε πετάει κ ειν φανερή όπως και φλέβες κεί γύρω γύρω και με είπαν οτι ειν επικίνδυνο   :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 μερίδες κιμά δεν είναι και λίγες(ναι, 2 είχα αφήσει απέξω). Και βάλε νουμπ 8 φέτες του τοστ να δεις πάχος που έχουν. Άσε που λίγο κιμά τον έφαγα σκέτο γιατί δεν χώραγε στο τοστ.

 

Σε καλό σου μαν (για χώνεψη τι ήπιες?) γιατί δεν έφαγες 4 απλά τοστ αλλά 4 κθουλουτόστ (έτσι θα ονομάζονται πλέον τα τοστ με κιμά για τους πιο μυημένους).Έγώ υπό Κ.Σ δε θα μπορούσα να φάω ούτε ένα έτσι όπως το ακούω (τον κιμά τον έχω συνδυάσει πιο πολύ με μακαρόνια ή φύλλο,τώρα βέβαια αν πέσει ΠΕΙΝΑ τρως τα πάντα μέχρι και μπάμιες).  :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλακες, δε γινεται ολα τα κουλα να συμβαινουν σε μενα σημερα. Παω περιπτερο για τσιγαρα: ειναι ενας τυπος που περιμενει να πληρωσει. γυρναει, με κοιταει. γυρναει και με ξανακοιταει και μου κανει "το βρηκαμε;". Ακομα ψαχνω να βρω τι ψαχνουμε. Λιγο πριν φτασω πολυκατοικια με σταματαει μια γιαγια και αρχιζει τα "ψιτ ψιτ, ποιος εισαι εσυ;". Ημαρτον.

 

Μάλλον έχω πέραση στα gilfs και δε το έχω καταλάβει.

 

Το καλοκαίρι στο σούπερ μάρκετ (το έχω ξαναπεί αλλά ταιριάζει εδώ) μια γριούλα με κοίταξε και μου είπε ''Είναι τιμή για τον άντρα να μην κλέβει και να μη σκοτώνει!''.  Ήταν η τελευταία φορά που σκότωσα μέσα σε σούπερ μάρκετ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>¨Εχει πάντως το σάιτ κάτι βδομάδες τώρα που κάνει ίσα και με 45 δευτερόλεπτα να δημοσιεύσει την απάντηση και σπάει μπάλες</p>

 

Οπότε συμβαίνει αυτό ρίχνω ένα αισιχτιρ και ξεκολλάει.

Brian-Fantana-60-of-the-time-it-works-ev

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...