Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Παραγγέλνεις απ'έξω και βλέπεις αυτό:

 

To κατάστημα έκανε την παραγγελία σας αποδεκτή. Χρόνος Παράδοσης: 4' λεπτά.

 

Τι στο μποτσο. Πετώντας θα τα φέρει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έσπρωχνα και δεν κατάλαβα τπτ. Το μηχανάκι μέχρι το συνεργείο.

Επίσης

Παίζει μα πέτυχα το cutest golden retriever evaaaaaaarrrrrrrr~~~~~~~

 

Σπερες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιεεα, χιονάουα! Κοπάνα από το σχολείο αύριο και χιονοπόλεμος και χιονάθρωπας στο χωριό.

Καλιφάκινμόρνινγκ. Μουστάκια, τι "ψωλή" μωρέ, με θύμισες το ανέκδοτο με αυτήνα που τον ρούφαγε και σφύριζε ταυτόχρονα, αυτή με το γυάλινο μάτι. Το ξες;

Όχι,μας πρόλαβε ο tarif_admin (αγαπάμε όμως,γι αυτό ξημεροβραδιάζουμε εκεί στη πιάτσα του),μας τόσβησε...

 

Ξέρω όμως το άλλο,αυτό που λέει (απ´ το πολύ ρούφηγμα δηλαδή) "φύσα-φύσα μωρή πουτάνα γιατί μπήκε το σεντόνι στο κώλο μου".

 

Πρέπει να περάσουμε σε xml τα ανέκδοτά μας και να γελάμε στα νούμερα (retrieve),στο στυλ " ήταν μιά παρέα μλκς και γελάγανε με κάθε νούμερο που πέταγε ο καθένας τους,οπότε με το που κάποιος νέος είπε "25" και περίμενε γέλια,εισέπραξε ξεραίλα. Σε ερώτησή του γιατί δεν γελάνε,εισέπραξε το αμίμητο:"Είναι ο τρόπος που το λες".

 

Ρε συ,τώρα που καλοσκέφτομαι αυτό που λές για το γυάλινο μάτι,θυμάσαι αυτόν που

μπήκε σε ένα μπαρ και φώναξε " ποιός βάζει στοίχημα ότι μπορώ να δαγκώσω το αριστερό μου μάτι;

Αμέσως σηκώθηκε σύσσωμη η στοιχηματίζουσα πλέμπα,μάζεψε ο δικός μας καμιά χιλιάδα €,έβγαλε τη μασέλα του,την έβαλε στο αριστερό του μάτι,το δάγκωσε με δαύτη και τη κοπάνησε προς τη πόρτα,πριν προλάβουν να αντιδράσουν στο δάγκωμά τους...

 

 

....ξαφνικά,με το που ακούμπησε το χέρι του στο μάνταλο,τούρθε φλασιά και με Στεντόρια (Ομηρικός ομόηχος ήρως) φωνή είπε:

Ποιός βάζει στοίχημα πως μπορώ να δαγκώσω και το δεξί μου μάτι;

Χαμός από κάτω,χαρτούρα σε επίπεδο Λιβανέζικου κωλόμπαρου (μούχει λάχει,σκουπίζανε κατοσταδόλαρα με σκούπα,μα τη μπαναία,να μη προλάβω να ανοίξω το επόμενο μπουκάλι κρασί)....

 

Με το που μαζεύτηκε ικανή και αναγκαία ποσότητα "πάμπερς" (πόσα "τούβλα" άραγε χωράγανε σε μία κούτα πάμπερς-Τόμπρα τότε;=ψιλικοκό σε σχέση με τα μιλιούνια των γιούροζ των υποβρυχίων/Λέοπαλντ κλπ σήμερις) ,βγάζει το δεξί του γυάλινο μάτι,το βάζει στο στόμα του και τη κοπανάει.

 

 

Με τα φράγκα.

 

 

 

 

 

 

 

 

Στο σωστό μέρος είναι αυτή η ανάρτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, έχει διαγραφεί ολόκληρο το 4ο οοττ; Τώρα το είδα, ήμαστε σοβαροί;

 

Άρχισες να διαβάζεις τα ΟΟΤ θρέντια και συ? Σε νιώθω και σένα.  Σε ποια σελίδα είσαι? Το 4ο δεν υπάρχει??  :shock:     Mαζί σου σε ό,τι ενέργεια κι αν επιλέξεις κατά παντός υπευθύνου.  

 

Τα τιμημένα τηλέφωνα του ινσόμνια θα μου τα πει επιτέλους κανείς?? :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γινεται; Θα μας παει για]**}*]*[£ αυτη η εβδομάδα;

Εμένα μ´ αγαπάει πάντως:

Έχω ζώνη/πορτοφόλι μέσης και έσπασε πάνω σε μετακόμιση με ζόρια (δεν έκλασα ο σφίχτης εγώ)δίπλα στο αμάξι.

Ήτανε βράδυ,είχα αφήσει κενό ανάμεσα στο πεζοδρόμιο και τις ρόδες του τουτού και είχα μέσα όλη τη ζωή μουδηλαδή αηφόνι με passe (και διατραπεζικά...),δίπλωμα με rfid,τα αυριανά χαράτσια σε μετρητά εβρά (πολλά λ7),κάρτες πιστωτικές,χρεωστικές,ανάληψης (το smartφόν που λέγαμε),τηλέφωνα κολλητών (εκτός απ´ του περαδώθε έχει και ενός υπουργού-όχι του ταρίφα,αυτουνού τόσβησα το 2007), ακόμα και ένας γραμματιζούμενος Πάκης με " είχε" στο χαλαρό....

 

 

 

Και μετά από δύο ώρες που αποζήτησα το κινητό (αθάνατη εξάρτηση...) κατέβηκα κάτω και το βρήκα ατόφιο!!!!

 

 

Ακόμα και γαμιώντας να με πάει αυτή η ζωή,εμένα θα μ´ αρέσει...

 

...όπως τότε,στα στροφιλίκια έξω από Κατερίνη και πριν τα Τέμπη,που διάλεξα ο μλκς να προσπεράσω τριαξονικό,την ώρα ( στροφή τυφλή,δίκην Τειρεσία) που νταλίκα καβάλησε διπλή διαχωριστική,προσπερνώντας άλλο χάρο της ασφάλτου:Σα δίφραγκο που βρίσκει στο στόχο του από δύο μέτρα. Στη σχισμή του κουμπαρά!

 

"Δυό ρόδες έχει η ζωή,γκάζωσα μιά και βγήκα".

Αυτά.

Που ρε μαλακες; Σαλονικα τπτ, μονο ψωλοκρυο

Τοξογκάου μοντ-ον:

Να πέσω με το γκώλο

Τοξογκάου μοντ οφ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...