Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Αυτο με τα γυαλια το εχω παρατηρήσει σε μια φιλη η οποια δειχνει σοβαρη, γαλλικα και πιάνο φάση σε σημειο που οποιος δεν την ξερει σχεδόν προσεχει πως μιλάει οταν ειναι μπροστά. Ειναι εντελως το αντίθετο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ε ναι, δεν είναι για σένα αυτά.

Εσύ είσαι ΑΓΡΙΟ ΑΓΟΡΙ. ΜΟΝΟ.

Χ-)

με αρέσει να με δίνουν κ χαστούκια και νυχιές 

 

:D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αφορμή παραπάνω post, δεν είναι από τα πιο αντιαισθητικά πράγματα όταν μια γυναίκα χρησιμοποιεί εκφράσεις του στυλ «στ' αρχίδια μου», «τα ξύνω», «στον πούτσο μου» κλπ; Όχι όταν βρίζει γενικά, αλλά όταν συγκεκριμένα αναφέρεται σε πράγματα που δεν διαθέτει. Δεν ξέρω, προσωπικά μου προκαλεί αναγούλα, πιθανόν να είναι και δικό μου κόμπλεξ. Υπάρχει κανείς εκεί έξω που με καταλαβαίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αφορμή παραπάνω post, δεν είναι από τα πιο αντιαισθητικά πράγματα όταν μια γυναίκα χρησιμοποιεί εκφράσεις του στυλ «στ' αρχίδια μου», «τα ξύνω», «στον πούτσο μου» κλπ; Όχι όταν βρίζει γενικά, αλλά όταν συγκεκριμένα αναφέρεται σε πράγματα που δεν διαθέτει. Δεν ξέρω, προσωπικά μου προκαλεί αναγούλα, πιθανόν να είναι και δικό μου κόμπλεξ. Υπάρχει κανείς εκεί έξω που με καταλαβαίνει;

Και εμενα με ενοχλει αυτο. Ισως μερικες γυναικες να πουνε "ισα δικαιωματα" και αλλα κουλα, αλλα φυσικα ο σεξισμος ειναι οκ οταν ειναι υπερ μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έκανε πάλι;  :ph34r:

στην αναζητηση εβγαλε διαφορες επιλογες.για να κανεις αναζητηση πχ σε συζητήσεις πρεπει να πας μέσω λαμιας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αφορμή παραπάνω post, δεν είναι από τα πιο αντιαισθητικά πράγματα όταν μια γυναίκα χρησιμοποιεί εκφράσεις του στυλ «στ' αρχίδια μου», «τα ξύνω», «στον πούτσο μου» κλπ; Όχι όταν βρίζει γενικά, αλλά όταν συγκεκριμένα αναφέρεται σε πράγματα που δεν διαθέτει. Δεν ξέρω, προσωπικά μου προκαλεί αναγούλα, πιθανόν να είναι και δικό μου κόμπλεξ. Υπάρχει κανείς εκεί έξω που με καταλαβαίνει;

 

θελουν την προσοχη σου ρει.

 

Σπερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εζω δει και γυναικες (μεγαλυτερης ηλικιας) να @%^@σταυριζουν

 

in other news

 

παντα με ξαφνιαζε το γεγονος που σκανε αντρογυνα στην ιδια ταξη για να παρακολουθησουν το ιδιο μαθημα και ας ειναι eclass...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εζω δει και γυναικες μεγαλυτερες ηλικιας να @%^@σταυριζουν

Αυτά είναι τα ωραία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MILF,GILF και λοιπές δυνάμεις.

Οι γιαγιούλες είναι άλλη φάση.

BTW

Χυλοπιτούλα σήμερα,

Περιμένω 2 παιδιά σήμερα έξω από το Library για να δουλέψουμε 1 project και ήρθαν 2 κορίτσια με 1 κάμερα και 1 μικρόφωνο.Θέλανε να κάνουνε μια ερώτηση για μια sim card brand και ρωτούσαν διάφορους.

Η κοπέλα με το μικρόφωνο:1,75,μπλε ματάκια,ξανθούλα,σωματούμπα σαν αυτό 9+4432631_300.jpg και μόλις μου έκανε την ερώτηση της ζήτησα το τηλέφωνο της....η άλλη βιντεοσκοπούσε.... κλείσανε την κάμερα και φύγανε...πολύ πιθανόν να με δείτε στο yt.Λεβεντιά :P

Αχχχχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...