Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάτι μου θυμίζει η μελωδία του τραγουδιού στο spoiler αλλα δε μπορώ να θυμηθώ με τίποτα :-( αν ξέρει κανείς ας πει plz  :D 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Ακόμη αν δεν έρθουν να το πάρουν εντός 9 μηνών το βάζεις στην αποθήκη και νομίζω σύμφωνα με το υπουργείο εμπορίου (δεν είμαι σίγουρος τσέκαρέ το πρώτα δεν βάζω και το χέρι μου στο ευαγγέλιο για την χρονική περίοδο) είναι δικό σου που τότε μπορείς να το πουλήσεις σαν μεταχειρισμένο.

 

που μπορώ να το βρω αυτό να το ψάξω; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ακόμη αν δεν έρθουν να το πάρουν εντός 9 μηνών το βάζεις στην αποθήκη και νομίζω σύμφωνα με το υπουργείο εμπορίου (δεν είμαι σίγουρος τσέκαρέ το πρώτα δεν βάζω και το χέρι μου στο ευαγγέλιο για την χρονική περίοδο) είναι δικό σου που τότε μπορείς να το πουλήσεις σαν μεταχειρισμένο.

 

δεν κανουν τετοια πραγματα στα χωρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εικονίδιο του μτορρεντ κάτω δεξιά στην γραμμή, μερικές φορές εξαφανίζεται παρότι το πρόγραμμα δουλεύει.

 

Το εικονίδιο της έντασης του ήχου, κάτω δεξιά στην γραμμή, μερικές φορές εμφανίζεται ως mute παρότι δεν το έχω πειράξει, και ο ήχος ακούγεται κανονικά βέβαια.

 

Βάζω δεξιά στην επιφάνεια εργασίας ένα αρχείο word, και όταν κάνω αποθήκευση μέσα από το πρόγραμμα, ή και τελείως από μόνο του, φεύγει και πηγαίνει πάνω αριστερά. Αρκετά συχνά.

 

Έχω το παράθυρο του τόρρεντ μεγιστοποιημένο αλλά κάθε φορά που ανοίγω τον υπολογιστή έχει πάει στην άλλη οθόνη, και σε παράθεση. Το φτιάχνω, και πάλι τα ίδια.

 

Το τελευταίο από τότε που έκανα φορμάτ, τα υπόλοιπα από πάντα(και για πάντα).

 

 

Και έχουμε 2014 :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ας μην αρχίσω για τα μπαγκ του φέιμπουκ


Επίσης για τα μαλακισμένα τα windows. Πολλές φορές κρύβεται η γραμμή εργασιών και παρόλο το mouse over δεν εμφανίζεται και πρέπει να πατήσω το κουμπί στο πληκτρολόγιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ολους ετσι κανει..

 

Η μαλακια ειναι οτι τον αναπληρωνω εγω . Δηλαδη οταν λειπει εγω ειμαι αυτος που κινει τα νηματα(αν το θετω σωστα) αλλα οταν γινετε αυτο. Εγω τους φερομαι πολυ καλα.. Χωρις φωνες.. Κανε αυτο εκεινο... Θελω να οας εκει.. Οταν ερχεται αυτος ολα γινονται πολυ αγρια... Οταν ομως σε κανει ετσι μπροστα στον αλλον πως μετα να σε σεβαστει ή να σε ακουσει.. Με γραφει στα @@ του, ξερωντας οτι εγω θα τα ακουσω.. Αν τον εβαζε μπροστα, οταν τον ειπα οτι εγω μεριμνησα αλλα μου ειπε να μην το κανω γιατι φτανει... Μου τονισε που μου φανηκε καπως.. Εισαι 5 μηνες εδω πρεπει να πετας.. Ο αλλος 10 χρονια και ακομα να μαθει... Τι σκατα... Δεν θα κατσω να σκασω για αυτον.. Εγω δουλευω για να περναω καλα, να αξιοποιω τις γνωσεις μου, να αποκτησω εμπειρια και οχι να ζω για να δουλευω... Αυτος αυτο κανει.. Αν μπορουσε και το διαλλειμα θα μας εκοβε...

 

Αλλος στην δουλεια με ειπε εισαι 24 χρονων και παιρνεις τετοιες ευθυνες στο κεφαλι σου και δουλευεις... Απλα τον κοιταξα και γελασα... Το θεωρησα προκληση...

 

Πολλες φορες αν αργησουνε να κανουνε κατι εστω και 5 λεπτα λες και αφησες ταυρο σε γυαλοπωλειο ειναι...

 

Με ρωταει ο πατερας μου πως παει η δουλεια.. Του κεω μερικες φασεις. Μου λεει μην παρακαλας κανεναν αν ειναι σηκω φυγε εγω εδω ειμαι... Αλλα δε το γουσταρω αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΞΕΡΟΥΝ ... ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ; ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΗΜΟΣ; ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ

 

(τι άλλο ξεχνάω; )

ΤΗ ΔΕΗ! Φέτος ΧΑΡΑΤΣΙ και στους επαγγελματικούς χώρους. ΠΛΟΥΣΙΕ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που μπορώ να το βρω αυτό να το ψάξω; 

Εμένα μου το είπε ένα άτομο που ήταν τεχνικός όταν 'εκανα πρακτική ρώτα το Υπουργείο εμπορίου

με τα windows δεν θα βαρεθείς ποτέ. Κάθε μέρα κάτι καινούριο θα έχουν να σου προσφέρουν.

Εμ όλο κάποιο κουσούρι θα έχει δεν είναι linux....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαράτσι και στους επαγγελματικούς χώρους λέει. Φέτος έχουν χαράτσι και οι στάνες και τα μαντριά ρε.Τώρα τα χριστούγεννα πήρα και το σπίτι της Μπάρμπι στην μικρή και το έχω αδήλωτο, άμα με πάρει χαμπάρι η εφορία θα με γαμήσει...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...