Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Πωωρε φίλε όντως τι λες. Νομίζω καλό είναι να το αφήσεις κάνα 2 βδομάδες και να τους το πας σε συγγενείς. Και να μην ζητήσεις χρήματα. Καμιά φορά πρέπει να υπολογίζεις και το ανθρώπινο του πράγματος.

 

Ειδάλλως το κρατάς και άσε τους συγγενείς να έρθουν και να το πάρουν και τότε να ζητησεις χρήματα. Που κατά την γνώμη μου είναι καλύτερο. Εκτός αν στις υπηρεσίες που ζήτησε είναι και το delivery στο σπίτι που τότε και μόνο τότε είσαι τυπικός και ζητάς χρήματα.

 

Ακόμη αν δεν έρθουν να το πάρουν εντός 9 μηνών το βάζεις στην αποθήκη και νομίζω σύμφωνα με το υπουργείο εμπορίου (δεν είμαι σίγουρος τσέκαρέ το πρώτα δεν βάζω και το χέρι μου στο ευαγγέλιο για την χρονική περίοδο) είναι δικό σου που τότε μπορείς να το πουλήσεις σαν μεταχειρισμένο.

Πάρε τηλέφωνο πρώτα και πες τους να έρθουν μετά απο μια εβδομάδα. Αν έρθουν τότε καλώς ειδάλλως τον κρατάς και μετά από 9 μήνες (ή όσο σου πει το υπουργείο εμπορίου) το πουλάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη σου πω ότι πούλησε ήδη τα πορνό από τον σκληρό! Έβγαλε ήδη την κάρτα γραφικών και την έβαλε σε ένα κουτάκι που χε κρατήσει και ειναι στο ράφι προς πώληση, και βέβαια η άδεια των windows ειναι έτοιμη για τον επόμενο πελάτη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πορνό πάνε στην συλλογή μου γιατί δεν μπορώ να εκβιάσω τον μακαρήτη για λεφτά αφού δεν είναι πλέον κοντά μας. Η gpu όχι ακόμα, αλλά την οθόνη την γλυκοκοιτάω γιατί χρειάζομαι μία. 

 

Δεν θέλω να σας κρατήσω σε αγωνία αλλά μου φέρανε να κάνω μονταζ σε εργασία/σχολικό βίντεο τύπου οικογενειακές ιστορίες. Μόλις το τελειώσω θα το ανεβάσω στο youtube


and i quote: Μυρτώ 22 ετών - μόλις έμαθε ότι είναι έγγυος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα στην δουλεια ειχα κατι νευρα, εχει χαρη η καταραμενη αναγκη..

 

Παω στον υπαλληλο του λεω θα μας φτασει αυτο ή να πω να φερουν κι αλλο(εχω αναλωσιμο υλικο). Εγω εχω 5μηνες εκει αυτος 10 χρονια..

 

Μου λεει οχι μην ανησυχεις, φτανει.

 

Ερχεται η ωρα που διαψευτηκε και δεν εφτασε, ερχεται ο προισταμενος και με βαζει μπροστα, αρχιζει να φωναζει σαν λυσασμενος χωρις να με αφηνει να μιλησω.

 

Του λεω εγω τον ρωτησα πριν γινει ολο αυτο να φερω καινουργιο, αλλα με ειπε οτι δεν χρειαζεται. Ολο το φταιξιμο το εριξε σε μενα.

 

Ασχετα απο αυτο, ο τροπος του ειναι ποκυ απαισιος, μπροστα σε αλλους, ειχαμε και ξενο προσωπικο να φωναζει σαν να ναι ο γιος του, ή η γυναικα του απεναντι του το θεωρω πολυ προσβλητικο...

 

Δεν ειμαι και τυπος που συγκρατιεμαι... Μπορει την αλλη φορα να τον πεταξω κανενα βαρη... Δεχομαι το λαθος μου, αλλα οχι να φερονται σαν σκλαβο...

 

Το φελεκι του μεσα... Τι καντιλι μπορει να εριξα... Με κρατησε και 2.5 ωρες παραπανω....

Κλασικός έλληνας προϊστάμενος..

"Βροντάω τον τοίχο να ακούσουν τα ποντίκια..."

 

 

Διότι δεν έχω τα αρχίδια να τα πω εκεί που πρέπει ευθέως..

 

Τα έλεγε σε σένα για να ακούσουν οι άλλοι..

Μην μασας κ χαλιέσε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό τραγούδι, σημαίνει να σηκώνεσαι μέσα στο ψωλοκρυο από τα ζεστά σου σκεπάσματα, να ανοίγεις το mac, να αγοράζεις το tune και να το καις πάραυτα ώστε το αμάξι να σε παει την επόμενη πιο ευχάριστα στον προορισμό σου

 

Ιό ιό ιό

 

 

Αγαπώ!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...