Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άρχισες να διαβάζεις τα ΟΟΤ θρέντια και συ? Σε νιώθω και σένα.  Σε ποια σελίδα είσαι? Το 4ο δεν υπάρχει??  :shock:  

Επανάληψη εστί μήτηρ πάσις μαθήσεως μάι φρεντ. Προσπαθούσα να θυμηθώ τα παλιά, δοξασμένα χρόνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Παραγγελνω ονλαιν απο ενα μαγαζι για φαγητο. Παιρνω μετα απο μια ωρα "ναι, που ειναι;" και τελικα ειχε γινει λαθος. Μου φερνουν μετα απο 1μιση ωρα αυτο που πηρα, και μου ειχαν ριξει τυρια απο πανω γαμωτοσπιτιμου. ΖΗΤΗΣΑ ΕΓΩ ΤΥΡΙΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ; ΑΛΛΑ ΤΙ, Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ. ΡΙΧΤΟΥ ΤΥΡΙΑ.

 

Τώρα βρίσκομαι σε τέτοια φάση:

 

 

και βράζω νερόβραστα μακαρόνια.

 

 

Ναι, δε τρώω καθόλου τυριά κ.λπ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγέλνεις απ'έξω και βλέπεις αυτό:

 

To κατάστημα έκανε την παραγγελία σας αποδεκτή. Χρόνος Παράδοσης: 4' λεπτά.

 

Τι στο μποτσο. Πετώντας θα τα φέρει;

 

Ιt's called διακτινισμός..

 

Παραγγελνω ονλαιν απο ενα μαγαζι για φαγητο. Παιρνω μετα απο μια ωρα "ναι, που ειναι;" και τελικα ειχε γινει λαθος. Μου φερνουν μετα απο 1μιση ωρα αυτο που πηρα

 

..and it's fake τελικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε γίνει μαλακία. Δεν είχαν αυτό που ήθελα και το σύστημα από εκεί που παρήγγειλα τους έστειλε λάθος τον αριθμό μου. Παίρνω από το σταθερό, τους είπα τελικά τι να φέρουν και ήρθε σχετικά γρήγορα, αλλά:

 

ΡΙΧΤΟΥ ΤΥΡΙΑ ΤΟΥ ΜΑΛΑΚΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗ ΤΟ ΑΝΑΓΡΑΦΟΥΜΕ ΟΤΙ ΣΥΝΟΔΕΥΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΥΡΙΑ. Και, που εισαι; ΜΗ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΤΟ ΤΥΡΙ ΣΕ ΚΑΝΑ ΚΕΣΕΔΑΚΙ, ΡΙΧΤΟ ΑΠΟ ΠΑΝΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία σχέση με αυτό λέει ο άλλος....

 

Του 98 δεν ήταν τίποτα. Στον σημερινό κοιτάω το ταβάνι και όταν βεβαιώνομαι πως δεν πέφτει τούβλο μπαίνω offtopic, και εκεί που γράφω επανέρχεται διπλάσιος. Για καμιά δεκαριά δευτερόλεπτα. Και κοιτάω τα ντουβάρια και σκέφτομαι ότι δεν προλαβαίνω ούτε έξω να βγω. Δεν πρέπει να έχω ξανατρομάξει τόσο με σεισμό, σχεδόν σηκώθηκα από την καρέκλα.

 

 

Νικοκ, ισόγειο;

ισόγειο 

μπροστά στα 6,5 ρίχτερ το 2008 που άκουγες σε όλα τα σπίτια να σπάνε γυαλικά (σε κάποια τα τζάμια απο τις μπαλκονόπορτες) , έπεσαν σπίτια και σκοτώθηκε κόσμος και καμιά 200+ τραυματίες, όχι δεν έκλασε μία ο σημερινός .  :-) 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλακες, δε γινεται ολα τα κουλα να συμβαινουν σε μενα σημερα. Παω περιπτερο για τσιγαρα: ειναι ενας τυπος που περιμενει να πληρωσει. γυρναει, με κοιταει. γυρναει και με ξανακοιταει και μου κανει "το βρηκαμε;". Ακομα ψαχνω να βρω τι ψαχνουμε. Λιγο πριν φτασω πολυκατοικια με σταματαει μια γιαγια και αρχιζει τα "ψιτ ψιτ, ποιος εισαι εσυ;". Ημαρτον.

 

Μάλλον έχω πέραση στα gilfs και δε το έχω καταλάβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισόγειο 

μπροστά στα 6,5 ρίχτερ το 2008 που άκουγες σε όλα τα σπίτια να σπάνε γυαλικά (σε κάποια τα τζάμια απο τις μπαλκονόπορτες) , έπεσαν σπίτια και σκοτώθηκε κόσμος και καμιά 200+ τραυματίες, όχι δεν έκλασε μία ο σημερινός .  :-) 

 

 

To πως το ένοιωσα εγώ εννοώ, επειδή είμαι στον τρίτο.

