Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Κάτι μου θυμίζει η μελωδία του τραγουδιού στο spoiler αλλα δε μπορώ να θυμηθώ με τίποτα :-( αν ξέρει κανείς ας πει plz  :D 

 

 

 

 

Δεν έχω ιδέα τι σου θυμίζει brah  αλλά ωραίο κομματάκι.  :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έβλεπα στον ύπνο μου οτι στον τοίχο του δωματίου είχε αράχνες :mellow: 
πάω ποιο κοντά να δω και ηταν πολλές στο χρώμα του τοίχου ​σε διάφορα μεγέθη (σαν ενα router η μεγαλύτερη που μπορούσα να διακρίνω )
παίρνω λέει ενα axe και μια αναπτήρα και αρχίζω να τις καίω 
αρχίζουν να σπάνε ξαφνικά όλες και κατεβαίνει ενα πράγμα σαν αιδοίο με πόδια σε μέγεθος σχολικής τσάντας (δεν φαινόταν μέχρι εκείνη τη στιγμή)
δεν ηταν φυσιολογική αράχνη , είχε ακόμα και τη φυσούνα σαν την alien queen στον γκώλο της και έβγαζε αράχνες !

στο τέλος κατέβηκαν μαζι της όλες οι άλλες και βγήκαν απο την μπαλκονόπορτα και εξαφανιστηκαν :shock: 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πες οτι καταλαβαίνω γιατι δεν θέλουν να δουλέψουν οι έλληνες...

Το γιατι δεν θέλουν να δουλέψουν οι έλληνες που έχουν μαγαζί και πληρώνουν ΤΕΒΕ, δεν μπορω να το καταλάβω...

 

In other news

 

Αυτό δείχνει καλο

 

http://www.pcmag.com/slideshow/story/319119/ces-2014-photo-gallery/40

 

 

Μέρες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η έκδοση photoshop που χρησιμοποιώ είναι λέει τόσο παλιά που δεν μπορεί να σώσει στον καινούριο μου δίσκο γιατί είναι λέει πολύ μεγάλος για τα γούστα του (ο δίσκος). Πάλι που έχω κι έναν παλιό, μικρότερο, συνδεμένο και μπορεί να σώσει εκεί. Μάαααστα, μάαααστα. πρέπει να αρχίσω να εκσυγχρονίζω και το σοφτγουερ μου, τώρα που εκσυγχρόνισα το χαρντγουερ μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει γάτα.

 

Το έρρορ ήταν "you cannot save on mpla mpla because the disc is full". Ο δίσκος είναι 2 τερα, σχεδόν άδειος. Φωτοσοπ 7 τώρα ε. Γκούγκλωσα και βρήκα ότι το 7 δεν μπορεί να σώσει σε τόσο μεγάλους δίσκους... Το παρήγορο είναι ότι δεν είμαι ο μοναδικός στον κόσμο που χρησιμοποιεί ακόμα photoshop 7, κι άλλοι είχαν το ίδιο πρόβλημα. Έσωσα στον παλιό δίσκο και όλα οκ.

 

 

έντιτ, Αλέκο το πισί αυτό που πουλάς έχει και ποντίκι; Τι τιμή θα μας κάνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εκει που ησουν ανετος με dual monitors και εφτιαχνες τα excellakia σου, ξαφνικα βρισκεσαι με laptop 6ετιας και 13αρι μονιτορ...

 

feels bad man

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...