Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γάμησα πάλι.

 

 

Ξεκολλάει ένα πλαστικό πλακάκι και πέφτει πίσω από το ψυγείο.

Τέτοιο ψυγείο. Βαρύ πράμα, με πράματα γεμάτο και εσπρεσιέρα πάνω του.

Επιστρατεύω απέραντη μυική δύναμη και 2-3 ακούσιες πορδές, και το τραβάω πίσω με το σκεπτικό να ψαρέψω το πλακάκι με μία σκούπα.

Φεύγει ο σωλήνας της αποχέτευσης του νερού. Γεμίζει ο τόπος νερά, μέσα στα οποία κολυμπάνε πολύμπριζα.

Τραβάω πίσω και το ψυγείο της κοκακόλα για να σφουγγαρίσω το μπάχαλο.

Φεύγει κοκακόλα από το πάνω-πάνω ράφι, πέφτει στο κάτω-κάτω, ανοίγει και τα κάνει όλα κοκα-κώλο.

 

 

Ούτε ο μίστερ μπιν τέτοιο combo.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Γάμησα πάλι.

 

 

Ξεκολλάει ένα πλαστικό πλακάκι και πέφτει πίσω από το ψυγείο.

Τέτοιο ψυγείο. Βαρύ πράμα, με πράματα γεμάτο και εσπρεσιέρα πάνω του.

Επιστρατεύω απέραντη μυική δύναμη και 2-3 ακούσιες πορδές, και το τραβάω πίσω με το σκεπτικό να ψαρέψω το πλακάκι με μία σκούπα.

Φεύγει ο σωλήνας της αποχέτευσης του νερού. Γεμίζει ο τόπος νερά, μέσα στα οποία κολυμπάνε πολύμπριζα.

Τραβάω πίσω και το ψυγείο της κοκακόλα για να σφουγγαρίσω το μπάχαλο.

Φεύγει κοκακόλα από το πάνω-πάνω ράφι, πέφτει στο κάτω-κάτω, ανοίγει και τα κάνει όλα κοκα-κώλο.

 

 

Ούτε ο μίστερ μπιν τέτοιο combo.

 

isxtrfZ.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γω παλιότερα είχα βάλει στην πρίζα καλώδιο τηλεόρασης και εκεί που το κρατούσα ηταν φαγωμένο και με χτύπησε το ρεύμα 
έπεσε η ασφάλεια κ έπαθα blackout για μερικά δευτερόλεπτα/λεπτά? ιδέα δεν έχω πόσο
πάντως είχε μαυρίσει το χέρι μου απο τον καπνό που κάηκε το καλώδιο και νόμιζα οτι κάηκα
αλλα δεν έπαθα τίποτα  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο χέρ ειχα καεί μικρός
ανέβηκα με μια καρέκλα να βάλω φαγητό και είχα ανάψει το μάτι της κουζίνας για να το ζεστάνω αλλα άναψα λάθος μάτι και πάτησα στο αναμμένο με το χέρι μου και κόλλησε η παλάμη 
μετα απο κανα 2 μέρες ανακάλυψα ενα χαρτοκόπτη στην αποθήκη και πήγα να δω πως δουλεύει και καταλάθος έκοψα την παλάμη μου απο άκρη σε άκρη (την καμμένη )  

:mellow: 

μια άλλη φορά είχα πάρει ενα καμινέτο και έκλαιγα μια καρέκλα και έπεσε πλαστικό στο χέριμ και κόλλησε  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6dce5DN.jpg

Εγω με ενα απο αυτα ειχα αλεσει για λιγο το καλωδιο του. Δεν επαθα τιποτα, ουτε και το mixer.

 

Την πρωτη μερα στην δουλεια ειχα ξεχασει το καπακι/φελο ενος blender μεσα στο blender και το τσακισα.

 

Πριν απο χρονια ειχα βαλει ενα κουταλι μεσα σε μια μηχανη του κιμα με αποτελεσμα να γαμηθει αναποδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα βάλει τη μηχανή που κολάει τσέρκια στα δέματα να μου φτιάξει permanent βραχιόλι.

Η πλάκα είναι πως δεν μούσπασε το καρπό,αλλά στη πίσω πλευρά της παλάμης (μετά από 40 χρόνια :o ) υπάρχουν κάτι σημαδάκια...ακόμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα τουαλέτα,έπεσε το καπάκι της λεκάνης και μάγκωσε το εργαλείο,αιμάτωμα,πάνω στην ταραχή και τον πόνο,γλίστρησα και έπεσα πάνω στο μεταλλικό στήριγμα της πετσέτας του μπάνιου.Με αυτά και με αυτά έσπασα και τον καθρέφτη του μπάνιου...Θα επακολουθήσουν 7 χρόνια γκαντεμιάς να υποθέσω.

......................................

............

Καλά μυαλά

:wub:  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι πρέπει είναι σήμερα για χταποδάκι ουζάκι.

Σήμερα

Ειναι να πάρεις την μοτο, γυαλί Αεροπόρου και να κόβεις βόλτες ή να βγεις εκτός Αθηνών.

 

Πιάσαμε καλά χιλιόμετρα σήμερα.

 

Σπερες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γατοκορίτσι   με τόσα που σου έχουν συμβεί κατά καιρούς   έπρεπε ήδη να έχεις ανοίξει τέτοιο topic.  :P

το εχω σκεφτει αλλα ηδη μου εχει βγει το ονομα δεν θελω να το παρακανω αλλα ας συνδραμω στη μικρη μας συζητηση.

 

πριν μερικες μερες σηκωθηκα μες το αγριο χαραμα για κατουρημα ετσι οπως εχω κατεβασει το ενα ποδι και εχω σηκωθεί για να πατησει και το αλλο με καποιο ανεξήγητο τροπο το κοπαναω στη γωνια του κρεβατιου.χοροπήδαγα και ουρλιαζα χωρις να βγαζω ηχο ισα με κανα 10λεπτο.εβαλα παγο αλλα τζιφος χθες ειδα οτι εχει γινει μια μελανια στη καμαρα της πατουσας ολη δικια μου ειναι.η μανα μου ειπε:παιδι μου μονο σε εσενα ολα αυτα..

 

και θελω να σημειώσω οτι μπορει να εχω γκρεμοτσακιστεί και αρρωστησει ισα με χιλιες φορες αλλα ποτε δεν εχω σπασει κατι εκτος απο το κεφαλι μου αλλα ημουν πολυ μικρη δεν πιανετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...