Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω αν σε τρόλαρε περισσότερο το delivery boy ή εγώ.

Anyway

Λάκτα και πουράκια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Revolver, θα τραβήξω revolver... με τρολάρεις, δεν παίζει. Ποιου επαγγελματισμού βρε θηρίο, του κατόπιν εορτής; αυτού που αρχικά παρέδωσε δέμα με αντικαταβολή 700Ε και έφυγε χωρίς να πληρωθεί; δεν το παίρνει χαμπάρι μέχρι να πάρω εγώ τηλ. να γυρίσει να πληρωθεί και μετά τι, ανησυχεί μήπως τον φώναξα πίσω για να του δώσω λιγότερα και μου τα ξαναμετράει πίσω από την πόρτα. Ξαναφορτώνω τώρα και μου είχε περάσει, που να τα χάσει στο δρόμο ο μαλάκας.

 

Άσε, πάμε παρακάτω.

 

ωρε φραγκα.

 

in other news

 

Παω να πιασω τον στυλο στο βαγονι του μετρο και πιανω αφρατο κωλο. I am not that short και το χερι μου δεν κοιταγε διαγωνια και προς τα κατω. Κοιταω, μαζευω και συνειδητοποιώ οτι ο κωλος απειχε 1,5μ απο το πατωμα...

 

Μπασκεμπολιστριες, what did you expect.

 

σπερες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@revolver

Σταμάτα κολασμένε, δεν είναι ώρα για drooling.


ωρε φραγκα.

Χα. Πολύ θα το 'θελα. Αλλά έχω καταντήσει κέντρο εξυπηρέτησης για φίλους μιας και το πολύωρο ξύσιμο πάνω στο pc -και οι γνώσεις/ενημέρωση προσφορών- πάει σύννεφο. Κοινώς, ήταν αγορά για άλλον. Χαίρομαι τις συσκευασίες όμως, δεν μπορείς να πεις... :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Eμενα ήρθε ο βλάκας ο κουριερ σήμερα, χτυπουσε τα θηροτηλέφωνα, φυσικά δεν άνοιξα και αφησε χαρτάκι και έφυγε.. Παρε ρε βοδι ένα τηλ. ήρθες ως την πόρτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωρε φραγκα.

 

in other news

 

Παω να πιασω τον στυλο στο βαγονι του μετρο και πιανω αφρατο κωλο. I am not that short και το χερι μου δεν κοιταγε διαγωνια και προς τα κατω. Κοιταω, μαζευω και συνειδητοποιώ οτι ο κωλος απειχε 1,5μ απο το πατωμα...

 

Μπασκεμπολιστριες, what did you expect.

 

σπερες

 

 

pix vids or never happened =p

 

Εγώ πήγα και είδα το ender's game (μιας και ως άνεργος θα έχω παααααααααααρα πολύ ελεύθερο χρόνο...)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν είσαι 12χρονο ίσως να το ευχαριστηθείς, αλλιώς πίπα ολικής τίγκα στο κλισέ. Όταν είδα στα end credits τα ονόματα των Orci & Kurtzman (ως producers) μου λύθηκαν όλες οι απορίες... Βασικά και ο σκηνοθέτης έχει κάνει το "X-Men Origins: Wolverine" άρα τι να λέμε τώρα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pix vids or never happened =p

 

 

δεν ειμαι εφηβος. θα με βαλουν μεσα δηλαδη

 

Εγώ πήγα και είδα το ender's game (μιας και ως άνεργος θα έχω παααααααααααρα πολύ ελεύθερο χρόνο...)

 

ακουσα οτι ηταν καλυτερο απο το gravity σε γραφικα και φωτισμο...

 

 

the radical one

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...