Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καρφωσα ενα probe/θερμομετρο στο δαχτυλο μου σημερα. Και σκεφτομουνα εδω και καιρο, πως και δεν εχω παθει ουτε ενα ατυχημα. Παρτα τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Μιλαγα με καποιον και λεγαμε κατι μαλακιες. Ειχα ενα χαρτι κουζινας στο χερι και το probe στο αλλο, και για καποιο λογο αρχισα να το καρφωνω πανω στο χαρτι. Το δαχτυλο μου ηταν απο πισω. It did not see that coming.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι που λέτε στο κομμωτήριο με δυο φίλους μου και αστειευόμαστε με ένα γέρο ενώ περιμένω για κούρεμα. Τελειώνει κάποια στιγμή ο κουρέας, παίρνω θέση και αρχίζω να του εξηγώ πως να με κάνει. Του εξηγώ λεπτομερέστατα τι θέλω αλλά τον βλέπω να ζορίζεται να καταλάβει και να μην ανταποκρίνεται σ'αυτά που του λέω όσο με φαίρνει γύρω κι εξετάζει το μαλλί μου. Τέλος πάντων, το παίρνει απόφαση κάθεται κάτω, παίρνει τη μηχανή και ξεκινάει να μου παίρνει τη δεξιά μεριά. Ενώ μιλάω με τα παιδιά και παρακολουθώ τις κινήσεις του, ξαφνικά τον βλέπω να σταματά και να μένει κόκαλο. Τι στο πέο λέω από μέσα μου, τι έπαθε και πριν προλάβω να το καταλάβω έχει χαθεί από δίπλα μου. Γυρνάω, κοιτάω, το κομμωτήριο όλο άδειο. Σαστίζω, στρέφω το βλέμμα μου στο καθρέφτη μα δε βλέπω την αντανάκλαση μου. Μένω μαλάκας για μια στιγμή μέχρι που εμφανίζεται στο καθρέφτη μήνυμα "Peer connection lost". Ε ρε πούστη λέω, τώρα βρήκε; Περιμένω για λίγο μέχρι που εξαφανίζεται και βλέπω πάλι τον εαυτό μου με την ιδιοκτήτρια από πίσω να μιλάει στο τηλέφωνο. Στα καπάκια εμφανίζεται και το παλικάρι δίπλα μου και συνεχίζει κανονικά από κει που'χε μείνει.

 

Λοιπόν παιδιά αυτά παθαίνετε άμα διαβάζετε δίκτυα μέχρι τις 5.

Πω,μλκ μου,αγριέψανε τα e-narcs απ´ την εποχή μου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είδα στον ύπνο μου οτι ξύπνησα και κάτι με χτύπησε και λιποθύμησα. Όταν συνήλθα η ώρα ήταν 3:00 τα μεσάνυχτα(το έβλεπα στο ρολόι του ταβανιού )και άρχισαν να τρίζουν οι πόρτες στο σπίτι και να φυσάει . Δεν μπορούσα να κουνηθώ και κοίταζα αναγκαστικά το ταβάνι για ώρα. Σε μια φάση ανοίγει η ντουλάπα και βγαίνει μια γκόμενα με βυζάρες , κωλάρα , ουρά και κέρατα 
λέω "τι στο.. :ph34r:  :ph34r:  :ph34r: " και μου λέει "ήρθα να σε πάρω , δεν έχουμε πολύ χρόνο" 
σε μια φάση κει που μπηδιόμαστε μπαίνει μέσα απο την μπαλκονόπορτα (χωρίς να την ανοίξει , πέρασε και έσπασε κ τον τοίχο) ενα γομάρ σαν ταύρος όρθιος στα δύο πόδια και μόλις μας βλέπει αρχίζει να ουρλιάζει  
τη σπρώχνω και σηκώνομαι όρθιος και ένιωσα λες και με χτύπησε ρευμα , τα χέρια μου είχαν βγάλει νύχια μακριά σαν τα δάχτυλα μου και είχε αλλάξει το πρόσωπο μου , είχα δόντια που προ εξείχαν και ήταν λες και άκουγα πολύ ποιο βαθιά  

τότε άρχισε να κάνει βήματα προς τα πίσω και τον επιτέθηκα και του δάγκασα το λαιμό 
εκείνη τη στιγμή ξύπνησα απο τηλεφώνημα που έκαναν λάθος  :mellow: 

μέθρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Της πουτάνας σου λέει.

