Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Που να μας καταλάβουν ρε Λεφτερ εμάς τους ελεύθερους επαγγελματίες... ΡΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΕΙ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ 50€ ΕΞΟΔΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ

 

συμπεριλαβάνεις και το πρωινό σου στα 50 ευρώ; Καλά είσαι τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Μόνο ο Λέφτερ και ο Μανμπουκ με καταλαβαίνουν πλέον... οι συμμαθητές του Μαθουσαλίξ

Κι άλλοι νιώθουμε... 6 χρόνια ΟΑΕΕ. Μετά είπα στους συνεταίρους, ΟΑΕΕ και ΔΟΥ, ότι πονάει ο κώλος μου. Η ΔΟΥ ακόμα μου στέλνει να κάνω περαιώση, αλλάξαμε δεκαετία, άλλαξα χώρες, ήπειρο... Αυτή εκεί, να τις δίνω τα @@ μου και αυτή να γουστάρει τα νεφρά μου... Με αγαπάει.

Σημείωση: αν για φ,χ,ψ λόγους έχετε δυο ταυτόχρονες ασφαλίσεις, η μία δεν υπολογίζεται στα συντάξιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι άλλοι νιώθουμε... 6 χρόνια ΟΑΕΕ. Μετά είπα στους συνεταίρους, ΟΑΕΕ και ΔΟΥ, ότι πονάει ο κώλος μου. Η ΔΟΥ ακόμα μου στέλνει να κάνω περαιώση, αλλάξαμε δεκαετία, άλλαξα χώρες, ήπειρο... Αυτή εκεί, να τις δίνω τα @@ μου και αυτή να γουστάρει τα νεφρά μου... Με αγαπάει.

Σημείωση: αν για φ,χ,ψ λόγους έχετε δυο ταυτόχρονες ασφαλίσεις, η μία δεν υπολογίζεται στα συντάξιμα.

 

ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΞΕΡΟΥΝ ... ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ; ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΗΜΟΣ; ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ 

 

(τι άλλο ξεχνάω; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα στην δουλεια ειχα κατι νευρα, εχει χαρη η καταραμενη αναγκη..

 

Παω στον υπαλληλο του λεω θα μας φτασει αυτο ή να πω να φερουν κι αλλο(εχω αναλωσιμο υλικο). Εγω εχω 5μηνες εκει αυτος 10 χρονια..

 

Μου λεει οχι μην ανησυχεις, φτανει.

 

Ερχεται η ωρα που διαψευτηκε και δεν εφτασε, ερχεται ο προισταμενος και με βαζει μπροστα, αρχιζει να φωναζει σαν λυσασμενος χωρις να με αφηνει να μιλησω.

 

Του λεω εγω τον ρωτησα πριν γινει ολο αυτο να φερω καινουργιο, αλλα με ειπε οτι δεν χρειαζεται. Ολο το φταιξιμο το εριξε σε μενα.

 

Ασχετα απο αυτο, ο τροπος του ειναι ποκυ απαισιος, μπροστα σε αλλους, ειχαμε και ξενο προσωπικο να φωναζει σαν να ναι ο γιος του, ή η γυναικα του απεναντι του το θεωρω πολυ προσβλητικο...

 

Δεν ειμαι και τυπος που συγκρατιεμαι... Μπορει την αλλη φορα να τον πεταξω κανενα βαρη... Δεχομαι το λαθος μου, αλλα οχι να φερονται σαν σκλαβο...

 

Το φελεκι του μεσα... Τι καντιλι μπορει να εριξα... Με κρατησε και 2.5 ωρες παραπανω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Liverpool89 Ρε συ προσπαθησε να βαζεις ενα φρενο (αν και δεν ξερω αν γινεται ευκολα τωρα) με τη σταση σου. Στην πρωτη προσβολη πες κατι του στυλ "Πως ειπατε?" με προκληση να το επαναλαβει. Οχι αγρια, αλλα τυπικα. Συνηθως οταν ο αλλος δεν ειναι pure Γοτθος θα κολλησει και θα μπλοκαρει. Και η σταση του σωματος παιζει ρολο σε ολο αυτο. Γενικα εχε αποστασιοποιημενο στυλ και αυστηρα επαγγελματικο.