 

Στου 98 ήμουν ισόγειο με πόρτα ανοιχτή και βγήκα έξω σε 4 δευτερόλεπτα. Σήμερα δεν έκανα τον κόπο να σηκωθώ καν από την καρέκλα γιατί μέχρι να πήγαινα έναν όροφο κάτω θα είχαν τελείωσει όλα. Τεσπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχε γίνει μαλακία. Δεν είχαν αυτό που ήθελα και το σύστημα από εκεί που παρήγγειλα τους έστειλε λάθος τον αριθμό μου. Παίρνω από το σταθερό, τους είπα τελικά τι να φέρουν και ήρθε σχετικά γρήγορα, αλλά:

 

ΡΙΧΤΟΥ ΤΥΡΙΑ ΤΟΥ ΜΑΛΑΚΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗ ΤΟ ΑΝΑΓΡΑΦΟΥΜΕ ΟΤΙ ΣΥΝΟΔΕΥΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΥΡΙΑ. Και, που εισαι; ΜΗ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΤΟ ΤΥΡΙ ΣΕ ΚΑΝΑ ΚΕΣΕΔΑΚΙ, ΡΙΧΤΟ ΑΠΟ ΠΑΝΩ.

φιλε θα σου πω μια ιστορια που εγινε πριν μερικα χρονια:

ηταν ενα ωραιο απογεματακι και ειχα παει σε μια γιορτη ενος φιλου.ευχηθήκαμε καλαμπουρισαμε ηπιαμε τα ποτακια μας.μετα απο μερικες ωριτσες αφοτου την ειχαμε ακουσει ωραια η παρεα διαλύθηκε.αλλοι για μπαροτσαρκα αλλοι για σπιτια.γυρναω σπιτι που λες η μανα δεν ειχε μαγειρεψει ειχε πεσει μια καλη πεινα λεμε και δεν τρωμε σουβλακια?ναιναι.και δεν παμε στο καινουργιο σουβλατζιδικο?ναιναι.

 

παω ετσι tipsy και ωραια στο μαγαζι.γεματο κοσμο(καινουργιο βλεπς).παραγελνω 4 σουβλακια με γυρο απο ολα και μια πατατουλες.μου λεει σαν στεκα εισαι θα σου βαλω εξτρα του λεω μαγκα περιποιήσου τα και θα σου φερω κοσμο.μετα απο κανα δεκαλεπτο ετοιμα πληρωνω φευγω..

 

φτανω σπιτι ετοιμαζονται τα μπυρονια.ανοιγουμε τη τσαντα και τι να δουμε 3 ΓΑΜΗΜΕΝΑ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ 2 ΠΑΚΕΤΑ ΠΑΤΑΤΕΣ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕ ΤΥΡΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ!@!ουτε ιχνος απο κρεας.γυρναω πισω τα κοιταζει του λεω φιλε που ειναι ο γυρος(μιλαω με το ιδιο ατομο που μου ειπε για το εξτρα κρεας)μου λεει σου βαλα

george-clooney.gif%3Fw%3D440

ναι εφαγα 4 ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΗΡΘΑ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ.οκ κοπελια θα σου φτιαξω νεα.παει να βγαλει τα πραγματα απο τη σακουλα του λεω τις πατατες χωρις το τυρι ασε τις.αντε 10 λεπτα περιμενε.νεα σουβλακια συγνώμες γεια σας.παω σπιτι τα σουβλακια οκ αλλα Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΧΕ ΑΦΗΣΕΙ ΤΙΣ ΠΑΤΑΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΤΥΡΙ :X :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πατάτες με τυρί;

Που συμβαίνουν αυτα;

δεν συμβαινουν πια το μαγαζι το αγορασε αλλος και φυγανε τα περιττα απο το καταλογο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πως το ένοιωσα εγώ εννοώ, επειδή είμαι στον τρίτο.

 

Στου 98 ήμουν ισόγειο με πόρτα ανοιχτή και βγήκα έξω σε 4 δευτερόλεπτα. Σήμερα δεν έκανα τον κόπο να σηκωθώ καν από την καρέκλα γιατί μέχρι να πήγαινα έναν όροφο κάτω θα είχαν τελείωσει όλα. Τεσπα

και καλά έκανες , την ώρα που κάνει σεισμό δεν προσπαθούμε να βγούμε έξω , πόσο μάλλον όταν είμαστε στον 3ο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν εχετε φιλους προς Ωρωπο, Χαλκουτσι και προς τα κει, παρακαλω προειδοποιηστε για φολες, τις τελευταιες μερες υπαρχει εξαρση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...