 

Παίρνει τηλ. ο κουριεράς ότι είναι από κάτω. Το σηκώνω εγώ μέσα στον ύπνο μου, και όπως σηκώνομαι ταυτόχρονα και γω, πέφτει το κινητό κάτω και φέρνει πέντε τούμπες. Σκύβεις να το σηκώσεις και αφού το πιάνεις παίρνεις σβάρνα με τον κώλο σου στο γραφείο αυτές τις μαλακίες που αρχειοθετείς μέσα χαρτιά και ρίχνεις και ένα άει γαμήσου καθώς φέρνεις το κινητό στο πρόσωπό σου.

 

Αφού δε φάγαμε και ξύλο, καλά είμαστε.  :-(

Και σε λίγες ώρες γράφω και είμαι με κάτι ωρίτσες ύπνο. 

 

Γαμωμέρα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο ενοχλητικό είναι να μην μπορείς να αλλάξεις μια αξιολόγηση σε ένα μέλος...στη τελική δικιά σου είναι ότι θέλεις γράφεις...εγώ μετά απο 2 βδομάδες άλλαξα γνώμη...και θέλω να βάλω αρνητική... πφφ όλο απατεώνες έχει γεμίσει πλέον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πόσο ενοχλητικό είναι να μην μπορείς να αλλάξεις μια αξιολόγηση σε ένα μέλος...στη τελική δικιά σου είναι ότι θέλεις γράφεις...εγώ μετά απο 2 βδομάδες άλλαξα γνώμη...και θέλω να βάλω αρνητική... πφφ όλο απατεώνες έχει γεμίσει πλέον

Κάνε report
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι που λέτε στο κομμωτήριο με δυο φίλους μου και αστειευόμαστε με ένα γέρο ενώ περιμένω για κούρεμα. Τελειώνει κάποια στιγμή ο κουρέας, παίρνω θέση και αρχίζω να του εξηγώ πως να με κάνει. Του εξηγώ λεπτομερέστατα τι θέλω αλλά τον βλέπω να ζορίζεται να καταλάβει και να μην ανταποκρίνεται σ'αυτά που του λέω όσο με φαίρνει γύρω κι εξετάζει το μαλλί μου. Τέλος πάντων, το παίρνει απόφαση κάθεται κάτω, παίρνει τη μηχανή και ξεκινάει να μου παίρνει τη δεξιά μεριά. Ενώ μιλάω με τα παιδιά και παρακολουθώ τις κινήσεις του, ξαφνικά τον βλέπω να σταματά και να μένει κόκαλο. Τι στο πέο λέω από μέσα μου, τι έπαθε και πριν προλάβω να το καταλάβω έχει χαθεί από δίπλα μου. Γυρνάω, κοιτάω, το κομμωτήριο όλο άδειο. Σαστίζω, στρέφω το βλέμμα μου στο καθρέφτη μα δε βλέπω την αντανάκλαση μου. Μένω μαλάκας για μια στιγμή μέχρι που εμφανίζεται στο καθρέφτη μήνυμα "Peer connection lost". Ε ρε πούστη λέω, τώρα βρήκε; Περιμένω για λίγο μέχρι που εξαφανίζεται και βλέπω πάλι τον εαυτό μου με την ιδιοκτήτρια από πίσω να μιλάει στο τηλέφωνο. Στα καπάκια εμφανίζεται και το παλικάρι δίπλα μου και συνεχίζει κανονικά από κει που'χε μείνει.

 

Λοιπόν παιδιά αυτά παθαίνετε άμα διαβάζετε δίκτυα μέχρι τις 5.

 

Στην αρχή ήμουν σε φάση: Τι διάολο πότε πήγε για κούρεμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαίνεις news247 να δεις αν έγινε τίποτα συνταρακτικό και σήμερα, και πετυχαίνεις αυτό και αρχίζεις να το διαβάζεις "για πλάκα". Ε άι στο διάολο πρωινιάτικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαίνεις news247 να δεις αν έγινε τίποτα συνταρακτικό και σήμερα, και πετυχαίνεις αυτό και αρχίζεις να το διαβάζεις "για πλάκα". Ε άι στο διάολο πρωινιάτικα

 

torrent σημερα τα ξημερωματα

 

JgiWR.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...