Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πριν μερικες μερες σηκωθηκα μες το αγριο χαραμα για κατουρημα ετσι οπως εχω κατεβασει το ενα ποδι και εχω σηκωθεί για να πατησει και το αλλο με καποιο ανεξήγητο τροπο το κοπαναω στη γωνια του κρεβατιου.χοροπήδαγα και ουρλιαζα χωρις να βγαζω ηχο ισα με κανα 10λεπτο.εβαλα παγο αλλα τζιφος χθες ειδα οτι εχει γινει μια μελανια στη καμαρα της πατουσας ολη δικια μου ειναι.η μανα μου ειπε:παιδι μου μονο σε εσενα ολα αυτα..

 

 

Well done miss..  B)​   Ήμουνα σίγουρος πως κάτι καινούριο θα έχεις για μας.  :D

 

 

Αυτό το ''ούρλιαζα χωρίς να βγάζω ήχο''  πωτς γκένεν?!? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

σαν τη διαφημιση του μπαρδεμ που δεν ακουγεται το ουρλιαχτο.αμα καθε φορα που χτυπαγα εβαζα μπρος το καλο το ουρλιαχτο ζητω που καηκαμε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Έχω τελειώσει από εργαστήριο και πάω προς τη στάση να πάρω λεωφορείο κατεβαίνοντας τις εξωτερικές σκάλες της σχολής, οι οποίες έχουν μηδαμινό φωτισμό (χειμερινό εξάμηνο). Πιο πίσω μου κατεβαίνει μία, ίδιο τμήμα. Γυρνάω να δω ποιος είναι, την κοιτάω - με κοιτάει, γυρνάω πάλι και συνεχίζω. Έχω κατέβει το πρώτο σετ των σκαλιών και ακούω ένα κούφιο ΓΚΝΤΟΥΠ. Δεν έπαθε τίποτα σοβαρό.

 

-Καλοκαίρι, είμαι περίπτερο. Έχω πάρει τα σκατουλάκια μου και περιμένω ρέστα. Από τα αριστερά μου ακούω περπάτημα, πλησιάζει. Γυρνάω να δω, ανταλλάσσουμε ματιές. 3 μέτρα πιο κάτω κάπου δεν πατάει καλά με το σανδάλι της, φεύγει προς τα μπροστά και σωριάζεται. Το σαλβάρι δεν έπαθε τίποτα.

 

-Δευτέρα που μας πέρασε, περιμένω λεωφορείο ν' ανέβω. Κοιτάω προς το κυλικείο, βγαίνουν 3 μαζί, 99% ΣΕΥΠ. Ελέγχω ώρα στο ρολόι και ακούω αυτό τον γνώριμο κούφιο ήχο που κάνει ο κώλος όταν προδίδεται απ' τη βαρύτητα. Της έπεσαν οι σημειώσεις και είχε νερά κάτω.

 

Σ-Συγνώμη...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Έχω τελειώσει από εργαστήριο και πάω προς τη στάση να πάρω λεωφορείο κατεβαίνοντας τις εξωτερικές σκάλες της σχολής, οι οποίες έχουν μηδαμινό φωτισμό (χειμερινό εξάμηνο). Πιο πίσω μου κατεβαίνει μία, ίδιο τμήμα. Γυρνάω να δω ποιος είναι, την κοιτάω - με κοιτάει, γυρνάω πάλι και συνεχίζω. Έχω κατέβει το πρώτο σετ των σκαλιών και ακούω ένα κούφιο ΓΚΝΤΟΥΠ. Δεν έπαθε τίποτα σοβαρό.

 

-Καλοκαίρι, είμαι περίπτερο. Έχω πάρει τα σκατουλάκια μου και περιμένω ρέστα. Από τα αριστερά μου ακούω περπάτημα, πλησιάζει. Γυρνάω να δω, ανταλλάσσουμε ματιές. 3 μέτρα πιο κάτω κάπου δεν πατάει καλά με το σανδάλι της, φεύγει προς τα μπροστά και σωριάζεται. Το σαλβάρι δεν έπαθε τίποτα.

 

-Δευτέρα που μας πέρασε, περιμένω λεωφορείο ν' ανέβω. Κοιτάω προς το κυλικείο, βγαίνουν 3 μαζί, 99% ΣΕΥΠ. Ελέγχω ώρα στο ρολόι και ακούω αυτό τον γνώριμο κούφιο ήχο που κάνει ο κώλος όταν προδίδεται απ' τη βαρύτητα. Της έπεσαν οι σημειώσεις και είχε νερά κάτω.

 

Σ-Συγνώμη...

 

 Μη δεις θηλυκό ε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε slipknot ποιος εισαι?εχεις φωτο στο γνωστο το θεμα?οχι τιποτα αλλο αμα κατα τυχη συναντηθουμε παιζει να προσγειωθει κανα λεωφορείο πανω μου. :whistle: :fear: :X

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γατοκόριτσο το νου σου!Εξαφανιζόλ!!!

 

Περιμένω να έρθει ο Justin Bieber για συναυλία στην Ελλάδα, θα επιχειρήσω ανθρώπινο domino spiral.

 

λολ  για Ρουβά δεν το έχεις σκεφτεί?Belieber??  :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Έχω τελειώσει από εργαστήριο και πάω προς τη στάση να πάρω λεωφορείο κατεβαίνοντας τις εξωτερικές σκάλες της σχολής, οι οποίες έχουν μηδαμινό φωτισμό (χειμερινό εξάμηνο). Πιο πίσω μου κατεβαίνει μία, ίδιο τμήμα. Γυρνάω να δω ποιος είναι, την κοιτάω - με κοιτάει, γυρνάω πάλι και συνεχίζω. Έχω κατέβει το πρώτο σετ των σκαλιών και ακούω ένα κούφιο ΓΚΝΤΟΥΠ. Δεν έπαθε τίποτα σοβαρό.

 

-Καλοκαίρι, είμαι περίπτερο. Έχω πάρει τα σκατουλάκια μου και περιμένω ρέστα. Από τα αριστερά μου ακούω περπάτημα, πλησιάζει. Γυρνάω να δω, ανταλλάσσουμε ματιές. 3 μέτρα πιο κάτω κάπου δεν πατάει καλά με το σανδάλι της, φεύγει προς τα μπροστά και σωριάζεται. Το σαλβάρι δεν έπαθε τίποτα.

 

-Δευτέρα που μας πέρασε, περιμένω λεωφορείο ν' ανέβω. Κοιτάω προς το κυλικείο, βγαίνουν 3 μαζί, 99% ΣΕΥΠ. Ελέγχω ώρα στο ρολόι και ακούω αυτό τον γνώριμο κούφιο ήχο που κάνει ο κώλος όταν προδίδεται απ' τη βαρύτητα. Της έπεσαν οι σημειώσεις και είχε νερά κάτω.

 

Σ-Συγνώμη...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...