Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Τι λετε μωρε, οπως ειναι με το κουταλι μεχρι να σε πιασει κοψιμο.

 

Με το κουτάλι (με ένα μικρό πλαστικό δείγμα κουταλιού πιο συγκεκριμένα) έτρωγα κάτι ατομικά μερεντάκια στο δημοτικό προ αμνημονεύτων..  Γαμάτα ήταν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

''Γουστάρω να τρώω ξύλο'' συνήθως το μυαλό μας πάει σε σεξουαλική κάβλα,φαντασίωση κοκ init?

 

 

Ε σήμερα το πρωί έμαθα πως 28χρονος συνάδελφος κάθεται κ τρώει ξύλο ή μάλλον προκαλεί άλλους για να φάει ξυλίκι ως στρατηγική αντιμετώπισης του άγχους.Για την ακρίβεια τα λόγια του σε σχετικά ελεύθερη μετάφραση στα Ελληνικά ήταν ''θέλω να τρώω ξύλο ,συνήθως από περισσότερα από ένα άτομα ταυτόχρονα διότι έτσι νιώθω πως αποσυμφορείται η έντονη ψυχική πίεση κ άγχος που νιώθω στη ζωή μου''.Κ στα καπάκια πέρασε σε περιγραφή περιστατικών ξυλοδαρμού του για κανα 10λεπτο.Αναφέρει συχνότητα ξυλοδαρμού του 1 φορά το μήνα οπωσδήποτε. Τρια περιστατικά  τον έχουν στείλει νοσοκομείο κ έχει χάσει συνολικά 6 δόντια ως σήμερα.

 

Τα απομνημονεύματα ενός γκέι ψυχολόγου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπει ο paredwse ότι το thread της ΕΡΤ που ήταν ψόφιο από τον Ιούλιο έχει νέο post. "Ας μπω να το κλειδώσω" σκέφτεται. Μέσα όμως, ω τι έκπληξη, υπήρχε η είδηση του site για το ψηφιακό αρχείο.

Insomnia news - To παρασκήνιο μιας δημοσίευσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι να το πεταξω θελω. Τωρα το τι το εκανα, πριν απο 5 χρονια, κατι σχετικο με breaking bad, αλλα οχι breaking bad.

 

Δώσε επιπλέον info φίλε μου.

 

G6GVVWa.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...