Και εμάς ο hal έτσι μας έχει

 Εμενα παντως κε Stormrain με προσφωνει. :lol:

 

(αν δε με ξαναδειτε θα εχω φαει ban people χαρηκα που τα ειπαμε)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετα απο αυτο, ο τροπος του ειναι ποκυ απαισιος

 

έτσι είναι οι περισσότεροι και αν πέσεις και σε σκατόψυχο άστο

να σου πω την αλήθεια αυτό που κατάλαβα με τα χρόνια και βεβαιώθηκα τελευταία ειναι πως όλοι οι άνθρωποι έχουν και κάποιο κόμπλεξ και ειναι στα τέτοια τους όσον αφορά τη συμπεριφορά τους στους άλλους 

τώρα αυτός βρέθηκε σε θέση ισχύος και το έβγαλε πάνω σου

έχει ο καιρός γυρίσματα μπζιλέ , μη σκας , μπορεί και να μη του κάνεις ποτέ τίποτα αλλα απο κάποιον θα το βρει

karma is a bitch 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

έτσι είναι οι περισσότεροι και αν πέσεις και σε σκατόψυχο άστο

να σου πω την αλήθεια αυτό που κατάλαβα με τα χρόνια και βεβαιώθηκα τελευταία ειναι πως όλοι οι άνθρωποι έχουν και κάποιο κόμπλεξ και ειναι στα τέτοια τους όσον αφορά τη συμπεριφορά τους στους άλλους 

τώρα αυτός βρέθηκε σε θέση ισχύος και το έβγαλε πάνω σου

έχει ο καιρός γυρίσματα μπζιλέ , μη σκας , μπορεί και να μη του κάνεις ποτέ τίποτα αλλα απο κάποιον θα το βρει

karma is a bitch 

Nick υπαρχουν μαλακες που δε βλεπουν ισους, μονο ανωτερους και κατωτερους. Το point ειναι πως αυτοι θελουν τρελο χειρισμο για να τους κανεις να σε βαλουν στην πρωτη κατηγορια. Αλλα γινεται...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες το πρωί μου έφερε το pc για φτιάξιμο, στις 10 το βράδυ σκοτώθηκε σε τροχαίο... τι να πεις 

 

 

Πλακα πλακα τι γινεται σε τετοια περιπτωση? Παιρνεις τηλ του στυλ "Συλληπητηρια κλπ κλπ εεε ξερετε ειναι ενα πισι που ειχε αφησει ο ανθρωπος, ναι, ποτε θα το παραλαβετε?"

 

Πωωρε φίλε όντως τι λες. Νομίζω καλό είναι να το αφήσεις κάνα 2 βδομάδες και να τους το πας σε συγγενείς. Και να μην ζητήσεις χρήματα. Καμιά φορά πρέπει να υπολογίζεις και το ανθρώπινο του πράγματος.

 

Ειδάλλως το κρατάς και άσε τους συγγενείς να έρθουν και να το πάρουν και τότε να ζητησεις χρήματα. Που κατά την γνώμη μου είναι καλύτερο. Εκτός αν στις υπηρεσίες που ζήτησε είναι και το delivery στο σπίτι που τότε και μόνο τότε είσαι τυπικός και ζητάς χρήματα.

 

Ακόμη αν δεν έρθουν να το πάρουν εντός 9 μηνών το βάζεις στην αποθήκη και νομίζω σύμφωνα με το υπουργείο εμπορίου (δεν είμαι σίγουρος τσέκαρέ το πρώτα δεν βάζω και το χέρι μου στο ευαγγέλιο για την χρονική περίοδο) είναι δικό σου που τότε μπορείς να το πουλήσεις σαν μεταχειρισμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...