Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μην το παίρνεις κατάκαρδα ρε συ gtr, συμβαίνει και στα καλύτερα παιδιά. Να σκεφτείς, πχ, ότι η μισή ελλάδα νομίζει ότι "μπουγάτσα με τυρί" είναι διαφορετική ονομασία για την "τυρόπιτα". Μουαχαχ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ειμαι απαραδεκτος ! Τοσο καιρο νομιζα οτι ειναι διαφορετικη ονομασια για το τζατζικι, θα παω να παρω αυριο να δοκιμασω

μετά τη πρώτη κουταλιά να γράψεις εντυπώσεις. Αν νιώθεις adventurous τσιμπα και μια ρωσικη για combo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι απαραδεκτος ! Τοσο καιρο νομιζα οτι ειναι διαφορετικη ονομασια για το τζατζικι, θα παω να παρω αυριο να δοκιμασω .

 

Να βρεις καμια καλη να καιει, οχι καμια φλωρικη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οk οι δυο είναι κρέατα σάπια, αλλά οι άλλες τρεις το κουνάνε υπέροχα.....τόσο που σκάω σκαμπιλια στην οθόνη του pad.....

πάτησα μερικά τυχαία βίντεο στο youtube και βγήκε το παρακάτω enjoy

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.youtube.com/watch?v=xXW6IeeiQ8g

 

 

Tο έχουν γαμήσει την μάνα εκεί στο Κωλοράντο ε. Γκολ η ρεπόρτερ. Δείτε προς το τέλος. 4.30 και μετά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To λοιπόν.

Έρχεται κούριερ, με ξυπνάει πουρνό πουρνό και αφήνει δέμα. Με μισό μάτι ανοιχτό, υπογράφω, αφήνω το κουτί στον πάγκο και ευθύς ξανά στα σκεπάσματα. Τυραννιέμαι κανα 20λεπτο και δεν με ξαναπαίρνει ύπνος. Σιχτίρ, σηκώνομαι. Καφές, μπλα μπλα, πάω ν'ανοίξω κουτί. Και συνειδητοποιώ ότι δεν είναι ένα από τα 2 που περίμενα και ήταν ήδη πληρωμένα με PP, αλλά το 3ο που κανονικά ήταν σήμερα να με ενημερώσουν με αρ.παραγγελίας/voucher κούριερ κι οπότε λογικά να παραλάβω Δευτερα.

 

Ω, τι χαρά. Αλλά..αλλά... w...??? wh...??? wait a minnnnn..... (!): Λεπτομέρειες: α ναι, το οποίο ήταν με αντικαταβολή. [...] Τηλέφωνο, ενημέρωση, μετά από καμιά ώρα επιστρέφει. Παραλείπω τον διάλογο που ήδη μου γέννησε μια μικρή διάθεση να του ρίξω μια ανάστροφη... τεσπά, τα δίνω, τα παίρνει, τα μετράει, αντιός, αντιός. Κλείνω πόρτα. Αλλά, χμμ, δεν ακούω πόρτα ασανσέρ, τι στο... ματάκι.

 

Και είναι ακόμη εκεί. Και... τα ΞΑΝΑΜΕΤΡΑΕΙ. Ω ναι, τα ΞΑΝΑΜΕΤΡΑΕΙ.

Διότι ΜΕΓΙΣΤΕ ΜΑΛΑΚΑ (ποιος είναι ποιος, αμφίβολο πλέον), σε φώναξα πίσω για τη μαλακία σου και η μία δεν ήταν αρκετή, ξαναμέτρησέ τα μήπως φρόντισα να σου δώσω λιγότερα.

 

ΣΤΑ ΔΙΑΛΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε πείραξε που τα ξαναμέτρησε?

Weird

ΒΤW στην Λέρο σταμάτησαν να πέρνουν άτομα ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι για την πρώτη προφανώς, για το ξανά με το κλείσιμο της πόρτας, ναι.

Διότι ΜΕΓΙΣΤΕ ΜΑΛΑΚΑ (ποιος είναι ποιος, αμφίβολο πλέον), σε φώναξα πίσω για τη μαλακία σου και η μία δεν ήταν αρκετή, ξαναμέτρησέ τα μήπως φρόντισα να σου δώσω λιγότερα.

Τι δεν καταλαβαίνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι...είναι λόγος να εκνευρίζεσαι?ίσα ίσα θα έπρεπε να το θεωρήσεις ως σημάδι επαγγελματισμού..δεν κάνω πλάκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Revolver, θα τραβήξω revolver... με τρολάρεις, δεν παίζει. Ποιου επαγγελματισμού βρε θηρίο, του κατόπιν εορτής; αυτού που αρχικά παρέδωσε δέμα με αντικαταβολή 700Ε και έφυγε χωρίς να πληρωθεί; δεν το παίρνει χαμπάρι μέχρι να πάρω εγώ τηλ. να γυρίσει να πληρωθεί και μετά τι, ανησυχεί μήπως τον φώναξα πίσω για να του δώσω λιγότερα και μου τα ξαναμετράει πίσω από την πόρτα. Ξαναφορτώνω τώρα και μου είχε περάσει, που να τα χάσει στο δρόμο ο μαλάκας.

 

Άσε, πάμε παρακάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...