Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικα η ολη φαση της Κυριακης ευνοει τα μεγαλα καταστηματα με αρκετο προσωπικο και μονο. Ειδικα δε αν γινει κανα περιεργο και ανοιγουν ολες τις Κυριακες τους ετους (που δεν εχω ακουσει αν το πανε προς τα κει αλλα κατι μου λεει πως δε θα αργησουμε να το δουμε και αυτο).

 

Τελικα ηταν εντελως χαλια. Αν και δεν επαιζει πολυ αγοραστικο κοινο παρολο που το Κεντρο ηταν καταμεστο απο κοσμο. Χαζολογημα και ελαχιστες σακουλες. Και not a single fuck was given απο σας, απλα αναφερεω.

 

Παιχνιδι πηγε βρε να κανει ο καψερος σε στυλ δημοτικου boys are better than girls, να του την ελεγες, να στην ελεγε και μετα να σου εδεινε δαχτυλιδι απο μπυροκουτακι :lol:

δεν το βρηκα τοσο χαλια.ειχε σιγουρα πολυ λιγοτερο κοσμο απο τις γιορτες.τσιμπησα κανα 2 μπλουζακια και ανακαλυψα οτι το πιο αγαπημενο βιβλιο των παιδικων μου χρονων εχει και συνεχεια.

tumblr_ljis5nEmuS1qj0zk3o1_500.gif

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

  • Moderators

δεν το βρηκα τοσο χαλια.ειχε σιγουρα πολυ λιγοτερο κοσμο απο τις γιορτες.τσιμπησα κανα 2 μπλουζακια και ανακαλυψα οτι το πιο αγαπημενο βιβλιο των παιδικων μου χρονων εχει και συνεχεια.

Οντως ηταν λιγοτερος κοσμος αλλα still ποιοτικα χαλια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ αρχιζω και τα περνω..

ψαχνω πληροφορίες για το βιβλιο που ελεγα στο προηγουμενο μνμ και εχω μείνει παγωτο.καταρχας εχει βγει μονο στα ισπανικα(απο ισπανικο εκδοτικο οίκο) το 2010(?) και στα ελληνικα το 2013.δεν βρισκω πουθενα αγγλικη εκδοση.ο συγγραφεας που ειναι αμερικανος υποτιθεται οτι πεθανε το 2008.

πιασε το αυγο και κουρευτο.. <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά να ρωτήσω κάτι; Είναι πολύ αφελές/ανόητο/τρελό να αγοράσει κάποιος στην Ελλάδα, iphone 5 ή 5s ή 5c; Για το οικονομικό κομμάτι μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα τα εχει καποιος και το γουσταρει γιατι να μην τα δωσει?

το θεμα ξερεις ποιο ειναι, οτι μπορει ο αλλος που θα το δει να πει "α κοιτα, ο κοσμος δεν εχει να φαει και εκεινος εχει iphone"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τα βάλεις κάτω τα χρήματα και δεις ότι βγάζεις τον μήνα, πάρτο. Ή για να μη χτυπάει τόσο στο μάτι του αλλουνού, απλά πάρε καμιά άλλη μάρκα.

 

Α, και

 

 

1470279_674091415968633_1600892072_n.png

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κόσμος λέει: 'Α κοίτα τον η φτώχεια φτώχεια αλλά το iphone με τις 456 δόσεις το πήρε για να πουλήσει μούρη στις γκόμενες.'

Πόσες φορές εχω δει ανθρώπους να τσιγκουνεύονται να δώσουν 1,40 για εισιτήριο αλλά όχι 600 ευρώ για ένα τηλέφωνο..

 

Αποστολή από το GT-S5300 με τη χρήση Insomnia App

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσες φορες εχω δει ποστ... Που ο αλλος εχει σκασει 600 ευρω στην καλυτερη για iphone και ζηταει να μαθει πως θα βαλει την ταδε εφαρμογη σπασμενη στο κινητο που κοστιζει 0.99€...

 

Ελεος...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...